Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak siedzę i myślę, co te soulsy w sobie mają, że tak człowieka do nich ciągnie. Przeszedłem naprawdę w chuj gier w swoim życiu i właściwie tylko po przejściu soulsów mam chęć od razu zaczynać ng+. I generalnie jak myślę o takich demons soulsach czy dark soulsach, to się ciepło robi na serduszku. Jak gram np. w takiego Eldena to znowu czuję się jakbym miał 10 lat i moim jednym zmartwieniem było dobić 150 level na Elitemt2 (serwer Metina). Z żadną inną gra tak nie mam.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, rafanus2 napisał(a):

Ja tak siedzę i myślę, co te soulsy w sobie mają, że tak człowieka do nich ciągnie. Przeszedłem naprawdę w chuj gier w swoim życiu i właściwie tylko po przejściu soulsów mam chęć od razu zaczynać ng+. I generalnie jak myślę o takich demons soulsach czy dark soulsach, to się ciepło robi na serduszku. Jak gram np. w takiego Eldena to znowu czuję się jakbym miał 10 lat i moim jednym zmartwieniem było dobić 150 level na Elitemt2 (serwer Metina). Z żadną inną gra tak nie mam.

Mam to samo z tych Soulsami, zawsze granie i czytanie nawe po przejściu, lore, no jedyne w swoim rodzaju gry. 

 

Co do tej runy z bossa avatara:

 

Spoiler

If you get grabbed twice during the DLC's final boss, you get insta killed. Use Miquella's Great Rune after the first grab in order to reset it, which means you won't get insta killed anymore.

 

No faktycznie, gdzieś już była taka mechanika chyba wcześniej?, ale z drugiej strony kto ma czas używać tam itemów w drugiej fazie, jak jest 30 ataków na sekundę :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, rafanus2 napisał(a):

Ja tak siedzę i myślę, co te soulsy w sobie mają, że tak człowieka do nich ciągnie. Przeszedłem naprawdę w chuj gier w swoim życiu i właściwie tylko po przejściu soulsów mam chęć od razu zaczynać ng+. I generalnie jak myślę o takich demons soulsach czy dark soulsach, to się ciepło robi na serduszku. Jak gram np. w takiego Eldena to znowu czuję się jakbym miał 10 lat i moim jednym zmartwieniem było dobić 150 level na Elitemt2 (serwer Metina). Z żadną inną gra tak nie mam.

Takiego DS3 świetnie mi się grało, ale już remake Demons Souls mnie zanudził straszliwie. Elden jeszcze przede mną i nie wiem czy nie będzie powtórki z DS.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, wet_willy napisał(a):

Ok pies go jebal i jego stara i siostre tez 

 

 

1905968239856-screenshotUrl (1).jpg

 

Gdyby nie to 250% zycia to by padl pewnie duuuuuzo szybciej...

image.thumb.jpeg.1543a88f77fb91ac34269ba455838b3b.jpeg

 

Ej coś długi ten pasek masz jak na 45 vigoru, bo ja mam 60 xD 

Może to dlatego, że gram po polsku, żeby było m i trudniej przeglądać wiki xD. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, mario10 napisał(a):

Takiego DS3 świetnie mi się grało, ale już remake Demons Souls mnie zanudził straszliwie. Elden jeszcze przede mną i nie wiem czy nie będzie powtórki z DS.

Demon's Souls to jest badzo stara szkoła jednak, remake dalej najlepiej wyglądającymi soulsami, ale gameplay odstaje mocno. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra chyba wszystkich dużych bossów pobiłem już, DLC uważam za ukończone :).

 

Mój ranking bossów:


 

Spoiler

Najlepszy:

1. Messmer The Impaler - Gael tylko zrobił na mnie lepsze wrażenie swego czasu

2. Bayle - najlepszy smok w grach FS, no pięknie to wyglądało i sama droga do bossa na koniku również

3. Scadutree Avatar - strasznie mi się podobała ta walka i jej otoczka, mimo, że dosyć prosta, 3 fazy itp. 

 

Najtrudniejszy:

1. Promised Consort Radahn - mam wrażenie, że miałem szczęście w 2 fazie, jego liczba ataków to było przegięcie pałki i tylko pod konkretne buildy da się go pokonać normalnie

2. Messmer (w zasadzie powinienem dać na pierwszym, patrząc na ilość podejść, ale to było przed nerfem i słaby byłem)

3. Putrescent Knight - ogólnie też zajebisty boss, taki Bloodbornowy, i ta lokacja :) :)

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

A w którym, najlepszych, czy najtrudniejszych? 

Wydaję mi się, że z większością oprócz

Spoiler

Radahna

(najtrudniejszy) i tego

Spoiler

słonecznika

(najłatwiejszy) męczyłem się podobnie, więc powiedziałbym, że to lista po prostu tych którzy mi się najbardziej podobali.

Odnośnik do komentarza

Na xboxie to chyba patcha nie bylo jednak jeszcze, bo nie wywalilo mi gry z quick resume i roznicy jakos dzis nie czulem w dmg przy 19/20.
Final boss zrobiony jak dziwka za 2 razem po lekkim przegladzie broni(wczesniej z 10 deadow), bo przez te mikroskopijne okienka na dmg w drugiej fazie to collosal weapon jest bezuzyteczna praktycznie. 
Cos mnie ruszylo by sprawdzic remembrances i tam znalazlem bron ostatecznego rozpierdolu - sword lance z Gaiusa. O dziwo nie wymaga somber, wiec dalem ash of war z blood na +25 co dalo mi jakos ze 170 bloodloss buildup, wiec final bossa wystarczylo dziugac R1 trzymajac caly czas tarcze Moore'a z 82 guard impact i sie leczyc + pamietac o itemie ze slonecznika po 1 grabie xd

DLC wyczyszczone ze wszystkich bossów, ogólnie to 10/10 zajebiscie wydane pieniadze.

Co do trudnosci to niby nigdzie nie utknalem na mega dlugo, ale no troche ich odkleilo w tym from, bo bossowie i czesc zwyklych wrogow z dlc to mam wrazenie, ze miyazakiemu pojebaly sie foldery z sekiro 2. Gra ktorej defensywne opcje to fikolek i blok(parry tylko na konkretne ataki) nie powinna miec tak szybkich i nastawionych na niekonczace sie comba bossow. Insta kille u niektorych bossow tez wkurwiajace, bo za 1 razem nie masz pojecia ile co dmg zabiera i ile ma hitow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...