Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Z nimi to będziesz długo bił, bo boss ma pewnie 250% hp, a oni nic nie robią xD. Ja olałem ten quest, może kiedyś :). 

ZAJEBANY KURWA GRUBAS W KOŃCU NAUUUUUUUUUUUUUURA

 

Ale ten boss jest popierdolony, a Ansbach i ten drugi useless jeszcze bardziej. Ogólnie to mi sie w ogóle walka nie podobała, w porównaniu do takiego Gaela z ds3 to dupa blada.

2 godziny temu, wet_willy napisał(a):

Aaaa wlasnie ja tez chce quest skonczyc i jak mu normalnie biore okolo 3/4 hp to znaczy ze bez tych 2 gowno wartych gamoni zabil bym go juz z 3 dni temu? XD

ja go po chyba 35 próbach utłukłem razem z tymi patałachami, ale jaka kosa elegancka za to

Spoiler

image.png.c6da1af0d08e5683f47b1558a9b8a515.png

 

Edytowane przez rafanus2
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niepopularna opinia ale nigdy nie kupiłem Elden Ringa przez jego art-style :reggie: nie podoba mi się jak przeciwnicy wiją się w powietrzu jak ciecz sterowana telekinezą, zmieniają sobie nagle kierunek lotu i kręcą się jak Beyblade. 
Mam małą nadzieję, że from wróci trochę do takich normalnych naziemnych pojedynków bez tego baletowania i wicia się jak wąż rzeczny no i do bardziej zamkniętej struktury. To nie jest wielki problem bo wszystkie inne gry tego studia można rozgrywać ponownie i się dobrze bawić cały czas omijając eldena choć tego kiedyś kupię jak będzie tańszy bo wolę tanio nie lubię drogo. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ubiłem Mohga i doczłapałem z 80lvl do pierwszego bossa... :obama:

 

Wrażenia z pierwszych godzin jak najbardziej pozytywne. Piękna kraina - nie oglądałem żadnych materiałów z zapowiedzi, muzyczka zjawiskowa. Fajnie odkrywać na nowo Eldena, znając już mechaniki po podstawce. Znów czytam sobie opisy przedmiotów, eksploruje każdy zakątek - fromsoftware'owe doznanie w pełni :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Krzysztof93 said:

Niepopularna opinia ale nigdy nie kupiłem Elden Ringa przez jego art-style :reggie: nie podoba mi się jak przeciwnicy wiją się w powietrzu jak ciecz sterowana telekinezą, zmieniają sobie nagle kierunek lotu i kręcą się jak Beyblade. 
Mam małą nadzieję, że from wróci trochę do takich normalnych naziemnych pojedynków bez tego baletowania i wicia się jak wąż rzeczny no i do bardziej zamkniętej struktury. To nie jest wielki problem bo wszystkie inne gry tego studia można rozgrywać ponownie i się dobrze bawić cały czas omijając eldena choć tego kiedyś kupię jak będzie tańszy bo wolę tanio nie lubię drogo. 

 

we-dont-care.gif

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2024 o 21:35, wet_willy napisał(a):

 tylko Man Mode lekka zbroja 2 bronie

 

Godzinę temu, devilbot napisał(a):

Cheese bo ktoś używa skilli, czarów i buffow dostępnych normalnie w grze? To jest meta eldena, a nie cheese. Tak jak spamowanie L2 magicznym orężem.

Chyba, że prawidłowa gra to tylko rolki na golasa solo to wtedy tak.

 

 

Tak się gra, czego nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, rafanus2 napisał(a):

Pokonałem właśnie ostatniego bossa z dlc tego

  Pokaż ukrytą zawartość

słonecznika

I okazało się, że wypada z niego item, który pomaga w walce z

  Pokaż ukrytą zawartość

radahnem

Którego zabiłem wczoraj po trzydziestu próbach xd

Nawet nie użyłem tego itemu na final bossie, co on dawał dokładnie, chodzi  o ten

Spoiler

moment jak cię łapią w objęcia i 2x to umierasz?

?

 

Co do tego bossa twojego "ostatniego" fajny boss, epicki, 3 fazy, ale szkoda, że miał tak mało HP, biłem go jakoś na lvl 14 blessingu i padł na pierwszym bez mimica. Jeden z najprostszych w DLC i bardzo wrażliwy na ogień. 

24 minuty temu, messer88 napisał(a):

U mnie 14 czyli 20% dlatego tak łatwo. 
 

dobrze że messmer bez pacza, rodzice będą dumni 

14 to jak 18 pre patch

zarówno defense jak i attack dostał boosta około 15%

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Nawet nie użyłem tego itemu na final bossie, co on dawał dokładnie, chodzi  o ten

  Ukryj zawartość

moment jak cię łapią w objęcia i 2x to umierasz?

?

 

Co do tego bossa twojego "ostatniego" fajny boss, epicki, 3 fazy, ale szkoda, że miał tak mało HP, biłem go jakoś na lvl 14 blessingu i padł na pierwszym bez mimica. Jeden z najprostszych w DLC i bardzo wrażliwy na ogień. 

14 to jak 18 pre patch

zarówno defense jak i attack dostał boosta około 15%

Tak, itemek pozwala uwolnić się z pierwszej "klątwy".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...