Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krzysztof93 napisał:

Nie obchodzi mnie dyskusja z nim tylko jak czytam te cytaty z Tuwima, obrazki z Twardowskim, pierdololo o kuzynkach,wyjazdach, zjazdach, treningach i lataniu na wingsuicie to się odechciewa forumka. Dyskutować i tak przecież nie ma sensu, śmiać się z niego też nie ma sensu. Niby pisze pozytywnie o grze a jeszcze nie było premiery a ja już mam tej gry dosyć :sadkek:


+100

 

Nawet bym chciał dać Zeldzie drugą szansę, podzieliłbym się tym jaki był u mnie stan gry - może czegoś nie zrobilem

co zmieniłoby wiele w samym gameplayu albo umknął mi jakiś ważny szczegół, ale po co jak czytam potem, że Zelda wypina pierdziawe wiec super albo wywody zdrowego. Jak ktoś w okolicach 40 wciąż nie kuma, że forma i pewna doza powściągliwości może czynić cuda to przykro mi, ale pozostaje już tylko ignore.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Nie obchodzi mnie dyskusja z nim tylko jak czytam te cytaty z Tuwima, obrazki z Twardowskim, pierdololo o kuzynkach,wyjazdach, zjazdach, treningach i lataniu na wingsuicie to się odechciewa forumka. Dyskutować i tak przecież nie ma sensu, śmiać się z niego też nie ma sensu. Niby pisze pozytywnie o grze a jeszcze nie było premiery a ja już mam tej gry dosyć :sadkek:

 

No to masz problem ze sobą, a szukasz ich u mnie, że jakiś noname z neta ma na Ciebie, aż taki wpływ, że gierkę Ci obrzydza, polecam dobrego specjalistę i nie przerzucać swoich projekcji na mnie, ale wiadomo jesteś tym typem, który musi pisać to co większość, tak łatwiej.

 

CHUJ mnie obchodzi, że BOTW Wam się nie spodobało, aż tak jak mi, ale jedno jest pewne, że mimo swoich bolączek jest to najlepsza gra wideo wszech czasów i zasługuje na konfetti.

Edytowane przez zdrowywariat
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, zdrowywariat napisał:

że mimo swoich bolączek jest to najlepsza gra wideo wszech czasów

No odważne zdanie, aczkolwiek nie grałem więc..

Ale ogólnie stuprocentowe przekonanie o swojej racji i wpychanie jej wszystkim dookoła sprawia że raczej nigdy nie będziesz poważnie traktowany

Odnośnik do komentarza

Dobrze że po godz. 16 będą tu wpisy o samym gameplayu i mam nadzieję że temat o grze na którą najbardziej czekam będzie "czytelny"

Zdrowy taka rada - po gameplayu nie prowokuj tylko napisz że Ci się podobało :D

Szczerze dodam od siebie ( tylko się nie obrażaj )  nie sądziłem że wysrywy pozytywne o grze którą sam cenie moga mi zbrzydnac do tego stopnia że sama gra słabnie w oczach 

No gierka będzie kozak 

a będzie lepsza dla wielu jak ominie ich ten temat 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, drozdu7 napisał:

No odważne zdanie, aczkolwiek nie grałem więc..

Ale ogólnie stuprocentowe przekonanie o swojej racji i wpychanie jej wszystkim dookoła sprawia że raczej nigdy nie będziesz poważnie traktowany

 

Nikomu nie wpycham swojej racji, co kto lubi, chyba nie muszę dodawać za każdym razem, że moim zdaniem?

 

13 minut temu, Plackus napisał:

Dobrze że po godz. 16 będą tu wpisy o samym gameplayu i mam nadzieję że temat o grze na którą najbardziej czekam będzie "czytelny"

Zdrowy taka rada - po gameplayu nie prowokuj tylko napisz że Ci się podobało :D

Szczerze dodam od siebie ( tylko się nie obrażaj )  nie sądziłem że wysrywy pozytywne o grze którą sam cenie moga mi zbrzydnac do tego stopnia że sama gra słabnie w oczach 

No gierka będzie kozak 

a będzie lepsza dla wielu jak ominie ich ten temat 

 

Dzięki, skorzystam, tylko trochę strach się jarać, bo zaraz przyjdą inni i napiszą, że nie ma czym :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

i mogą mieć rację, ale ty do siebie nigdy tego nie dopuścisz próbując wepchnąć każdemu w gardło że NIC kurwa N I C lepszego w życiu nie powstało

 

niezaleznie od preferencji i oczekiwań, bo nie można mieć oczekiwań co do Zeldy - można jedynie przyjąć to co dają, bez mrugnięcia okiem :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

NIe wiem co lepsze, wbijać do tematu Zeldy i cytować Tuwima, czy 20 stron wmawiać ludziom że to gra 7/10 i nie mogą jej uwielbiać mimo wad.

Wpis i wypisz wymaluj wezyr i jego pierdololo "obiektywne"

 

W każdym bądź razie już się zaczęło a jeszcze trochę do pokazu, a co dopiero będzie po premierze gierki

Odnośnik do komentarza

Ja już swoje napisałem - jakbym miał okazje podzielić się przemyśleniami nt. gry to może zauważyłbym coś co byłoby bodźcem do dalszej eksploracji, a tak kończy się jedynie na klaunach i shitpostingu zdrowegopupcia.

 

Brutto też nie mogl podzielić sie swoją opinia, bo o Zeldzie dobrze albo wcale.

Odnośnik do komentarza

Sami prowokujecie i ciągniecie ten temat dalej, nie wiem po chuj? Skupcie się na gierce, Aonuma gdy odbierał nagrodę najbardziej wyczekiwanej gry 2023 powiedział coś o wyobraźni i że gracz będzie miał wpływ na świat, interesujące, bo chyba nikt nie wierzy, że mapa po 5 latach developingu będzie taka sama, czy są tu jacyś naiwni? A jeśli nawet będzie to będzie drugie tyle do eksploracji, Zelda to ich magnum opus, teraz to już chyba każdą kolejną część 3D będą tworzyć 5 lat i to jest 5 lat, nie 2, nie 3.

Odnośnik do komentarza

dramat chłopaki, prawda taka że obie strony napędzają się nawzajem - jedni się przesadnie spuszczają irytując tych, którym średnio podeszło, w efekcie Ci którym średnio podeszło próbują na siłe kreować grę jako obiektywnego średniaka czy tam zaledwie dobrą grę, którą podniecają się tylko odklejency, co zaś irytuje fanów, którzy w odwecie zaczynaja przesadzone spusty. I tak tkwicie w tym nienawistnym kółeczku wkurwiac się nawzajem i wszystkich w koło 

  • Plusik 2
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...