Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w ta grę od premiery i Uber unikatu na oczy nie widziałem.

:kekw:

 

W tym sezonie zrobiłem x 10 durieli i innych wariatów bo miałem matsy i nawet item z GA nie poleciał :kekw:

 

Możliwe,że trzeba zabijać tych bossów na 200 lvl ale tam trzeba więcej matsow czyli musisz robić rotację z ludźmi i znowu więcej farmic na jakiś aktywnościach które nie mają żadnego wyzwania na otwartym świecie.

Nudne to okropnie,mam nadzieję,że dodatek jakoś to zmieni i ten end game nie będzie taki z dvpy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi fioletowe przedmioty walają się w skrzyniach jak śmieci. Trzeba bić tormented bossy 200, problem z materiałami sam się rozwiązuje jeśli użyjesz handlu. Itemy z GA są bardzo drogie w sprzedaży. Polecam tak robić żeby sobie poużywać w grze.

A ten przegięty miecz każdy będzie mógł sobie złożyć sam jeśli zbierze określoną liczbę run i tylko jedną iskrę. 

Taka rada, amulety z dwoma różnymi pasywkami +2 chodzą po kilkadziesiąt miliardów. Nawet z jedną pasywką +2 jest sporo wart.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

"Szukasz Baala?".


- Duriel.

k7LiKV2.jpeg

YbmFmEG.jpeg

Wróciłem do Diablo IV, po niemal roku przerwy, i wessało mnie bez reszty.:diablo: Wprowadzono wiele dobra. Podobają mi się nowi bossowie oraz ich udręczone wersje, piekielne przypływy wypadają teraz świetnie głównie z tytułu znaczącego podkręcenia intensywności, piekielne hordy też mi się podobają (200 poz. to dobry test dla postaci), no i samo hartowanie, które tyle zmienia.

yCxH2x8.jpeg


Obecnie mam 3 postacie na maksymalnym poziomie. Łotrzyk pod sztylety/cień, barb pod trąbę powietrzną, druid pod misia/ziemię (razu pewnego jak huknął Zira, to z chłopa po jednym ciosie nie było co zbierać). Jako numer 4 dojdzie barbarzyńca pod krwawienie.


Jako ciekawostkę dodam, że rok temu przejście z 99 na 100 poziom zajęło mi 4 godziny farmy. Obecnie w 8 godzin wbiłem, grając samemu, 92 lv...

wlL3yl5.jpeg


Aktualnie moją główną postacią jest barbarzyńca pod zawieruchy.:drag: Istny postrach piekielnego pomiotu. Dość napisać, że taki Udręczony Duriel albo Udręczony Zir padają w 4 sek. Udręczona Zamrożona Bestia jest w stanie przeżyć całe dwie sekund, a Krwawa pannica w przypływach mniej niż sekundę.:devil:
 

Najlepszy sprzęt, wszytko ulepszone na maksymalny poziom. Chłop jest niepowstrzymany, a zmieniając oręż (na przykład na ulepszony Trybun Zagłady i inny amulet) życie potrafi do 118tys. skoczyć. Nie jest to jednak potrzebne, bo ten wojownik i tak ma podpisany pakt z nieśmiertelnością nawet przy tych statystykach.:twisted:

zyxxNrH.jpeg

Ogromna w tym zasługa nowej Potęgi Tyraela, którą udało się ulepszyć w najlepszy możliwy sposób. :good2:

2OCHGJI.jpeg

Pierścień Bezgwiezdnej Nocy również wymieniłem na nowy, a jego statystyki są fantastyczne.:yahoo:

mJwf5iN.jpeg
 

Znakomicie, że zmieniono barwę najpotężniejszych przedmiotów. Pytanie - dlaczego trzeba było na to aż tyle czekać...:unknown:
Dodam, że ostatnio z Grigora wypadły mi, po jego pokonaniu... dwa mistyczne unikaty.:shok:


Nic to czekam na dodatek. Spirytystą również będę chciał wbić setny poziom.:touche:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sedrak napisał(a):

No nic dodatek wjeżdża dayone. Takiego smaka mi narobiliscie. Ja chyba zagram Nekromanta. Grałem nim jako pierwsza postać w D4, ale teraz to inna gra. 

Ja się boje jednej rzeczy i pewnie tak będzie, że 85% graczy na początku to będzie ta nowa postać. Ale w sumie  co się dziwić, jak większość którzy grają długo już wszystkie obecne klasy pewnie przeorali.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję @Daffy :drinks:

Ja bardzo dużo grałem w tę grę w ubiegłym roku, podczas jej premiery. Następnie odpuściłem sezon drugi oraz trzeci.
Rok później, gdy już sezon 4 "Łupy na nowo" się rozgościł, powróciłem do gry i tak wprowadzone zmiany mi się spodobały, że gram od tego czasu głównie w Diablo IV z przerwami na Darkest Dungeon II, które jest znakomite. :diablo:

Zatem ciężko jednoznacznie stwierdzić, ale kilkaset godzin z całą pewnością pękło (łącznie).

Co do budowy postaci, to nie jest nic skomplikowanego. Nie trzeba być geniuszem jak Grigorij Perelman, by stworzyć konkretnego herosa. Chodzi o zabawę. Spokojnie do maksymalnego poziomu można ją prowadzić po swojemu. Pamiętasz jak to było dwa lata temu w temacie Eldenika Bożego. Niektórzy ledwo co zainstalowali grę i już: jaką klasą najlepiej grać, które statystyki rozwijacie, gdzie najpierw.:unknown:

Oczywiście można i tak, ale lepiej coś samemu wykombinować, niż zacząć grę od sprawdzenia mety.

Przykładowo moja postać na obecny sezon, wspomniany miś pod ziemie, miał proste zadanie. Hartowałem obrażenia od ziemi, kryty, wybierałem tablice, które mi odpowiadały, podobnie jak całą resztę. Z innymi postaciami jest podobnie.

Dlatego u barba wybierałem zawieruchy (częstotliwość ich pojawiania się i rozmiar), a także kryty. Jak najwięcej. Obecnie mam 96% szans na krytyki, a obrażenia z nich grubo ponad pięć tys. I glifami jest podobnie. Reszta to już konkretny sprzęt, a ten trzeba zdobyć. :drag:

Oczywiście można rzucić okiem na tak zwaną metę. Czasami warto, a to z prostego powodu. Dla większości tych topowych graczy (jak Rob), granie w Diabła Czwartego to praca. Tłuką po kilkanaście godzin dziennie, mogą sobie pozwolić na bardziej dokładne testy niż zwykły śmiertelnik, więc warto podejrzeć co tam u nich, ale to pod sam koniec. Spójrz tylko na to co z czarodziejką zrobiono teraz. :potter: Ktoś tam doszedł do tego, że ta pasywką połączy się z tą, kolejny atak z tym, a jak rzuci się kulę zamrożoną, to powoduje to istny armagedon z błyskawicami, szczególnie jak odpowiedni amulet zdobędzie się.

A z hajsami jest jak Pure Bladestone napisał. Ja tam często mam kilkaset milionów, ale byłem wręcz zdumiony, że ktoś oferował mi kilka miliardów za daną rzecz. :notlikethis:

Spójrz tylko na te dwa amulety, które posiadam. Jeden ma szalenie pożądane +X do ciężkiej ręki, i to w wersji GA. :pope: Dodatkowo drugą pasywkę i też w wersji ulepszonej.

MbDKafF.jpeg

Kawał mocarnego sprzętu.

D2J3oyJ.jpeg

A to, ostatnie znalezisko. Rękawice z 4x GA. Ciekawe jaką cenę za nie dostanę. :philosoraptor: Opcjonalnie pozostaną w kolekcji.

Osobiście cieszą mnie te nowe poziomy trudności. Jak już wspomniałem, T8 Piekielnych Hord, Udręczenie bossowie nie są żadnym problemem - podobnie jak Doły rango 108 - głębiej nie chciało mi się kopać.

Z drugiej strony nie jestem przekonany co do reszty zmian. Niby dobrze, że są, ale nie dalej jak kilka dni temu 130 baniek i spoooro materiałów zużyłem, by pozbyć się pancerza na Szako i wbić ulepszenia, które bardziej mnie interesują (podobnie z Tyraelem), nagle okazuje się, że jednak to się przyda, więc zachodzi obawa, że spora część przedmiotów będzie, może nie tyle bezużyteczna, co straci na mocy/wartości.

Nic to, zobaczymy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza



...nie dalej jak kilka dni temu 130 baniek i spoooro materiałów zużyłem, by pozbyć się pancerza na Szako i wbić ulepszenia, które bardziej mnie interesują (podobnie z Tyraelem)

W tym sezonie udało mi się z Tyraelem, natomiast przy Szako - pod redukcję odnowienia, poddałem się bo za cholere nie chciało wejść nawet x2 :(
0c9c33143487ed5e7837e5a4f9146288.jpg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś każdy obducyt był na wagę złota. Niemniej jak nabiłem ponad 43 tys. subżelaza, a i gotówki wpadło co nieco, to rolowałem ile się dało.:pope:

Wiele zależy od szczęścia. Przykładowo przedostatni Pierścień Bezgwiezdnej Nocy i Stopione Serce Seliga ulepszałem tylko raz, a w obu przypadkach wpadło x3 to samo. :D

5j3vQRw.png

Inna sprawa, zależy też co wpadnie. Generalnie pierwszy stopień ulepszenia jest tak tani, że jego proponuje powtarzać. Jak za drugim razem wpadnie to co chcemy, to na trzeci machnąć ręką.

Tak jak wspominałem z tym Szako. Chciałem się pozbyć + do pancerza (bowiem mam 11.403), a teraz okazuje się, że będzie to przydatne. Zbiłbym do tych 9tys. z hakiem, a tu w nowym sezonie bęc.

W każdym razie, czarodziejka jak ta lala. :wub:

Odnośnik do komentarza

@KOMARZYSKO, @Daffy, @Shankor na ile wycenilibyście ten pierścień - Obrączka Ogromnych Kroków. :unknown::philosoraptor:

6Xqdzbg.jpeg

Tak z ciekawości wrzuciłem na handel, dwukrotnie, i nie mija kilkanaście sekund i padają oferty powyżej miliarda. :pope:
Jeden gracz rzucił nawet 1.3B, by po chwili podbić aż do 1.8B. :notlikethis: Sądzę jednak, że jest szansa na nim ugrać (znacznie) więcej. :diablo:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Sylvan Wielki said:

@KOMARZYSKO, @Daffy, @Shankor na ile wycenilibyście ten pierścień - Obrączka Ogromnych Kroków. :unknown::philosoraptor:

6Xqdzbg.jpeg

Tak z ciekawości wrzuciłem na handel, dwukrotnie, i nie mija kilkanaście sekund i padają oferty powyżej miliarda. :pope:
Jeden gracz rzucił nawet 1.3B, by po chwili podbić aż do 1.8B. :notlikethis: Sądzę jednak, że jest szansa na nim ugrać (znacznie) więcej. :diablo:

A postacią rozumiem, że już grasz off-season? 

Odnośnik do komentarza



na ile wycenilibyście ten pierścień - Obrączka Ogromnych Kroków. :unknown::philosoraptor:

6Xqdzbg.jpeg

Tak z ciekawości wrzuciłem na handel, dwukrotnie, i nie mija kilkanaście sekund i padają oferty powyżej miliarda. :pope:
Jeden gracz rzucił nawet 1.3B, by po chwili podbić aż do 1.8B. :notlikethis: Sądzę jednak, że jest szansa na nim ugrać (znacznie) więcej. :diablo:

Bardzo ładny ten ring ja bym się za posiłkował stronką diablo.trade.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W kwestii długości dodatku, nie byli zbyt wylewni, ale mapa była pokazana. Prezentuje się ona tak:

iukMDcb.png

@Shankor postać z wieczności.:drag: Tylko mój nowy druid jest postacią sezonową. Planowałem jeszcze sezonowego czarodzieja zrobić, ale widząc to, jak bardzo będzie przemodelowany system w nowym sezonie, to odpuszczam zabawę w tym segmencie do października.




 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Diablo 4 has made over $150M from microtransactions, achieved over $1B in lifetime revenue

https://www.pcgamer.com/games/rpg/diablo-4-has-made-over-dollar150m-from-microtransactions-achieved-over-dollar1b-in-lifetime-revenue/

 

A wy jak tam? Kupiliście zbroję dla konia? Wynik oszałamiający, biorąc pod uwagę, że to tylko kosmetyka, dodatkowo nie w postaci loot boxów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...