Skocz do zawartości

House of the Dragon


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak bardzo nikogo xD

 

 

A najśmieszniejsze jest to, że przy obecnej modzie na fantasy i uniwersa to byłaby góra złota. Benioff i Weiss powinni zostać powieszeni za jajca za zamordowanie tego;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To ja się w sumię cieszę że przestałem oglądać na 3 sezonie. Później zobaczyłem co ciekawsze momenty na yt i tyle. Czekam na kontynuację książek. Przedtem jakieś podsumownaie książek na yt trzebaby zobaczyć bo za chiny nie pamiętam tych stu dwudziestu wątków i ośmiuset postaci co on tam natworzył.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie skończyli dobrze głównej serii, a chcą trzepać hajs na spinofach

 

które od początku są reklamowane czymś w stylu "będzie dużo scen seksu hihihhi sutki", czyli czymś co było jakąś tam nowością w serialach... 10 lat temu

 

wróżę mocne 4/10

Odnośnik do komentarza

Bardzo przyjemnie się oglądało, po samym początku bałem się, że z GoT zrobili jakąś bajkę, ale nie, jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem sceptycznie nastawiony i jak nastoletnia bohaterka zaczęła monolog że "zamiast rodzić dzieci wolałaby jechać w chwale do bitwy" jaki ostatnio jest mielony do porzygu w każdej produkcji ze strong female lead już szykowałem facepalmy i myślałem że trzeba będzie wysmarować kolejny post jak w temacie o nowym Predatorze... ale ostatecznie nie było tak źle. Casting mi narazie słabo pasuje, ale są intrygi, zaczyna się na razie skromne nakreślanie szerszej geopolityki, jest brutalnie, jest epicko (wstępny lot smokiem nad miastem i widoczki to poziom blockbusterowy), myślę że może być całkiem nieźle. Na pewno jest lepiej niż ostatni sezon GoT. Tylko niech ten nijaki król zdechnie, bo kompletnie mi nie pasuje, ale już widać że jest raczej spisany do odstrzału.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...