Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Soban napisał(a):

Na 30s chyba tylko, wiec no troche lipa. Lepszy buff z flaszki na 3min.

Why not both. Dzisiaj odpaliłem podstawkę żeby zabić ostatnich trzech bossów i zacząć ng8. Padłem łącznie 5 razy z czego dwa razy wjebałem się w przepaść przy Malekithcie. Skok poziomu trudności w dlc jednak jest kurewsko duży. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, stoodio napisał(a):

Ejże, ten hipek to techniczny bubel - razem z kamerą robią istny gangbang. Po paru podejściach bez skrupułów odpaliłem meteoryty Astela i zmiotło tłuściocha z planszy.

 

Wspaniała eksploracja jest w tym Eldenie - "mapa świata" to jest jednak pewna jakość, zupełnie inny poziom niż w takim np. FFVII Rebirth.

Zupełnie inne gry, ale jedne i drugie cierpią jednak na te skaliste tereny, gdzie trzeba szukać wejścia godzinami, niby to lubię, ale czasami to jest masochizm, żeby się gdzieś dostać po ten "ostatni item" :). 

 

 

---

Jak narzekacie na hipka, to polecam obadać kamerę na głównym smoku z DLC, to prawdziwa orgia dla oczu :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał(a):

Rozjebałem smoka co walczył z rycerzami, nawet nie musiałem się specjalnie leczyc, wystarczyło wsiąść na konia i podgryzac atakami w nogi i skrzydła jak skupiał się na npc

Chyba doszedłem do końcowej lokacji, a nadal nie byłem w tej części mapy i nie za bardzo wiem jak tam wejść

Messenger_creation_c2c07ca9-b232-4524-bcb4-6873881c3fe3.jpeg.21626d2e7836fc802d1c83752df0cc31.jpeg

Przez dungeon musisz, jakoś na lewo od tej wieży, znajdziesz

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Zupełnie inne gry, ale jedne i drugie cierpią jednak na te skaliste tereny, gdzie trzeba szukać wejścia godzinami, niby to lubię, ale czasami to jest masochizm, żeby się gdzieś dostać po ten "ostatni item" :). 

 

Gatunek nie jest istotny. Ani przez chwilę w eldenie nie pomyślałem "nie tym razem", "może później" na widok jakiejkolwiek aktywności na mapie, do tego żadna górka nie stanowi wyzwania na grzbiecie kozokonia no i same fanty są warte zachodu. Powtórzę, nie ta liga.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, stoodio napisał(a):

 

Gatunek nie jest istotny. Ani przez chwilę w eldenie nie pomyślałem "nie tym razem", "może później" na widok jakiejkolwiek aktywności na mapie, do tego żadna górka nie stanowi wyzwania na grzbiecie kozokonia no i same fanty są warte zachodu. Powtórzę, nie ta liga.

vzbzz5jym0l81.jpg

 

 

Ale szkoda, że Torrent nie dostał triple jumpa w DLC :D. 

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, Shen said:

Po pokonaniu głównego bossa moge dalej eksplorować dodatek i skonczyc podstawke?

tak

 

wczoraj sie nameczylem z "gosciem na dziku" tak zeby nie spoilowac. messmer padl po dwoch, trzech probach, wiekszosc bossow max za 2 razem, ale gosc na dziku lekko z 10 podejsc. potem zobaczylem na necie, ze mozna konia przywolac w tej walce i wydaje sie duzo prostsza :/

 

niekonczace sie kombosy + okienko pomiedzy nimi zeby doslownie nawilzyc usta estustem, byla meczarnia jakiej dawno w soulslike nie mialem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ölschmitz napisał(a):

 

 

wczoraj sie nameczylem z "gosciem na dziku" tak zeby nie spoilowac. messmer padl po dwoch, trzech probach, wiekszosc bossow max za 2 razem, ale gosc na dziku lekko z 10 podejsc. potem zobaczylem na necie, ze mozna konia przywolac w tej walce i wydaje sie duzo prostsza :/

 

 

ten po skoku z

Spoiler

głowy byka?

Jak ten to dla mnie najtrudnieszy boss w grze na ten moment

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Donatello1991 napisał(a):

Zaraz kończę Banisher i wlatuje na pełnej w DLC. Nastawić się na mocną eksplorację? Ogień daje rade?

Tak se ogień działa raczej celował bym w scarlet rt i bleed z posypką holy. Eksploracja jak dla mnie lepsza niż w podstawce ale ludzie narzekają ze za pusto,dla mnie rak jest lepiej bo mniej nawalone na mapie i można się nacieszyć widoczkami bez obaw że zaraz coś z krzaków wyskoczy. Design swiata i klimat taki ze  podstawka sie chowa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...