Skocz do zawartości

Rings Of Power - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem właśnie po seansie Critical Drinkera i powiem krótko: ja pierdolę. Dobrze, że nie jestem jakimś wielkim fanem tego uniwersum, bo chyba bym się położył obok Tolkiena i już tak został.

 

Ciekawe co dalej. Proponuję serial o Terminatorze i maszyny ze Skynetu zakładające rodziny, produkujące małe robociki i płaczące, że one nie chcą walczyć z ludźmi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oglądacie w ogóle ten serial, czy tylko opinie na jutubie, które są oczywiście zrobione pod klikanie? 

ja po dwóch odcinkach się jaram, po raz kolejny spoko fantasy przygodówka z zajebistymi efektami, scenerią i ogólnym klimatem. Dobrze nie być fanem uniwersum z klapami na oczach, można obejrzeć z przyjemnością i bez bólu dupy o ogry z dziećmi albo elfa murzyna 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Psychofanem Władcy Pierścieni nie jestem, ale jak zobaczyłem

Spoiler

Saurona najpierw dyskutującego z orkami w jakieś ciemnej norze, a później umierającego jak ostatnia pipa w wyniku ich ataku

to uznałem, że wolę swój wolny czas spożytkować na ciekawsze aktywności i poszedłem czyścić fugi w łazience. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten Rings Of Power to jednak jest paździerz. I ja tutaj nie piszę jako akolita (he he) Tolkiena, bo czytałem tylko Powrót Króla i oprócz tego nie chodzi o to, że to jest fan-fic. Tylko ten serial jest tak dziadowsko napisany, że oczy i uszy bolą. W drugim sezonie nawet dość ciekawy poprzednio wątek 

Spoiler

Saurona

po prostu zjebali po całości.

Kurwa te wątki polityczne na Numenorze to jest taki kwik, że wysiadam. Przygody krasnoludów w pierwszym sezonie jeszcze było spoko a teraz też musieli to może nie tyle zjebać, ale znacznie pogorszyć.

I piszę to z perspektywy bycia na bieżąco z serialem, wczoraj skończyłem s02e05.

 

Nie wiem kurwa, teraz niby mają być 3 odcinki pełne jakichś bitew, to może dotrwam do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Josh napisał(a):

Czy oni nie zrobili z

  Ukryj zawartość

Gandalfa (który w książkach chyba od zawsze był dojebanym czarodziejem)

starego menela gubiącego się na pustyni? :dynia:

 

 

Owszem, zrobili. Ten wątek to już w ogóle o kant chuja można se rozbić, nic tam się nie dzieje.

Jak zobaczyłem jak ten gość w masce przedstawia swój uber plan schwytania potężnego w teorii 

Spoiler

Gandalfa

za pomocą 

Spoiler

uprzedniego porwania niziołków,

 

których poznał pewnie tydzień wcześniej, to myślałem że pierdolnę ze śmiechu.

I takich rzeczy jest tam całe mnóstwo.

Odnośnik do komentarza

O to to. Tyle pieniążków spuszczonych w kiblu, a pomyśleć tylko ile by zarobili, gdyby zrobili to tak jak trzeba. Daliby do zrobienia ten serial jakimś kumatym ziomkom albo nawet wysłaliby ciężarówki hajsu do Petera Jacksona, a ten by wysmażył murowany hit. No, ale po co. Lepiej zapłacić aktywistom, żeby wysrali na szybko jakieś dziadostwo, oczywiście z PRZEKAZEM, które i tak zostanie zaraz anulowane, bo - SZOK - "nowoczesna widownia" do której to coś zostało skierowane jednak nie istnieje, a fani twórczości Tolkiena, którzy wytrwali do tego momentu więcej odchodów w płynie pompowanych w nich przez lejek już nie zniosą. Dokładnie tak samo jak było z The Acolyte, coś się chyba Disnejowi nie kalkulowało wydawać kolejnych 200 mln dla tych wszystkich czterech zainteresowanych osób.

 

Na szczęście jest tak jak piszesz i widać, że małpy już się powoli uczą. Jeszcze kilkaset wtopionych milionów i będziemy mogli się żegnać z podobnymi produkcjami. 

Odnośnik do komentarza

Poza Galadriel, która pełni funkcję GirlBoss oraz osadami hobbitów rozsianymi po całym świecie, gdzie każdy mieszkaniec ma inny odcień skóry (świetnie to wpływa na wiarygodność świata fantasy). Ależ Sauron musiał przeprowadzić czystki w Śródziemiu, skoro we Władcy pieścieni nie ma po nich śladu :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Josh napisał(a):

Poza Galadriel, która pełni funkcję GirlBoss oraz osadami hobbitów rozsianymi po całym świecie, gdzie każdy mieszkaniec ma inny odcień skóry (świetnie to wpływa na wiarygodność świata fantasy). Ależ Sauron musiał przeprowadzić czystki w Śródziemiu, skoro we Władcy pieścieni nie ma po nich śladu :reggie:

 

Rings Of Power to nie jest prequel filmów Jacksona. Nawet showrunner o tym mówił kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...