Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Soban napisał(a):

Na xboxie to chyba patcha nie bylo jednak jeszcze, bo nie wywalilo mi gry z quick resume i roznicy jakos dzis nie czulem w dmg przy 19/20.
Final boss zrobiony jak dziwka za 2 razem po lekkim przegladzie broni(wczesniej z 10 deadow), bo przez te mikroskopijne okienka na dmg w drugiej fazie to collosal weapon jest bezuzyteczna praktycznie. 
Cos mnie ruszylo by sprawdzic remembrances i tam znalazlem bron ostatecznego rozpierdolu - sword lance z Gaiusa. O dziwo nie wymaga somber, wiec dalem ash of war z blood na +25 co dalo mi jakos ze 170 bloodloss buildup, wiec final bossa wystarczylo dziugac R1 trzymajac caly czas tarcze Moore'a z 82 guard impact i sie leczyc + pamietac o itemie ze slonecznika po 1 grabie xd

DLC wyczyszczone ze wszystkich bossów, ogólnie to 10/10 zajebiscie wydane pieniadze.

Co do trudnosci to niby nigdzie nie utknalem na mega dlugo, ale no troche ich odkleilo w tym from, bo bossowie i czesc zwyklych wrogow z dlc to mam wrazenie, ze miyazakiemu pojebaly sie foldery z sekiro 2. Gra ktorej defensywne opcje to fikolek i blok(parry tylko na konkretne ataki) nie powinna miec tak szybkich i nastawionych na niekonczace sie comba bossow. Insta kille u niektorych bossow tez wkurwiajace, bo za 1 razem nie masz pojecia ile co dmg zabiera i ile ma hitow.

Czekaj jaki itemek z jakiego słonecznika? Jeśli chodzi o Midre tozaciukalem go i tylko remebrance z niego poleciał. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kudlaty88 napisał(a):

Czekaj jaki itemek z jakiego słonecznika? Jeśli chodzi o Midre tozaciukalem go i tylko remebrance z niego poleciał. 

Boss taki kwiat slonecznik(scadutree avatar) na polnocy od shadow keep, bodajze z catherdral district tam sie zjedza w dol winda. On dropi taki item co resetuje te graby insta kill final bossa  i odpalajac go po 1 grabie to drugi nie zabije.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał(a):

Eh zablokowałem sobie questa z St. Triną, w sensie spaliłem drzewo przed ćpaniem z Thiollierem :/ Szkoda, bo już raczej nigdy nie dotrę w to miejsce xD

Też sobie soapralem tego questa. Trudno będzie na następne podejście. 

 

A z ciekawości sprawdziłem sobie na ostatnim bossie build z yt na perfumy którymi składał bossa na pierwszym przejściu gry dwoma czy trzema atakami w kilka sekund,                          na ng 7+ zabrało mu z 10%hp i mnie rozsmarowal po ścianach :pawel:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbiłem do paru miejscówek z podstawki w poszukiwaniu itemów i jprdl aż mnie naszła ochota, żeby zacząć grać od nowa. Te lokacje dalej zapierają dech w piersi designem i rozmachem. Do tego mam wrażenie, że gra działa płynniej i w wielu miejscach ma wyższą rozdzielczość w porównaniu do tego co było, kiedy przechodziłem ją pierwszy raz (początek zeszłego roku). Nie wiem, może sobie to wkręcam, musiałbym sprawdzić notki przy updatach.

Btw, w innych grach pewnie bym zjechał to jak questy są poprowadzone, ale w Eldenie to taki dodatkowy smaczek :D niech mi ktoś powie jakim cudem miałbym się domyślić bez opisu, że 
 

Spoiler

Millicent przejdzie do kolejnej miejscówki dopiero kiedy ubijemy mini bossa znajdującego się kawałek dalej. problem w tym, że ten boss wyłania się z wody dopiero w momencie, kiedy staniemy na skalnej półce, ale dokładnie w miejscu, które zaprojektowali twórcy XD dwa metry bliżej i już boss się nie pojawi, a quest zatrrzyma się tam gdzie był 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba każdy po wejściu w DLC zrobił screena tego miejsca.

Trochę zapomniałem co i jak.

Jak wygląda sprawa z upgrejdem nowych broni z dlc? Jest dużo kamieni kowalskich? Aktualny miecz na plus 21 chyba mam i nie wiem czy grindowac kamienie do nowej broni czy jakieś szybkie sposoby macie ??

1905ef35ed793-screenshotUrl.jpg

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Plackus napisał(a):

Chyba każdy po wejściu w DLC zrobił screena tego miejsca.

Trochę zapomniałem co i jak.

Jak wygląda sprawa z upgrejdem nowych broni z dlc? Jest dużo kamieni kowalskich? Aktualny miecz na plus 21 chyba mam i nie wiem czy grindowac kamienie do nowej broni czy jakieś szybkie sposoby macie ??

1905ef35ed793-screenshotUrl.jpg

W sensie co chesz grindować? Brakuje Ci tych do +25, czy do +24? 

 

Wszystkie na tym etapie gry powinny być do kupienia u TWIN MAIDEN HUSKS, a te na +25 to dropią w wielu miejscach w grze. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

W sensie co chesz grindować? Brakuje Ci tych do +25, czy do +24? 

 

Wszystkie na tym etapie gry powinny być do kupienia u TWIN MAIDEN HUSKS, a te na +25 to dropią w wielu miejscach w grze. 

Zapomniałem o tych babeczkach w Hubie

Chyba w podstawce nie odblokowałem u nich wszystkich możliwości kupna kamieni.

Będę grał to sprawdzę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...