Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Figuś napisał:

W "cywilizowanych" krajach ma jeszcze wjechać opcja Xbox All Access

 

XSS+gamepass+gold za 25$ miesięcznie

XSX+GP+Gold za 35$ miesięcznie


tylko w US?

10 minut temu, 20inchDT napisał:

Jak dadzą mniej niż 1TB w konsolce all digital to będzie mocna lipa

Przecież jest info ze jest 512gb ssd.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Koleś88 napisał:


Nie no ponoć podobne. 4tflops. Tyle, że opcja ray tracingu (ciekawe jak to bedzie wygladac przy 4tflop) i dysk od xsx.

ale zdajesz sobie sprawę z różnic w architekturze GPU (rdna vs gcn), cpu i pamięci ram, czy raczej świadomie wprowadzasz innych w błąd?

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

ale zdajesz sobie sprawę z różnic w architekturze GPU (rdna vs gcn), cpu i pamięci ram, czy raczej świadomie wprowadzasz innych w błąd?

Obstawiam opcję drugą. Wałkowane tysiąc razy, temat do zamknięcia!

 

Kurde dopiero obejrzałem ten filmik. Nie spodziewałem się 1440p, ale też i mniejszego dysku od 1TB. Hmm, ja i tak teraz mam zainstalowane ponad 12 gier, a i tak ponad 400GB wolnego miejsca. Tyle gier na dysku tylko dlatego, bo jest miejsce i w tle się ściąga. Wystarczy mi spokojnie 512, ale fani cod pewnie płaczą.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem pamięc wewnętrzna 512gb to największa bolączka, zwłaszcza biorąc pod uwagę bogactwo oferowane przez gamepass.  Moja 1tb pamięć w koxie jest cały czas zapchana w 90% i nie wyobrażam sobie teraz mieć mniejszej pojemności.

 

w sumie jest to dobry moment:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

512 SSD - system - jakiś Battle Royale i zostanie miesca na Ori co najwyżej....to konsola adresowana dla niedzielnych graczy, i do usług typu Netflix czy youtube.

Przecież nie wszystkie gry ważą po 100 GB. Nawet jeśli, to spokojnie zainstalujesz 2-3 duże i na indyka też miejsce wystarczy. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

najpierw myślałem, że te różne wersje konsol nowej generacji to będzie niepotrzebne zamieszanie i jak się skończy parodia z grami cross-gen, to się zacznie parodia z grami wewnątrz-gen, ale jak sony da dobre ceny wersji normalnej i digital, to można się zastanowić nad dwiema opcjami: xbox - x i ps5digtal, lub ps5 i xbox - s. Granie na PC oczywiście odrzucam ( jedynie euro truck simulator 2 i deluxe ski jumping ), bo po obcowaniu z programami oryginalnymi do tworzenia muzyki mam dość tego raka zwanego komputerem. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...