Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2023 o 20:00, Homelander napisał:

Mi jedyne co się w Horizon podoba to właśnie grafika, design i ogólne przedstawienie świata. I to jedyny powód dla którego myślę czy gry nie dokończyć i nie zabrać się za dwójkę właśnie

Polecam, dwójka jest lepsza pod każdym względem, graficznie i designersko też.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

No tak ale czy jest sens się zabierać jak nie skończyłem jedynki. W sensie ciekawi mnie jak to wszystko się stało, tylko nie mam siły przebijać się przez grę żeby się dowiedzieć ;)

Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć, na pewno nie ma powrotu do jedynki po ograniu dwójki.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, funditto said:

Ja odbiłem się od jedynki po kilku godzinach gry, a dwójkę zaliczyłem. Radziłbym jednak zrobić to przed Zelda ToTK, bo do jedynki podchodziłem po przejściu BoTW i gra dużo na tym traciła. Pewnie podobnie będzie z sequelami obu serii. 

Akurat teraz wkręciłem się w Age of Empires 2, które przegryzam sobie Gearsami, więc Horizon odpada póki co

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Homelander napisał:

Nie oglądam. Po co. I tak day1

Ja oglądam bo pewnie nie wytrzymam, a z relacji forumkowej chyua się dowiem. Zdrowy jutro odyebie w kosmos, pewnie zapanuje tydzień wyznawców Yehowy, z drugiej strony klan klalnow pewnie zleci się tu na bekę i egzorcyzmy na każdym który będzie mieć czelność napisać że ten gameplay mu się podoba

Edytowane przez Daffy
  • Plusik 3
  • Haha 1
  • This 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Homelander napisał:

Czy mi się wydaje, czy Switch jest stworzony do wyjazdów?

 

No tak, ale lecę na kilka dni, będę w dwóch miejscach, w górach i mieście rodzinnym, mam dużą rodzinę, muszę odwiedzić kilku kuzynów i kilka kuzynek, a do tego chrześnicę, chrześniaka, kilku przyjaciół w mieście rodzinnym i dzieci od zmarłego przyjaciela, nie będę miał czasu na granie, bo ja jak to ja muszę ze wszystkimi się spotkać, choć na 2h. Może coś tam pyknę, ale to nie będzie to samo co 3 dni wolnego i bunkier :frog:

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, zdrowywariat said:

 

No tak, ale lecę na kilka dni, będę w dwóch miejscach, w górach i mieście rodzinnym, mam dużą rodzinę, muszę odwiedzić kilku kuzynów i kilka kuzynek, a do tego chrześnicę, chrześniaka, kilku przyjaciół w mieście rodzinnym i dzieci od zmarłego przyjaciela, nie będę miał czasu na granie, bo ja jak to ja muszę ze wszystkimi się spotkać, choć na 2h. Może coś tam pyknę, ale to nie będzie to samo co 3 dni wolnego i bunkier :frog:

 

No to chujowe planowanie i tyle. Wiedziałeś kiedy wychodzi od miesięcy. Nawet mi Cię nie żal

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Homelander napisał:

 

Będziemy? This train is long gone

 

Właśnie ruszyła:

 

„Stoi na stacji lokomotywa, 
Ciężka, ogromna i pot z niej spływa: 
Tłusta oliwa. 
Stoi i sapie, dyszy i dmucha, 
Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha: 
Buch - jak gorąco! 
Uch - jak gorąco! 
Puff - jak gorąco! 
Uff - jak gorąco! 
Już ledwo sapie, już ledwo zipie, 
A jeszcze palacz węgiel w nią sypie.”

 

- Tuwim :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...