Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Czwarty sezon popełnia jeden z najcięższych grzechów w serialach. Masz materiału na około 2 epizody, a musisz to rozciągnąć na 8.

 

Emo-Frenchie wkurwia, co jest o tyle bolesne, że to była moja ulubiona postać. I nie chodzi o to, że posuwa faceta. Kaman, w tym serialu ludzie posuwali stwory morskie i nikt nie miał z tym problemu.

Starlight wkurwia samym pokazaniem swojej naciągnietej przez chirurgów gęby.

Wątek szpitalny? Serio, chyba najwibardziej gówniany watek w historii tego serialu.

Sister Sage jako geniusz zła...a szkoda strzępić ryja

Jak dla mnie serial ciągną Cycu i Butcher.

Generalnie to wata, wata, scenariuszowa wata, z rzadka zagęszczona ciekawymi akcjami za które uwielbia sie Boysów.

I prosze mi nie wyskakiwać że w komiksach ten bohater zrobił to, a tamten powiedział tamto. W chvju mam komiksy, oglądam serial, i oceniam serial jako autonomiczny byt. A jak na razie jest bardzo bardzo rozczarowująco.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 429
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bez kitu, kolejny odcinek o niczym. Na końcu wielki plot twist, którego każdy się spodziewał tak gdzieś od pierwszego odcinka. I tak, wiemy, że supki są zdeprawowane do szpiku kości, już skończcie z tymi fetyszami, bo to już przestaje być zabawne. Na plus jedynie to potakiwanie głową Sage i Neumann, rozbawiło mnie to bardziej niż powinno. I Homelander, który jest jedynym powodem, dla którego jeszcze to oglądam. Cała reszta z wątkiem francuzika i ojcem Hughiego jest przewijana, bo zwyczajnie męczy bułę. I ta Starlight, nie wiem czy to przez to naciąganie twarzy, ale jej maniera mówienia jest nie do zniesienia.

 

Będzie jak z trzecim sezonem, który skończył się tak samo jak się zaczął i poza

Spoiler

chorym Butcherem

niewiele wniósł do fabuły. Obstawiam, że w piątym-ostatnim będzie

Spoiler

zamach stanu i bitka w białym domu

, bo jednak coś z tego komiksu czerpią

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, mcp napisał(a):

 I ta Starlight, nie wiem czy to przez to naciąganie twarzy, ale jej maniera mówienia jest nie do zniesienia.

 

 

No jestem pewien że to przez operację, moja kuzynka kretynka zrobiła sobie usta jak u karpia, pomijając że nie da się na nią już patrzeć podczas rozmowy, to zmieniła sposób mówienia, coś miedzy seplenieniem a staraniem się mówić normalnie z jedzeniem w ustach. Tragedia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Szósty odcinek zdecydowanie najsłabszy z dotychczasowych i szczerze to mega ciężko mi się go oglądało. Zgadzam się z przedmówcami że ten sezon wygląda troszkę jakby mieli za mało materiału na aż 8 odcinków więc pewnie zakręcili kołem fortuny aby dorzucić do sezonu totalnie odklejone pomysły. Też mi się wydaje że za bardzo chcieli przesunąć granice dobrego smaku i przedobrzyli z tym wszystkim. O dziwo pierwsze 4 odcinki to było więcej tego samego z dobrym tempem, dobrą akcją, z tym w czym The Boys jest dobre a potem od 5 z tym jebanym szpitalem się zesrało xd

Odnośnik do komentarza

Trzeci sezon przy czwartym to było arcydzieło. Dopiero czwarty odcinek zmęczyłem, fabuła stoi w miejscu, a ja słucham wspominek z dzieciństwa murzyna który został wprowadzony dopiero teraz. Hughie i jego problemy z matką tez wciągające.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się czy jest sens się brać za ten serial, ale chyba jednak odpuszczę po tych komentarzach. Podobno jest też mocno woke, a reżyser mówi wprost, że jak sie komuś nie podoba, to ma wypierdalać? Okejka, to obejrzę zamiast tego drugi sez. Invincible. 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Josh napisał(a):

Zastanawiałem się czy jest sens się brać za ten serial, ale chyba jednak odpuszczę po tych komentarzach. Podobno jest też mocno woke, a reżyser mówi wprost, że jak sie komuś nie podoba, to ma wypierdalać? Okejka, to obejrzę zamiast tego drugi sez. Invincible. 

 

 

 

To wpadłeś z deszczu pod rynnę.

Najgorsze sceny z Boys > rozterki milosne/problemy szkolne z Invincible.

Do tego woke w wydaniu poważnym edukacyjnym a nie często mocno prześmiewczym jak w the boys.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Josh napisał(a):

Zastanawiałem się czy jest sens się brać za ten serial, ale chyba jednak odpuszczę po tych komentarzach. Podobno jest też mocno woke, a reżyser mówi wprost, że jak sie komuś nie podoba, to ma wypierdalać? Okejka, to obejrzę zamiast tego drugi sez. Invincible. 

 

 

Pierwsze 2 sezony są gites, trzeci tez ujdzie poza tragicznym zakonczeniem, czwarty to sraka i nic go juz nie uratuje, bo po tytule finału, domyslam sie co moze byc

Spoiler

Assassination Run

:gayos:

Odnośnik do komentarza
On 7/5/2024 at 11:00 AM, dee said:

Sister Sage jako geniusz zła...a szkoda strzępić ryja


Dla mnie to jest najgorszy watek antybohatera w serialu.

Profesor Michal Januszkiewicz pisze, ze "antybohater jest outsiderem – postacią pozostającą w szczególnym konflikcie z przyjętymi potocznie normami i formami życia społecznego, kwestionującą je i uzasadniającą tę swoją postawę w sposób refleksyjny."
Jedyna refleksja jaka nachodzi mi na mysl o Sage to pytanie - "Dlaczego?" W niej nie ma zadnej glebi, moralnej zlozonosci, a przede wszystkim motywu, ktorym sie kieruje. Jest wypelnieniem slabosci Homelandera i niczym poza tym. To nie jest nawet postac drugoplanowa, tylko jakis nieskonczony projekt rezysera, ktory nie do konca wiedzial, czy zrobic z Homelandera marionetke, ktora sie bawi Sage, czy ma byc kolejna ofiara jego bipolarnosci oraz megalomanii. To ona tak naprawde jest wybrakowanym produktem.

Edytowane przez magpie
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...