Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kubson napisał:

 

wiadomo od miesięcy  :xboss:

 

XSX za 499$  :banderas: 

 

XGP Ultimate = 250 gier, gry MS na premierę, xcloud w cenie, gry EA w cenie + kilka innych bonusów. Spencer rozbił bank. 

O

Gry EA z tej generacji średnio mnie robią ale dla wielu osób to mocna oferta, ciekawe jeszcze czy Bluber się doczeka darmowego grania online :obama:

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, schabek napisał:

No jeszcze ten all access u nas xd

 

Powiem tak, niech sony juz serio ruszy lepiej pisde i wyklada wszystko na stol bo mam coraz wieksza ochote spyerdolic na zielona strone mocy jak tu takie frykasy za pol darmo niz czekac i sie prosic az skosniaki rzuca w koncu jakies info :dunno:

 

 I tak kupisz plejke xD

8 minut temu, 20inchDT napisał:

To zapytam jeszcze raz!

 

Gdzie brać na premierę? Wziąłbym w MS store, ale nie wiem czy wyślą w dniu premiery czy wcześniej ;/

 

Ja klepie preorder w trzech sklepach z płatnoscią hajsem żeby mnie ktoś nie wyruchał bez mydła, MS Store wysyłający z magazynu w Holandii brzmi dla mnie jak ryzykowna opcja 

18 minut temu, Daddy napisał:

ciekawe jeszcze czy Bluber się doczeka darmowego grania online :obama:

 

To byłoby już za dużo!

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, 20inchDT napisał:

To zapytam jeszcze raz!

 

Gdzie brać na premierę? Wziąłbym w MS store, ale nie wiem czy wyślą w dniu premiery czy wcześniej ;/

Wyślą wcześniej ale dostaniesz na 10. Nie ma obawy. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Fajnie się to zapowiada, porównując to jak teraz wyjaśnia M$ do roku 2013 to nieba i ziemia.

 

Spoko, że nie traktują nas jak obywateli drugiej kategorii i Polska znalazła się w 12 krajów gdzie wystartuje program All Access.

 

Nie podejmę się wyrokowania jak to się wszystko skończy globalnie, ale myślę że swoją ofertą i polityką która prezentuje microsoft  obecnie, ma szansę odzyskac duża część graczy w Polsce która miała Xboxa 360 ale po 2013 uciekła na platformę $ony.

 

Tania konsola, abonament w którym w cenie 3 verbatimow można mieć dostęp do setek gier w tym fifki,  No Spencer ma argumenty które mogą zadziałać na polskiego gracza.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Fajnie się to zapowiada, porównując to jak teraz wyjaśnia M$ do roku 2013 to nieba i ziemia.

 

Spoko, że nie traktują nas jak obywateli drugiej kategorii i Polska znalazła się w 12 krajów gdzie wystartuje program All Access.

 

Nie podejmę się wyrokowania jak to się wszystko skończy globalnie, ale myślę że swoją ofertą i polityką która prezentuje microsoft  obecnie, ma szansę odzyskac duża część graczy w Polsce która miała Xboxa 360 ale po 2013 uciekła na platformę $ony.

 

Tania konsola, abonament w którym w cenie 3 verbatimow można mieć dostęp do setek gier w tym fifki,  No Spencer ma argumenty które mogą zadziałać na polskiego gracza.

Akurat w pl opchną mln tych xboxów. :)

Ja zamówię w 10 sklepach a potem jeszcze obowiązkowa walka na palety. 

Ale tak na serio to jak tak będziecie rezerwowali w tych sklepach to mogą pomyśleć, że xbox to u nas potęga. 

Bardziej się martwię o jakieś wady po moich ostatnich przygodach z xox. Bo tak to opchnąłbym go od razu ale potem 3 tyg. serwisowania i brak konsoli. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...