Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Absolem napisał(a):

Fajne obyczajówki: Raymond and Ray, Coda, Palmer, Cherry. Dla mnie Apple jest jedynym serwisem streamingowym gdzie jest co oglądać. Lecą filmy, seriale jeden po drugim i wszystko nie schodzi z poziomu. 

 

Ostatnio dwa jeszcze nowe doszły:

The Instigators 2024  komedia kryminalna Matt Damon i Casey Affleck i śmieszna nawet :D  7/10 i lekka komedia ze Scarlett Johanson Zabierz mnie na Księżyc 2024 na 6/10 polecam!
 
A jak w końcu serial Czarne materie?  fajne? dużo lepsze od Konstelacji? będzie drugi sezon czy to zakończenie historii?
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2024 o 16:15, Fanek napisał(a):

 

Ostatnio dwa jeszcze nowe doszły:

The Instigators 2024  komedia kryminalna Matt Damon i Casey Affleck i śmieszna nawet :D  7/10 i lekka komedia ze Scarlett Johanson Zabierz mnie na Księżyc 2024 na 6/10 polecam!
 
A jak w końcu serial Czarne materie?  fajne? dużo lepsze od Konstelacji? będzie drugi sezon czy to zakończenie historii?

 

Dark Matter bardzo dobry i w sumie ten drugi sezon ma sens, jeżeli to dobrze rozpiszą.

 

W międzyczasie pojawił się oficjalny nius o przedłużeniu serialu na drugi sezon:

https://naekranie.pl/aktualnosci/serial-science-fiction-mroczna-materia-2-sezon-1723881772

 

No i fajno.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

z jednej strony apple dostarcza ale z drugiej strony wołałbym żeby już tego nie ruszali. jeśli jakimś sposobem wyjdzie kaszana albo średniak to zaburzy wizerunek całości, która cholernie dobrze mi podeszła i serial pękł w mini maratonach. wskrzeszenia rzadko kiedy dobrze wychodzą. zamknęli ten serial, pozamykali wątki, niech spoczywa w pokoju i w serduszkach widzów. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...