Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z najlepszych seriali na japku, tylko martwi mnie nius o drugim sezonie.

Chodzi o to, że w książkach kolejna z cyklu jest o postaci, której tutaj nie ma w ogóle.

A jeszcze kolejna jest ponoć o wspólnej sprawie Rusty'ego i Tommy'ego, tylko że rozgrywa się 20 lat później.

Więc chyba będą musieli coś kompletnie nowego wymyślić.

Odnośnik do komentarza

Od razu to wczoraj włączyłem po aktywacji japka. Dwa epy weszly na wieczór, a że książki nie czytalem (ani filmu z Fordem z 1990, o ile to powiązane) to fabuła jest zupełnie na świeżo. Lubię takie prawnicze kryminały i zasłaniam się anyspoilerami jak mogę, bo musi być jakis gruby plot twist. No chyba nie będzie to aż tak oczywiste, że to jednak Gyllenhaal lubił wiązać sznureczki.

Odnośnik do komentarza

Korzystając z kolejnej promocji, zacząłem oglądać Servant, głównie ze względu na Lauren Ambrose, którą lubię po Six Feet Under, ale i dla tego klimaciku grozy i tajemnicy. Te 4 sezony, które są obecnie dostępne, to zamknięta całość? Serial trzyma w miarę równy poziom?

 

W połowie pierwszego sezonu wrażenia mam bardzo pozytywne, ale nie chcę grzebać po necie w odpowiedzi na te pytania, żeby sobie nie zaserwować spoilerów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, AppleTV+ od jakiegoś czasu zaczęło inwestować w dystrybucję swoich (teoretycznie, bo nie wiadomo jaki w tym wszystkim miało udział Apple. Streaming i Kino? Dwa różne Światy, a ten sam film) dzieł do kin... Tylko po to, aby za jakiś czas udostępnić je na streaming. Bardzo, bardzo dziwne i ,,intryganckie". Weźmy na to"F1" - film z Pittem, który pewnie będzie miał określony czas emisji w kinach, mimo ewentualnych zysków w Box Office, albo jeśli film będzie w srocz zarabiał, to premiera na streamingu się opóźni. Tiaaaa, całe Apple! W końcu trzeba się zabrać za "All for Mankind"! W końcu!!! No i za dalsze odcinki "Dark Matter". :sir:

 

dds.thumb.jpg.dc86e660fe533bf673ca08ff0e347f5e.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ginn napisał(a):

Wniosek taki, że jakość niekoniecznie dostarcza właściwych zysków. Co w takim razie ją dostarcza? Bylejakość?


Wniosek taki, że japko nie gada z innymi producentami, żeby wrzucać różnorodne filmy od innych stacji i tyle. Netflix, max czy prime mają multum tego, a japko zero null duże null, a to też wpływa na odbiór klientów. Ja przykładowo lubię primę, bo tam ląduje sporo filmów z lat 50 do 90 i jestem w czym wybierać. 

Odnośnik do komentarza

No jeśli Apple rozdaje dostępy za darmo na lewo i prawo, do tego stawia jedynie głównie na swoje własne produkcje, których nie wrzuca znowu za często to robi się z tego niszowy serwis, gdzie ludzie korzystając z darmowego dostępu oglądają co tam nowego wyszło i nie kontynuują. W tym modelu biznesowym to nie ma szans się spiąć. 

 

Jakby może funkcjonowali jedynie jako producent i sprzedawali innym gigantom to nie wiem czy by lepiej na tym nie wyszli. No ale Apple to Apple, nie będzie się do plebsu zniżać, musi być Apple.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Uznanego za niewinnego i serio, jak się wam podobał ten serial, to zobaczcie Od Nowa na HBO. Ten sam twórca i taka sama konstrukcja serialu, tylko w jeszcze bardziej bogatym świecie dzianych szych z NY. 

 

I Od Nowa ma moim zdaniem lepsze zakończenie, mocniejsze, dające bardziej do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...