Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

The night of również polecam.

 

A Od Nowa dla mnie jest niemal identyczne jak Uznany w takim ogólnym odbiorze i właśnie bałem się że będzie tam takie samo zakończenie. :D Nie dlatego że uznaje je za słabe (wręcz przeciwnie, powody w spoilerze), ale dlatego że już po prostu taki myk widziałem, a oba seriale stworzył ten sam gość.

 

Spoiler

Początkowo też mi się nie podobało, ale z czasem jednak doceniłem ten zabieg, że zaskoczeniem jest brak zaskoczenia - o to w tym serialu chodzi - portret socjopaty który manipuluje i okłamuje wszystkich dookoła, łącznie z widzem, bo chyba w toku historii mało kto się spodziewa że to jednak główny bohater stoi za zabójstwem. 

 

Z tego względu moim zdaniem zakończenie Uznanego jest słabe, bo jest takie oczywiste - zróbmy morderca dowolną przypadkowa postać z obsady, bez większego znaczenia dla całej historii, nie zostawiając w sumie nic w głowie widzą do rozkminy, cyk, pora na CSa. ;)

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2024 o 22:06, ginn napisał(a):

Dzisiaj kończyłem Czarną Materię i nie sądziłem, że tak fajnie siądzie. Jednych z lepszych, które przerabiałem na japku.

 

Choć jakby się tak dłużej zastanowić, to nie ma niczego, czego bym nie obejrzał i ocenił to poniżej 7. Apple zdecydowanie dostarcza.

 

do czego porównasz? to klasyczne sc-fi ?  o czym w paru słowach?

Nowa konstelacja oglądałeś od apple? bo jeśli podobne to odpuszcze, strasznie mi nie siadło

Odnośnik do komentarza

Chcę wypożyczyć film z AppleTV+, załóżmy, że jest to "Piątek, trzynastego VI: Jason żyje" z 1986 roku. Jednak w aplikacji tej platformy, czy to na komputerze czy w systemie Smart TV, wchodząc w jej menu i treści... zauważyłem że niestety nie ma zakładki w menu: ,,sklep" - kiego wała nie mogę w ogóle nic wypożyczyć ani kupić, tak jakby sklep z aplikacji na przeglądarce lub na konsoli czy TV zniknął. Da się wyszukać przykładowo w apce AppleTV+ na TV dany film, który chcę wypożyczyć, ale jedynie co się wyświetla, gdy w niego kliknę to informacje ,,jak oglądać", ale to i tak nic nie daje. No ale że co? Wiecie jak to rozwiązać? A może na iStore by coś takiego dało się zrealizować? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale tyle razy ten film leciał dawniej na Polsacie, że mogę Ci streścić. Film rozpoczyna się od tego, że Tommy, bohater dwóch poprzednich części, i jego kumpel odszukują grób Jasona, żeby się przekonać czy Jason jest naprawdę martwy, Tommy otwiera grób, ale przypadkowy piorun trafia w metalowy pręt, który Tommy wbił w ciało Jasona, co powoduje, że Jason ożywa niczym potwór Frankensteina. No i potem Tommy i Jason mają różne przygody.  :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z filmów to napoleon, z di caprio z tymi indianami, agrylle, prehistoryczną planetę, monarch, jakieś tam miasto w ogniu, wielki przekręt, czarny ptak patrząc po historii oglądania na karcie. Najgorzej jest z filmami gdzie mają mało, bo na seriale to tak nie mam zbytnio ochoty oglądać, no ale tam trochę obejrzałem. 

Odnośnik do komentarza
Stety bądź nie... zadecydowałem: nie kombinuję z kupowaniem i wypożyczaniem czegokolwiek na AppleTV+. Może to, że nie mogę tego robić... wynika z wygaśnięcia subskrypcji? Hmmm. Raczej w to wątpię, no ale kij z tym, jeśli wykupię ostatecznie abonament Apple'a na streamingu, to i tak raczej nie będę myślał o wypożyczaniu stąd jakiegoś filmu; zostanę z PrimeVideo i RakutenTV na tej usłudze. AppleTV+ i tak ma coraz bogatszą bibliotekę własnych oryginalnych tytułów, w tym coraz ciekawszych seriali. No, tym bardziej że w planach premierowych kilka perełek akcji i komedii ,,Jabłuszka". XD.
 
 
 
 
19 godzin temu, Butt napisał(a):

Nie wiem, ale tyle razy ten film leciał dawniej na Polsacie, że mogę Ci streścić. Film rozpoczyna się od tego, że Tommy, bohater dwóch poprzednich części, i jego kumpel odszukują grób Jasona, żeby się przekonać czy Jason jest naprawdę martwy, Tommy otwiera grób, ale przypadkowy piorun trafia w metalowy pręt, który Tommy wbił w ciało Jasona, co powoduje, że Jason ożywa niczym potwór Frankensteina. No i potem Tommy i Jason mają różne przygody.  :lapka:

 

A co do "Piątek, trzynastego VI", obejrzałem film z innego źródła. Dla mnie to coś na totalnym propsie! Najlepszy w całej serii, zaraz po cz.2. Szóstka była jedną z najbardziej dynamicznych części tej franczyzy, również najbardziej odważnych i bezkompromisowo podchodzących do coraz to krwawszego i brutalniejszego motywu i tak już brutalnej zemsty Jasona! xD 

 

A to z filmu, ten totalnie badassowy moment zapamiętam na bardzo długo... :obama:

jason_lives_awesome_0.jpg

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rudiok napisał(a):

 

Tutaj klimat i Oldman się liczą. 

No właśnie czytałem, ale chyba Oldman nie jest w moim typie. ;) W sensie fajna postać, taki zblazowany szpiego-menel, ale na dłuższą metę raczej mi się wydal monotonny w tym. Klimat też wydaje mi się raczej taki przeciętny, jak to w wielu kryminałach serialowych. :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...