Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z rańca juz troszkę pograłem. Pogalopowałam sobie na koniec mapy, gdzie praktycznie nic nie rośnie, ale wiadomo sprawdzić trzeba bo może jednak sie mylę.

Jak ze inaczej,  ku mojemu zdziwieniu wyrwa w ziemi a w niej wielka lokacja ze mała bania to sie ucieszyłem  :szekle: a na samym dole skur.wiel żywcem wyjęty z przerażającego BB. Pięknie sa te lokacje :banderas:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Szermac napisał(a):

 

Od patcha puszczonego dzień przed DLC

Wczoraj go zrobiłem na koniu w całości, mam wrażenie, że od początku tak miało być, gracze zresztą od dawna pytali, czemu nie dali Torrenta, skoro pole bitwy jest tak ogromne, z Torrentem walka jest dużo przyjemniejsza i te teleportacje już tak nie wkurzają. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Shen napisał(a):

Putrescent Knight kurwa jebana topka najgorszych bossów w soulsach

Wrocilem na lewa strone mapy, traiflem na hipopotama, rozjebany za pierwszym razem, wolny i nudny,  combo bleed + rot nadal zajebiste, o ile boss nie ma immunity.

Na tego Putrescent Knight  nie mam cierpliwosci, moze z wyzszym buffem wroce

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wróciłem do starego builda z Moonlight Greatswordem i dodatkowo tarczą Fingerprint Shield na full tanka i ojejej, ale to ścina wrogów, Messer żył tylko sekundy xD. 

 

Nie no to skalowanie w DLC to nie działa, na 20 lvl blessingu, prócz finałowego bossa to jesteśmy bogami po tym patchu (ng+).

 

Droga do tego była jak zwykle ciężka, ale te nerfy według mnie przesadzone, nie było takiej potrzeby. 

4 godziny temu, Lochu napisał(a):

@KrYcHu_89 Dzięki. W podstawce było coś takiego? Wogóle nie pamiętam o tym.

Było, ale mogłeś nie zauważyć, działa tylko poza lokacjami fabularnymi tzn. dungeonami. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Palownik rozjebany, fajny boss, ale za łatwy. Strasznie wrazliwy na bleed, zarzuciłem do potki buffa co neguje przez chwile obrazenia i drugi co daje, ze fp nie schodzi. Spam rivers of blood i nie miał już połowy hp, a druga faza duzo latwiejsza do unikania niz pierwsza.

Putrescent Knight nadal top1 najtrudniejszych bossow z dodatku.

Odnośnik do komentarza

Messmer jest logiczny w swoich attack paternach przez co idzie go się nauczyć, bo konczy comba po konkretnych ruchach w przeciwienstwie do takie relanny ktora jak myslisz, ze to koniec to wyciaga jeszcze ze 2 hity z czapy, a czasem konczy wczesniej co tez wybija z rytmu.
Putrescent bardziej wkurwiajacy niz trudny, bo lubi spierdalac i malo okien na bicie go.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Soban napisał(a):


Putrescent bardziej wkurwiajacy niz trudny, bo lubi spierdalac i malo okien na bicie go.

No najbezpieczniej go bić jak jest na koniu, najlepszy moment jak na niego wsiada. Wkurwiało mnie, że jak zsiadał, to koń czasem atakował 2 razy a czasem 3, wybijalo to z rytmu. Starałem się trzymać ściany areny, to wtedy mi ładnie aoe z sacred sworda wchodziło, ale i tak sporo nerwow mnie kosztował.

Widze, że z moim levelem miałem na palowniku dużo latwiej po patchu:gayos:

Przechwytywanie.JPG.9a305c849d4b680271d645ec353301b0.JPG

25% to już kolosalny buff

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Shen napisał(a):

No najbezpieczniej go bić jak jest na koniu, najlepszy moment jak na niego wsiada. Wkurwiało mnie, że jak zsiadał, to koń czasem atakował 2 razy a czasem 3, wybijalo to z rytmu. Starałem się trzymać ściany areny, to wtedy mi ładnie aoe z sacred sworda wchodziło, ale i tak sporo nerwow mnie kosztował.

Widze, że z moim levelem miałem na palowniku dużo latwiej po patchu:gayos:

Przechwytywanie.JPG.9a305c849d4b680271d645ec353301b0.JPG

25% to już kolosalny buff

 

Istotnie, ktoś mi mówił, że tylko 5%, ale to tylko na 20 lvl blessingu, wszystko inne to 10-30% i dodaj do tego też buffy do defensywy, no po patchu jest inaczej i łatwiej. 

 

Tak czy inaczej ten rycerz bardzo fajny boss, naprawdę się przylozyli do tych side bossów większych, bo to nie jedyny przypadek. 

 

Lecę na hype z rozpędu po platynę.

 

Nie chce mi się czytać poradnika, czy quest Ranni można spiepszyć jakoś koncertowo?

 

Byłem u niej, teraz idę do Radahna na NG++, robiłem jej quest na NG, bo mam sworda, ale endinga nie zrobiłem i nic już nie pamiętam xD. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...