Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wet_willy napisał(a):

Po prostu w Open Worldzie ci sie odnawiaja za zabijanie i jest to zablokowane w kazdego rodzaju Dungeonie czy Gaol Krypcie itd 

 

Ale mogles zapytac @MEVEK o to Rtooja on na pewno by ci powiedzial bo widzial jak to dziala przez okno u kolegi jak mu stary do wanny wchodzil.

To chyba za całe paczki mobów, jak te duszki i tak tylko w open world. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wet_willy napisał(a):

Po prostu w Open Worldzie ci sie odnawiaja za zabijanie i jest to zablokowane w kazdego rodzaju Dungeonie czy Gaol Krypcie itd 

 

Ale mogles zapytac @MEVEK o to Rtooja on na pewno by ci powiedzial bo widzial jak to dziala przez okno u kolegi jak mu stary do wanny wchodzil.

 

No gdyby zapytał to bym mu odpowiedział jak kolega że to było w podstawce już, bo przeszedłem grę miesiąc po premierze.

A stary nie wchodził do wanny tylko pod prysznic.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szermac napisał(a):

Mam dość Miyazaki śmieciu za te sekretne przejścia i zgadywanie jak, gdzie się dostać, aby poeksplorować se wszystko.

 

Screenshot_20240619_202805_Samsung Internet.jpg

Ja podstawke teraz drugi raz przechodzilem, bo chcialem druga sztuke jednej broni zdobyc, to juz polecialem z opisem, bo nie chcialo mi sie znowu 100h krecic jak gowno w przereblu a przez 2 lata zapomnialem prawie wszystko xd

ale w dodatku sobie tego nie zrobie, poki nie przejde, potem sie sprawdzi co ominalem.

Odnośnik do komentarza

I ostatni boss rozwalony :obama: 

Zrobiony jak ostatnia pizda, solo kurła z moim greatswordem madafaką 

Leszczyk w uj, zeszło mi jak dobrze policzyłem 47 prób, ma się tego skilla :kekw: 

No Miyazaki odjebal dobry numer, proponuje wydać kolejne dlc i w ostatniej walce dać takiego bossa jak tutaj ale żeby miał pomagierów,  malenie i może Mohga żeby był wyrównany poziom xD 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dziwny balans na początku, z niektórymi "małymi" bossami się męczę, a lew padł za pierwszym razem :D no ale to pewnie tak specjalnie zrobili, żeby nie utknąć na początku "fabuły".

Polecicie jakieś itemy na buff obrony? Ktoś tu wcześniej wspominał, że są jakieś nowe dobre consumablesy, w podstawce w sumie mało się bawiłem w używanie takich, a teraz by się przydało dopakować na niektórych skurwensynów 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...