Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

To jak to jest z tymi otwartymi terenami do przemierzania w dlc. Pusto czy czeka niespodzianka w każdym rogu?

Generalnie to jest sporo lokacji, itemków i jakichś przejść czy jaskiń. Wydaję mi się, że nawet więcej jest tego upchane niż w podstawce. Ale! jednocześnie mam wrażenie, że jest to gorzej wykonane niż w podstawce. Bardzo często jest jakaś lokacja czy kawałek terenu, gdzie jest spora przestrzeń, ale nie ma tam kompletnie niczego oprócz nagrobków. Raczej nie jestem zachwycony samą mapą.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

To jak to jest z tymi otwartymi terenami do przemierzania w dlc. Pusto czy czeka niespodzianka w każdym rogu?

No jest trochę tych pustych terenów znowu w DLC, nie ma co mówić, że coś tam jest, bo często na 1 km2 jest jeden item xD.

 

Zresztą ja już jakoś przyzwyczaiłem się do tego w Eldenie i ta jazda na Torrencie + double jumpy ma zawsze swój unikalny klimat :).

 

Miyazaki wspominał, że następna gra nie będzie większa od Eldena, bo to max, jestem ciekaw jak podejdą do tematu wierzchowca i otwartych terenów, oni robią w duzym tempie kolejne gry, pewnie w ciągu 2 lat o niej usłyszymy. 

 

Nie ma co ukrywać dla FS otwarty świat + Płotka to jest marchewka, popularność Eldena to 10x w stosunku do ich innych gier, ciężko będzie tak po prostu wrócić do korzeni :). 

 

Odkryłem też nowy plus tej gry, bardzo fajnie się robi NG+n, ponieważ masz jednak duże pole manewru, których 2 głównych bossów zrobić na starcie, w poprzednich grach tego nie było. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał(a):

To jak to jest z tymi otwartymi terenami do przemierzania w dlc. Pusto czy czeka niespodzianka w każdym rogu?

 

bardzo ładnie, trochę niespodzianek, pusto też jest i można rzygnąć więc polecam przegryzać zamkniętymi lokacjami. 

Odnośnik do komentarza

Południe mapy jest dosyć ubogie ogólnie. Ładnie wyglądają te pola niebieskich i czerwonych kwiatków, ale ilość zawartości w stosunku do powierzchni jest marna. Las biegania z buta też jest pusty fest, ale klimacik chociaż jest niepewności.
Tak na chłodno to też co tu wrzucać już tak naprawdę. Talizmanów i broni jest tyle, że życia nie starczy by każdy build spróbować i nie wiem tak naprawdę co by mogli tu dać bez fundamentalnego zmieniania mechaniki eldena. Wydaje sie pusciej, bo nie ma tych gownianych mini lochow copy paste co chwila jak w podstawce(jest kilka, ale sa rozbudowane i jakos sie nie nudzilem).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał(a):

Ta dlatego też trzeba dokładnie lizać ściany i przez to dużo jeździć bo są przełęcze których nie widać. 

Tak jak wyzej - zbyt duzy teren na dokladna eksploracje. Chce sie galopowac w glab tej bezkresnej oddali.  Teraz jestem w takim tam sobie lasku, gdzie konik mnie opuscil i nie chce wrocic :D Duzo jest swietnych ukrytych lokacji i to dosc wielgasnych w porownaniu do tego co oferuja. Mogli troszke poskromic ten rozmiar tego dlc. Nie skoncze tego jeszcze przez tydzien :obama:

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania do DLC:

 

Spoiler

Na południu jest lokacja „posępne cmentarzysko” gdzie nie można przywołać konia - bo się boi ;) i gdzie zwierzaki zarażają szałem. Czy oprócz opuszczonego kościoła jest tam coś ciekawego?

 

i drugie pytanie:

 

Spoiler

W Donżonie Cienia na - chyba - 3 piętrze są zamknięte duże drzwi przed którymi jest napis i sylwetka postaci wykonującej ruch rękoma nad głową. Czy da się je otworzyć a jeśli tak to w jaki sposób?

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, friedrich napisał(a):

Mam dwa pytania do DLC:

 

  Ukryj zawartość

Na południu jest lokacja „posępne cmentarzysko” gdzie nie można przywołać konia - bo się boi ;) i gdzie zwierzaki zarażają szałem. Czy oprócz opuszczonego kościoła jest tam coś ciekawego?

 

i drugie pytanie:

 

  Ukryj zawartość

W Donżonie Cienia na - chyba - 3 piętrze są zamknięte duże drzwi przed którymi jest napis i sylwetka postaci wykonującej ruch rękoma nad głową. Czy da się je otworzyć a jeśli tak to w jaki sposób?

 

1. idz za napisami na poludnie, tam jest dungeon i glowny boss - jak trafisz na przymusowe skradanie przed chlopami co insta killuja to idziesz dobrze.
2. to nie wiem o co cho xd 

Odnośnik do komentarza

Nie sprawdzalem ale marzy mi sie taka stronka  jaka juz dawno mialo RDR kiedy je ogrywalem. Wbijales na stronke rockstara, logowales sie podajac PSN ID i wszystkie rzeczy jakie miales zebrane byly na stronce aktualizowane. Eksploracja na wysokim szczeblu. Terez kiedy nie ma trofkow nie jest lekko wszystko ogarnac. Ten swiat jest ogromny. 

 

Pozostaje mi jedynie sie przeprosic z interaktywna mapka :reggie:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, MEVEK napisał(a):

Nie sprawdzalem ale marzy mi sie taka stronka  jaka juz dawno mialo RDR kiedy je ogrywalem. Wbijales na stronke rockstara, logowales sie podajac PSN ID i wszystkie rzeczy jakie miales zebrane byly na stronce aktualizowane. Eksploracja na wysokim szczeblu. Terez kiedy nie ma trofkow nie jest lekko wszystko ogarnac. Ten swiat jest ogromny. 

 

Pozostaje mi jedynie sie przeprosic z interaktywna mapka :reggie:

Trofiki to za dużo nie zmieniają, bo oczywiście wsparcia dla jakiejkolwiek checklisty w trofeach, czy też jakiegoś loga w grze to typowo w grze FS nie ma i trzeba się posługiwać poradnikami, ale to już typowe dla From, może kiedyś wpadną na genialny pomysł z dziennikiem aktywności, w Eldenie dali mapę, więc kto Wie co przyniesie przyszłość xD. 

Odnośnik do komentarza

Niektóre rozwiązania w tej grze mnie osłabiają XD chciałem kupić trochę boiled prawns/crabs i okazało się, że w podstawce nie trafiłem nawet na tego merchanta, a teraz z powodu zrobienia powiązanego questa nie w takiej kolejności jak trzeba już mam zablokowane opcje dialogowe z nim i nie mogę kupić tych itemów XD o ile rozumiem zablokowanie sobie postępów zadań, tak nie czaje jak można było uniemożliwić zakupienie itemów :| chyba, że jest jeszcze na to jakiś inny myk, ale go jeszcze nie znalazłem 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, teddy napisał(a):

Mozesz go zabic i wtedy bedziesz mogl kupowac jego przedmioty u tych bab w glownej bazie po oddaniu im dzwonka

właśnie gdzieś to wyczytałem ale było też, że to działa tylko po popchnięciu questa z nim do pewnego momentu. no nic, sprawdzę sam jak go ubije, dzięki 

Odnośnik do komentarza

Moze sprawdzic i tak nie ma nic do stracenia. Ja tak wszystkich merchantow uwalam zeby miec ich towar w jednym miejscu

Teraz, KrYcHu_89 napisał(a):

Z krewetkami jest tak, że jak nigdy Ci nie zaproponuje, to jak dostaniesz dzwonek po zabiciu go, to będzie tam tylko jakiś item jeden, ale nie krewetki, musisz poczekać na NG+ :D. 

A to mozliwe w sumie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...