Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

Slow Horses wjechało jak dzik w żołędzie. Dla samego Oldmana bawiącego się swoją rolą już warto obejrzeć. Jego potyczki słowne z "szefową", opierdalanie podwładnych czy nawet jedzenie zupy to miód, jest obleśny, odpychający i jednocześnie magnetyczny. Oba sezony trzymają mocny poziom, nie ma dłużyzn, ciągle coś się dzieje, no naprawdę coraz więcej perełek od tego Apple. Przywrócili mi wiarę w seriale streamingowe. 

Odnośnik do komentarza

Nie szukam seriali, ale coś bym wciągnął wieczorem pełnometrażowego - może być thrillerek czy coś innego trzymającego w napięciu. Wbiłem dziś Apple TV trial na 3 miesiące i co warto tu obejrzeć koniecznie, czego nie ma u konkurencji (D+, Amazon)?

Łudziłem się, że Smile będzie dostępne, a to mimo subskrypcji jest wyłącznie do osobnego kupienia/wypożyczenia :-(

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, _Red_ napisał:

Nie szukam seriali, ale coś bym wciągnął wieczorem pełnometrażowego - może być thrillerek czy coś innego trzymającego w napięciu. Wbiłem dziś Apple TV trial na 3 miesiące i co warto tu obejrzeć koniecznie, czego nie ma u konkurencji (D+, Amazon)?

Łudziłem się, że Smile będzie dostępne, a to mimo subskrypcji jest wyłącznie do osobnego kupienia/wypożyczenia :-(

 

 

Właśnie ten apple to jest oszukaństwo. Mam suba jeszcze na pare miechów od sonki, a tutaj są dostepne jedynie seriale. Nie jestem przecież bogatym amerykańcem co robi 120k dolków rocznie :notlikethis:

Odnośnik do komentarza
 
Właśnie ten apple to jest oszukaństwo. Mam suba jeszcze na pare miechów od sonki, a tutaj są dostepne jedynie seriale. Nie jestem przecież bogatym amerykańcem co robi 120k dolków rocznie :notlikethis:

Oszukańcze w czym? Abonament jest ino za apple tv+, a sama apka była wcześniej wypożyczalnią, IMO dobrze, że tego nie rozdzielili.
Odnośnik do komentarza

Technicznie to nie jest ta sama apka, co kiedyś. Do wypożyczenia było od zawsze iTunes i nadal jest na urządzeniu Apple TV. Dopiero po czasie w aplikacji ATV wprowadzili zakładkę Sklep oraz agregat treści m.in. z itunes, hbo, disney+ w zakładce obejrzyj teraz, stąd może się wydawać, że to jest pomieszane. Mi się to podoba, bo często są filmy do wypożyczenia, które są dostępne też za free na hbo max, czy disney i nie widzę wtedy ceny tylko przenosi mnie do odpowiedniej aplikacji.

 

Kurde serio ludzie tak przymieracie głodem, że żałujecie 14,99 na wypożyczenie filmu, który chcecie obejrzeć i to jeszcze w najlepszej możliwej jakości? Już pomijam naiwność, że nowości blu ray będą w ramach abonamentu... :) Najszybsza premiera w streamingu z reguły jest na hbo max ale to często po paru miesiącach od pojawienia się w wypożyczalni Apple.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, _Red_ napisał:

Nie szukam seriali, ale coś bym wciągnął wieczorem pełnometrażowego


Cherry spoko, ale generalnie oni mają kilka bardzo dobrych seriali. Tytuły przewijają się co kilka postów na wcześniejszych stronach, Rozdzielenie to jest must watch serial. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, pisałem, że seriali nie chcę bo nie mam siły na kolejne kilkanaście godzin gapienia się (dopiero skończyłem Jacka Ryana), ale włączyłem wczoraj Rozdzielenie na dobranockę i oglądałem do 2 w nocy. Zajebisty pomysł, wykonanie, intryga. Jako ex-korposzczur doceniam bardzo motyw z rozdwojeniem osobowości i wiecznym więzieniem praca/dom.

Odnośnik do komentarza

No to nie wiem o co chodzi, skoro ta sama wersja appki zapewne, ten sam system. Zmieniałem ustawienia napisów, używam polskich, a i tak po paru minutach łapie się na tym, że już lecę tylko ze słuchu. W necie pełno zgłoszeń na wiele systemów poza TV, ale brak fixa :(

 

Anyway, Severance jest tak creepy, duszące i niepokojace, że masakra. Te nieskończone korytarze, ten codzienny "restart" w windzie. No wieczne więzienie, mega chce wiedzieć jak to dalej się potoczy, ale bez drugiego sezonu pewnie będzie niedosyt, z tego co tu pisaliście.

 

edit

a jeszcze takie spostrzeżenie. Sceny kręcone w ciemnym otoczeniu są o 5 leveli wyżej niż analogiczne w Jack Ryan na Amazonie. Tam czasem wszystko było czarna plamą, a tu w ciemnej alejce/w lesie itp. nadal idzie dostrzec detale w cieniu. Widać że wyższa klasa filmowa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...