Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używam mimików ani żadnych tarcz. 

 

Generalnie gram jak w 1szej, tylko mnie zawsze mnie złapie jakiś fragment aoe, szczególnie te słupy Holy na koniec komba 5x co ma. Albo stun przy tych takich klonach jak aniołki  od Malenii tylko tutaj gorzej mi to unikać bo kurwa nic nie widać. Pierwsza faza easy nawet no hit się robi czasem, czy to na rolki i charge r2 w okienkach czy deflect tear i guard kontry. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał(a):

Nie używam mimików ani żadnych tarcz. 

 

Generalnie gram jak w 1szej, tylko mnie zawsze mnie złapie jakiś fragment aoe, szczególnie te słupy Holy na koniec komba 5x co ma. Albo stun przy tych takich klonach jak aniołki  od Malenii tylko tutaj gorzej mi to unikać bo kurwa nic nie widać. Pierwsza faza easy nawet no hit się robi czasem, czy to na rolki i charge r2 w okienkach czy deflect tear i guard kontry. 

W 2 fazie jest 1 nowe combo ktorego sie trzeba nauczyc z tym dużym aoe na końcu. Da sie to aoe uniknąć jednym rollem ale mi to raz wychodzilo raz nie, 2 rolle w przód tego unikaja zawsze. Trzeba po prostu w pamiec miesniowa wpisac. Reszte unikasz jak w pierwszej fazie, po skosie w przód i nie musisz sie tymi słupami martwic.

 

Przy klonach na ziemi rollujesz w ten atak, do przodu. W klonach z powietrza (tych po kometach) spamujesz roll w prawo az przestanie. Chyba że o jakieś inne ci jeszcze chodzi.

 

Ja używałem jeszcze Crucible Feather talisman, więcej iframe'ów w rollu daje. 6 więcej chyba jak pamiętam więc sporo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwsze spotkanie z Messmerem miałem szokujące i nastawiałem się na kilkudniową ścianę, ale wystarczyło założyć broń z bleedem, podbić amuletem bleed, założyć amulet na ogień i messmer nie wiedział co się dzieje. Życie dosłownie topniało mu w oczach, walka trwała może z 1,5 minuty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, tlas napisał(a):

Wczoraj pierwsze spotkanie z Messmerem miałem szokujące i nastawiałem się na kilkudniową ścianę, ale wystarczyło założyć broń z bleedem, podbić amuletem bleed, założyć amulet na ogień i messmer nie wiedział co się dzieje. Życie dosłownie topniało mu w oczach, walka trwała może z 1,5 minuty.

Problem Messmera to niski pasek życia, jakby był final bossem, byłoby lepiej dla produktu. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tlas napisał(a):

Wczoraj pierwsze spotkanie z Messmerem miałem szokujące i nastawiałem się na kilkudniową ścianę, ale wystarczyło założyć broń z bleedem, podbić amuletem bleed, założyć amulet na ogień i messmer nie wiedział co się dzieje. Życie dosłownie topniało mu w oczach, walka trwała może z 1,5 minuty.

Po patchu to on jest easy, wjechałem na niego z jakos 10-12lvl buffa, 2x rivers of blood i pierwsza faza sie skonczyla zanim mi zeszły buffy z fiolki, miałem 20% wiecej do obrazen niz ludzie przed patchem i to czuć.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Lochu napisał(a):

Radahna też znerfili? Miał być taki straszny a przy drugim podejściu padł. I dopisze że 19lvl buffa i 217lvl. Jak wchodziłem do dlc miałem 175.

Chyba nie, po prostu był nerf wszystkiego w patchu, ale akurat na 19 lvl buffa już minimalny. 

4 minuty temu, Shen napisał(a):

Buffy z dlc nie działają w podstawce.

:lul:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Chyba nie, po prostu był nerf wszystkiego w patchu, ale akurat na 19 lvl buffa już minimalny. 

Ale i tak po tym co na necie można przeczytać to byłem przygotowany na walkę poziomu Sowa w Hirata Estate, a tu małe rozczarowanie jednak. Zajebiste to dlc i odkrywanie na nowo tego świata, szkoda że to już koniec.

 

@Shen Rozumiem że człowiek zaspany o tej godzinie może być.:)

Edytowane przez Lochu
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, stoodio napisał(a):

Ejże, przecież słusznie prawi - blessingi z DLCka są aktywne jedynie na nowej mapie.

 

2 godziny temu, Donatello1991 napisał(a):

Przecież nawet info na ekranie było.

 

Jasne, ale on to napisał chyba w odniesieniu do posta @Lochu o nerfie bossa, a jemu raczej nie chodziło o bossa z podstawki:). 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Lochu napisał(a):

Radahna też znerfili? Miał być taki straszny a przy drugim podejściu padł.

 

28 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

 

Jasne, ale on to napisał chyba w odniesieniu do posta @Lochu o nerfie bossa, a jemu raczej nie chodziło o bossa z podstawki:). 

a Radahn to skąd jest jak nie z podstawki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lochu napisał(a):

Wy tak na serio? Widzę że tylko @KrYcHu_89 załapał. Radahn Consort of Miquella. Jeśli ktoś ocenia to dlc na 7 to widzocznie nie lubi porostu gier i tyle. Ja pochodze z czsow Contry na pegasusie i dlatego moze nie mam duzych wymagan.

Lubię gry, ale widzę wady. Powtarzalność, puste lokacje, niektórzy bossowie itd. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Lubię gry, ale widzę wady. Powtarzalność, puste lokacje, niektórzy bossowie itd. 

Bossowie tak, puste lokacje są w dlc ale ogolnie to eksploracja jest top i kazde nowy obszar to bylo cos zajebistego dla mnie.

 

9 minut temu, Shen napisał(a):

serio, pierwszy raz widze, zeby ktos nazywal Miquella Radahnem

Wutlumacz mi to jak możma Radahna na sterydach nie nazywać Radahnem. Widzę żę tutaj też duży ukłon pod ludzi żeby wzmocnić Radahna z postawowej wersji gry Jeżeliu ktoś grał na premiere to niczym nie przypomina tego niż teraz w podstawce.

Odnośnik do komentarza

Owszem było zarówno w podstawce jak i DLC dużo pustek, sporo wad, dużo ludzi nie lubi open worldów itp. też można znaleźć jeszcze problemy z balansem, ale w dalszym ciagu to jest gra wielka, dosłownie i w przenośni,  pewnie 5x Dark Souls 3 by się zmieściło. Powtarzalność niektórych rzeczy to cena open worlda. Niemniej jednak ten świat jest dla mnie 100x bardziej ciekawy, niż to co zaproponowano w m.in ostatnich Zeldach, a to przecież pierwsze podejście FS do tak otwartej struktury. 

 

Dla mnie Elden jako calość to spokojnie druga najlepsza gra generacji po Baldurze 3, a podejrzewam, że dla wielu innych i najlepsza.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...