Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Robisz capstone na WT4. Przechodzisz na najwyzszy poziom trudności. Na helltide bijesz tylko bossa (ta skrzydlatą baba), czekasz az ci wydropi cos fajnego i robisz aspekty na swietych przedmiotach. Najlepiej jak jakiś nekromanta będzie go zabijac w kilka sekund. Jak zostanie tak 12 minut do końca - zbierasz te lepsze skrzynki. Powinienes juz robic koszmarne podziemia (to te w ktorych ulepszasz pieczecie), ale najpierw sobie skompletuj swiete legendy. Robiac koszmarne lochy caly czas bijesz world bossy jak tylko sie pojawia na mapie (potrzebujesz z nich skladnikow) i co jakis czas idziesz na ubery po unikaty. Powtarzasz to samo az do poziomu 100. Nie musisz robic pitow zanim nie bedziesz miec wszystkich pieczeci. Jak juz skompletujesz wszystkie przedmioty, wtedy je ulepszasz i idziesz na Lilith oraz tormented ubery. Mozesz najpierw zrobic tormented ubery, zebrac 40mln i stworzyc jakis uber unikat do swojego buildu przed Lilith.

 

Punkty teraz rozdajesz w mistrzowskich tablicach, zakladka obok drzewka umiejetnosci.

 

 

Edytowane przez magpie
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Faka said:

Jak najszybciej zdobyć czapkę Arlekina? Prawie wcale mi to nie leci, a olśniewającej iskry też coś nie mogę ogarnąć, jak niszczę unikatowe itemy to tego jakoś nie dostaję?

 

40 mln zlota i uber tormented bossy (lvl 200) lub Echo Lilith, najlatwiejszy jest Duriel. Ratio ze wydropi ta olsniewajaca iskra jest 1:4. Samego Shaco bym nie probowal, bo szanse sa rowne zero. Chociaz w tym sezonie Ring of Starless Skies mi wypadl z Tormented Uber Bossow jak farmilem iskry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, magpie napisał(a):

 

40 mln zlota i uber tormented bossy (lvl 200) lub Echo Lilith, najlatwiejszy jest Duriel. Ratio ze wydropi ta olsniewajaca iskra jest 1:4. Samego Shaco bym nie probowal, bo szanse sa rowne zero. Chociaz w tym sezonie Ring of Starless Skies mi wypadl z Tormented Uber Bossow jak farmilem iskry.


A sam dam radę ubić Uber bossa jakiegoś? Szkoda, że nie zrobili lfg na te Ubery. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...