Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Chwalą się że zmiany są tak wielkie że można je porównać do zmian z loot reborn z 4 sezonu

 

Ja tam na ich obietnice patrzę z przymrużonym okiem bo oni z byle czego robią rzekomy deal breaker, a wychodzi jak wychodzi. W jakimś interview czytałem, że od października będzie można biegać po podziemiach koszmaru już od początkowych leveli, a tam przecież nabija się exp do glifów z tablicy mistrzowskiej więc wychodzi na to, że ta tablica będzie wcześniej dostępna, a nie dopiero od 50lv jak obecnie

Odnośnik do komentarza

Wg mnie sposób nabijania paska by odebrać nagrodę od drzewa szeptów jest niezmieniony w tym sezonie (czyli 10 punktów do nabicia, zadania na mapce za 1,3 lub 5pkt)

 

Jedynie co zmienili to sposób nabijania lv reputacji do głównego questu sezonowego. W 4 sezonie wpadało to tylko z piekielnych przypływów, w tym wpada z wszystkiego więc już nie walczy się w kółko z krwawą pannicą

Odnośnik do komentarza

https://news.blizzard.com/pl-pl/diablo4/24130178/pst-2-0-wszystko-co-musicie-wiedzie

 

Zaszaleli, kolejna przebudowa gry, wrócą słowa runiczne (i jako ex do dlc XDD), całkowita zmiana w poziomie trudności przez całkowitą zmianę zasad tierow świata i dodaniu kilku nowych, skill pointy będą teraz wpadać do 60lv, tablic mistrzowskich można teraz podpiąć max 5, glify będą miały teraz max lv100 (dotychczasowo 21), a ich levelowanie przejdzie z podziemi koszmarów na pity xddd

Odnośnik do komentarza

Grube zmiany. Skoro maxowanie glifów przechodzi do Pitów to co będzie w podziemiach koszmarów, wyjebią je do śmieci? 

Na pewno zmiany sprawią, że sezony będą dłuższe co jest dużym plusem. Ja w obecnym sezonie nie miałem co robić po dwóch tygodniach, wymaksowałem postać, super przedmioty zdobyte i koniec gry dla mnie. Jedyne co mi się nie podoba na 100% to, że nie wprowadzili nowej aktywności sezonowej. Ten kto nie kupi dodatku to będzie orał Pity do porzygu, i ewentualnie hordy, ale run i tak nie dostanie. No granie bez dodatku zapowiada się trochę biednie. Po tym co przeczytałem to by mi się nie chciało grać w nowy sezon bez dodatku. 

Party finder to też gamechanger, pogodziłem się z tym że dziady nigdy go nie zrobią a jednak będzie.

Odnośnik do komentarza

Pity po nowemu - będą służyć do lv glifów, to levelowanie to już nie przelewanie exp na konkretną sztukę glifa tylko to co opisują w tym linku co dałem 

 

Podziemia koszmarów po nowemu - będą służyć do zdobywania matsów do masterworku ( dodatkowo matsy będą też wpadać randomowo z innych aktywności)

Odnośnik do komentarza

Logiki w dodaniu słów runicznych tylko dla tych co kupią dodatek nie ma absolutnie żadnej prócz chęci wręcz zmuszenia tych co regularnie grają by jednak w niego zainwestować 

 

Ja tam i tak dodatek chciałem kupić day one więc nowe informacje ogłoszone wczoraj i podczas gamescomu tylko i wyłącznie mnie cieszą, będzie co robić w 6 sezonie.

Odnośnik do komentarza

Miałem tak niskie wymagania do Blizzarda,że spodziewałem się kolejnej wtopy a po tym pokazie jestem pewny,że kupię dodatek.

System trudności będzie miał jakiś sens i ma podobno lecieć lepszy loot co kolejny tier co powinno być oczywistością.

Z tymi runami nie mam pojęcia o co chodzi teraz je wsadzamy zamiast tych gemów?

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał(a):

[...]

Z tymi runami nie mam pojęcia o co chodzi teraz je wsadzamy zamiast tych gemów?

 

 

W D2 wkładałeś je do sprzętu w miejscach na klejnoty. Kombinacje run tworzyły słowa runiczne, które dawały zayebiste wzmocnienie przedmiotu. W D4 pewnie będzie podobny system.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie będzie podobny system. Wszystko jest w linku który dał Daffy.

W skrócie:

- są dwa rodzaje run: 17 run rytuału (generują zasób - punkty ofiary) i 28 run inwokacji (zużywają zasób i dają efekt - lista run jest w linku)

- można mieć w sumie 2 "słowa runiczne" na raz aktywne

przykładowe foto w spoilerze

Spoiler


spacer.png

spacer.png

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jah, Ith, Ber. :drag:

Dokładnie. Mogliby też w końcu ogarnąć filtr przedmiotów. Jak tak klikniesz Udręczonego Bossa 3-4x z rzędu, albo poświęci się chwilę Krwawej Pannicy, to na ziemi leży tego od groma. :notlikethis:

Tak z ciekawości, nie licząc Daffyego i mnie, skusi się ktoś na dodatek na premierę. :pope:

Nic to. Idę smażyć jakiś dłuższy post, ponieważ długo się tu nie wypowiadałem, a ostatnio sporo pograłem w Diabła Czwartego. :diablo:

Swoją drogą, ciekawe czy paladyn/krzyżowiec jako klasa, i sam Pan Grozy, zagoszczą kiedyś do D4.  :philosoraptor:
Sądzę, że tak.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ta fioletowa broń wyżej to jakieś nieporozumienie. To by zepsuło grę i inne klasy byłyby leszczami przy spirytyście.

Podobny wał jest w Remnant 2 gdzie w płatnych DLC są bronie i mody do nich, które sprawiają że gra na najtrudniejszym poziomie sama się przechodzi - dosłownie nie trzeba umieć walczyć, strzela się atakiem obszarowym z nowej broni i bossowi życie samo schodzi a gracz może sobie pić kawę w tym momencie. Chuj w dupę devom za takie praktyki. To typowe pay to win i to w płatnej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...