Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu nieudanych podejściach do Boyabanga porąbanego Smoka, w ramach relaksu wszedłem do Melanii i w ciągu 2 minut bez spiny (acz z summonem) padła.  Wczesniej (tj pół roku temu) ta sama Melania lała mnie bez problemu, a szczytem sukcesu było kilkukrotne wejście do drugiej fazy. Zdziwiony jestem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lochu napisał(a):

Byłby ktoś tak miły i wyjaśnił skąd Promised Radahn tutaj wziął się jeśli raz już go zabiliśmy. I co z Miquella, gdzie on szedł w końcu? Nie chcę mi się tych godzinnych filmów na YouTube ogladac

Miquella go wskrzesił, a Martin dużo ćpał pisząc scenariusz. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jestem przed finałowym bossem DLC ale mam jeszcze dużo do zwiedzenia tyle że utknąłem:

 

1. Jak się dostać na małą wysoką wyżynę na zachod od pozycji startowej?

2. Jak się dostać do dużego cypla na północnym wschodzie krainy?

3. No i jak dostać się do mapy i większości krainy na północnym zachodzie? 
 

Przy całym pięknie krainy to jej konstrukcja jest kompletnie pogmatwana. Wolałem podstawkę.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, friedrich napisał(a):

1. Jak się dostać na małą wysoką wyżynę na zachod od pozycji startowej?

 

od ogniska przed Beluratem gdzie jest npc dziad i kuca grubas idź na południe, ścieżka z nietoperzami. 

34 minuty temu, friedrich napisał(a):

2. Jak się dostać do dużego cypla na północnym wschodzie krainy?

 

po Shadow Keep, chociaż wcześniej pewnie też jest możliwe 

 

34 minuty temu, friedrich napisał(a):

3. No i jak dostać się do mapy i większości krainy na północnym zachodzie? 

 

z Shadow Keep 

 

chociaż tutaj nie wiem o co Ci chodzi, jeśli o fragment gdzie widać "słupek" z mapą do zebrania to po Ensis tam możesz zjechać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, friedrich napisał(a):

Zaznaczyłem na czerwono. Mały obszar Rauh to właśnie miejsce gdzie jest kapliczka z mapą tyle że nie mogę się tam dostać.

 

 

  Ukryj zawartość

IMG_0576.jpeg

 

Do Scudawiev Hinterlands musisz się dostać sekretnym przejście z ogniska przed Gajuszem, musisz otworzyć przejście gestem - użyć go przed rzeźbą. Do tych starożytnych Ancient ruins oraz Rauh base  dostaniesz się na zachód od pochłoniętych ruin Moorth, tam jest przejście. Jest tam także kolejne przejście do następnych lokacji Wioska Bonny, trzeba w pochłoniętych ruinach skoczysz na sam dół w szczelinę koniem najlepiej. Do Gravesite Plain dostaniesz się wirem powietrznym skoczysz do góry. Cerulean coast osiągniesz eksplorując dół wodospadu z obszaru gdzie była Pieczara przy ujściu rzeki. Ogólnie eksploracja jest mile wskazana, nie ma tutaj drogi "po sznurku" sam odkryjesz tylko potrzeba czasu. powodzenia

Edytowane przez panborysek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra nie przestaje mnie rozpierdalać po 160h na liczniku. Po odkryciu Cerulean Coast strzał w ryj klimatem, te kolory, muzyka i cała reszta. Chciałem podjechać wyżej, żeby zrobić ss okolicy, dopiero po chwili zorientowałem sie, że pod moimi nogami jest

Spoiler

zejście do jaskini a tam cała wielka miejscówka z bossem

jak oni to zrobili, że ta gra aż tak wciąga samym światem i atmosferą, słów brak :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za podpowiedzi. Wyżynę na zachód od startowego już zwiedziłem :). Scudawiev Hinterlands - na ten gest bym sam nie wpadł. Natomiast przejścia na zachód od pochłoniętych ruin moorth nie mogę znaleźć. Tam jest jeziorko z wielką krewetką ale wokół niej nic nie ma - ani jaskini ani grobowca. Jedynie na południu od jeziorka jest kuźnia ale ona nie ma przejścia dalej.

Edytowane przez friedrich
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...