Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Bigby said:

Dla mnie śmieszne jest udzielanie w temacie dotyczącym gry, która kogoś ewidentnie nie interesuje.

 

No ale może i taki sposób spędzania wolnego czasu jest ciekawy dla niektórych.

Właśnie chodzi o to, że wszystkich ta gra interesuje, ale jak się udzielać to trzeźwo i uczciwie na podstawie tego co już wiadomo, a czego nie. 

 

A zdrowy z ekipą wiadomo: brandzlowanie się w każdym poście i rozdawanie nagród wszechczasów jeszcze przed jakimkolwiek pokazem i premierą. A kto nie idzie za tym ten klaun. Co to w ogóle za podejście?

Odnośnik do komentarza

Wygląda to niestety żałośnie. Może w innym świecie, ale recykling jest kurwa przytłaczający, grafika i rozmazanie to temat na książkę, pierdy w stylu zrobienie z kłody wibratora etc.

 

Niestety na razie moje wszelkie obawy się ziściły.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Fuzja wygląda super, budowanie pojazdów jednak nawet wydaje się troche zabawne, nowe umiejętności też miłe. Przez cały czas jednak towarzyszyło uczucie oglądania dlc chociaż nie oczekiwałem że wyprują się z każdej niespodzianki na 10min filmiku jak jakiś dev dla niższej klasy. Jaranko utrzymane, będzie fajnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bartiz napisał:

Kurwa GOTY 

 

Ale będzie możliwości z tym fuse i budowaniem pojazdów 

Tym razem beda przez lata tysiace filmow typu: rzeczy ktorych nadal nie wiesz o TOTK :banderas:

System rozjebany, wreszcie prawdziwy sandbox!

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figaro napisał:

Co tu można dodać? Wygląda genialnie. W końcu developer kory popycha do przodu pomysły z fizyką.

Tylko że to na razie prezentuje się jak rozbudowany o trzy nowe możliwości wielki edytor fizyki z jedynki plus sky islands nad Hyrule i tyle...

 

Dalej nie widzę tu nic co by tłumaczyło tyle lat developingu, chyba że tyle walczyli nad tym by switch się nie stopił wczytując w losie świat z dość dobrym draw distance podczas spadania w dół z wysepki

 

Co gorsze dla mnie ja tu dalej nie widzę niczego co by zwiastowało naprawienia rzeczy które mi się nie podobały w jedynce tylko jeszcze większą piaskownice fizyki i tyle. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, zdrowywariat napisał:

Mechaniki interesujące, swobodne spadanie też, ale znowu chuja pokazali xD Ale w DLC nie wierzę, to że skąpo promują grę nic nie znaczy.

Ale serio to wygląda jak yebane dlc z trzema dodatkowymi możliwościami na zabawę fizyka i światem i dodanymi wyspami w powietrzu

 

Gdzie prawdziwe dungeony, ciekawe postacie, przeciwnicy, bossowie?

 

Jeszcze bym to przezyl jakby dali zupełnie nową mapkę ale tutaj ordynarnie pachnie dlc

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...