Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki PRAWDZIWY gracz Ci przyzna, że grafa się dla niego liczy. Przecież gameplay przecież fun, chuj z grafą. No to ja powiem, że grafa się dla mnie liczy. Może nie od strony technicznej, ale design na pewno. Dla grafy zmieniłem C64 na Amigę. Dla grafy kupiłem kiedyś VooDoo 2 do kompa, potem dla grafy zmieniłem go na GeForce cośtam. Dla grafy kupiłem pierwszego Xboxa i dla grafy kupuje się nową generację konsol. Więc liczę na skok graficzny w nowej Zeldzie. Ocarina - Majora. Tekken 2 - Tekken 3. Ridge Racer - Ridge Racer 4. Mieli czas poznać platformę i się jej nauczyć, nie musieli pisać silnika, więc mają mnie zachwycić. Za to im płacę

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

 

Nie no, ja nadal wierzę że jednak gameplay > graficzka wśród graczy, zwłaszcza patrząc na to głosowanie, które aktualnie trwa na reseterze

 

image.thumb.jpeg.50ffefb0337f3a7b2aff7f6f00235afe.jpeg

 

 

Może nie tu na forum, gdzie przy premierze każdej gry AAA jest pierdolenie o ustawieniach, porównywanie na której konsoli gra chodzi lepiej i co zmienił patch day1 ważący tyle co cała gra.

 

Niektórzy wraz z postępem się trochę zagubili, czym powinna być gra, a do tego zbierają śmieci i marnują czas dla gówno-pucharków. Mówi się, że każdy jest chory, ale nie każdy został zdiagnozowany, więc na początek polecam niektórym zbadać się, czy nie mają czasem nerwicy natręctw, albo czy nie są masochistami.

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, GearsUp said:

No ja wolę soczysty gameplay w indyku niż np ekran zapaćkany roślinnością jak w Horizon Forbidden West

Mi jedyne co się w Horizon podoba to właśnie grafika, design i ogólne przedstawienie świata. I to jedyny powód dla którego myślę czy gry nie dokończyć i nie zabrać się za dwójkę właśnie

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, devilbot napisał:

No ale chyba rozwalającego się oręża to nawet tu żaden odklejeniec nie broni.

 

Mi się ten system podoba bo w grze co chwilę coś wypada. No i po co byłby ten system rozbudowy ekwipunku gdyby bronie się nie rozwalały? Jest jeden mieczyk w grze, który ci się nie rozpadnie i to czyni go właśnie wyjątkowym. Tu Nintendo znowu wykazało się rewolucyjnym rozwiązaniem bo zamiast dopakować mu statsy tak jak w innych grach i z czapy to woleli wymyśleć jakiś nowatorski sposób czemu ta broń ma być unikatowa.

Odnośnik do komentarza

Niszczenie się broni da się obronić na papierze, ale żonglowanie 10 mieczami w ciągu jednej potyczki bo połowa się niszczy po 5 uderzeniach, to chyba nie do końca udana realizacja tego konceptu. I nie jest to w żaden sposób nowatorskie. Gram sobie teraz w New Vegas i tam jest to o wiele lepiej rozwiązane. Bronie się zużywają, ale wolniej, a jak mamy dwie takie same, to możemy użyć jednej, żeby podreperować drugą. Zero frustracji.

W Zeldzie wystarczy tak naprawdę 3x zmniejszyć częstotliwość znajdowania broni i 3x zwiększyć wytrzymałość i byłoby znaczniej lepiej. Mniejszy śmietnik, mniej żonglowania, a i znajdowanie broni byłoby bardziej satysfakcjonujące, bo rzadsze.
 

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Pisałem już, dobry system, bo korzystałem ze wszystkiego, nawet z mopa. Tylko muszą to dopracować:

 

1. Bronie powinny się niszczyć trochę wolniej (2x wystarczy)

2. Powinny się automatycznie przełączać na najgorszą jaką mamy, bądź najlepszą, co kto woli.

3. Powinien być kowal (jak wróżka) w każdej wiosce, który je będzie reperował za drobną opłatą.

 

To naprawdę fajny patent. A master sworda można zrobić wyjątkowym różnymi sposobami:

 

1. Samo reperowanie (co już jest).

2. Kill hitem, tak żeby raz na kilkadziesiąt ciosów zabijał jednym ciosem niezależnie od tego ile wróg posiada energii.

3. Jakimś ficzerem.

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Komu potrzebna broń jak się ma podręczne bomby. :leo:

 

U mnie większość potyczek to bieganie po obozie jak Benny Hill i rzucanie bombek. Stone Talosom zrzucam je na głowę, a Guardiany padają z miejsca od Ancient Arrow albo kilku wybuchowych strzał.

Od kilku godzin mam praktycznie ten sam zestaw nieużywanych mieczy. :sonkassie:

Nie obraziłbym się tylko na nieskończone miejsce w ekwipunku bo lubię wszystkie złomy zbierać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...