Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się, mocno rozwodniony jest ten sezon. Istotnej akcji w tych 6 odcinkach było może z 20 minut, reszta to zapychacze. Pedo-rozterki, Homelander wracający do "domu", szpital, Butcher z oczywistym aniołkiem i diabełkiem na ramieniu, bieganie po farmie jak w jebanym Scooby-Doo, 10 minut pseudo-gwałcenia Hughie'go - z tego tylko akcja z piecem była naprawdę ciekawa. Postacie też zachowują się głupio, nielogicznie - co jak na serial starający się pokazać co by faktycznie się działo gdyby supki były wśród nas wypada raczej słabo.

Odnośnik do komentarza

Teraz tak sobie pomyślałem, że gdyby rzeczywiście zerżnęli Hughie'go i go troszkę przy okazji okaleczyli, to byłoby dużo ciekawsze dla postaci, która niby wszystko znosi z udawanym uśmiechem. No bo sorry, ale jak on pod koniec odcinka

Spoiler

się rozpłakał, bo był gilgotany piórkiem i miał rozsmarowany sok z cipy na masce

to było dla mnie żenująco nieprzekonujące.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

No powiedział, że chodzi o akcję w lochu i że tęskni za ojcem. Pomijam fakt, że w szpitalu na luzaku sobie za nim biegał i jeszcze heheszkował do starej, że to nie jego pierwsza taka akcja. A potem kurwa sypali jego prochy pod hotelem w trakcie wycieczki z przewodnikiem i żarciki, że oglądał chujowizne. Chodzi mi o to, że ten serial nie trzyma tonu i potem, niby ważna, scena jak się rozkleja jest mega słaba i nieprzekonująca.

Odnośnik do komentarza

Niestety serial obniżył loty aż po brzozę.

Włączyłem na chwilę jakiś odcinek z 2 sezonu, ludzie byli tam nzacznie ładniejsi (mother milk, starlight) i bardziej wyluzowani i zwariowani.

WSZYSTKIE sceny w zasadzie z każdym są nie do spożycia, jedynie Homelander i Sage dają radę, no i zawsze fajna Kimiko. Beznadziejne dialogi polegające na przepychankach, ciągłe zarzuty i miłosne problemy, kogo w tym serialu obchodzi że jakiś gość tęskni za ojcem który latał po szpitalu zabijając ludzi z gołym tyłkiem?

Scena z wbiciem w złe miejsce strzykawki jest godna jakieś kreskówki z Tomem i Jerry, a spotkanie starlight z firecracker to też niezła reżyserka, zamiast ją zabić, albo wezwać resztę, rozmawiały sobie romantycznie w ciemnym pokoju.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dla mnie sezon o niczym żeby zapewne w ostatnim epie butcher dostał to co chce i czekamy na ostatni sezon z finałową bitką. Taki filler przed głównym daniem. Nie ogląda się tego źle ale jakby nie było tego sezonu to też nic by się nie stało ale rzeczywiście poziom jak nie dwa niżej od poprzednich. Szczególnie francuz i kimiko zostali zmasakrowani (prawie tak bardzo jak twarz starlight:kratoswoke:) Tylko Homcio dostarcza jak zawsze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...