Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, kubson napisał:

plejka wyglada wiesniacko, bez gustu, jak z filmow sci fi z lat 70/80 

konsola wygląda tragicznie, coś jak kokpit samochodowy fiata multipla czy smarta z 2005 ale to jeszcze by tak nie bolało jak to że konsola jest ogromna jak 2x XSX czy 4x XSS   :daddy:

5 minut temu, Lokomotywa napisał:

ADF90-D9-E-56-C7-4-AF7-BC55-70-DCCAB6-A5

nie ma takiej opcji że tylko na 1440p się skończy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, bebbop napisał:

Oby. 1440p60 na poczatek w zupelnosci mi wystarczy. 


1440p/30 jeśli już, nie wierzę że tej generacji nastąpi popularyzacja 60 klatek, a nawet jeśli to zapewne wersja w 30. 

Odnośnik do komentarza

O niech mnie ch,uj, czekałem na to. :obama: W filmach Dolby Vision wygląda lepiej niż najlepszy HDR jaki widziałem w grach, chciałbym zobaczyć tez coś takiego na konsoli. Bosko!

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wielu gości sugerowalo że to nie koniec nowych informacji, np. Tom Warren czy ludzie pracujący w marketingu Xboxa (nie pamiętam nazwisk). Nawet oficjalny profil Xboxa zdaje się coś sugerować

 

Część ludzi spekuluje że w tym tygodniu czekają nas jeszcze informacje na temat dzialania wstecznej kompatybilności na xboxie

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, ASX napisał:

Wielu gości sugerowalo że to nie koniec nowych informacji, np. Tom Warren czy ludzie pracujący w marketingu Xboxa (nie pamiętam nazwisk). Nawet oficjalny profil Xboxa zdaje się coś sugerować

 

Część ludzi spekuluje że w tym tygodniu czekają nas jeszcze informacje na temat dzialania wstecznej kompatybilności na xboxie

Ten tydzień chyba się powoli konczy więc jak dziś nic nie wrzuca to troche lipa. W weekendy chyba nie było nigdy zadnych wielkich annoucementów?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Gdzieś w internecie widziałem plotki jakoby XSS miał odpalać wsteczną jak XOS co nie napawa mnie zbytnio optymizmem, ale zobaczymy.

No wczoraj na tym filmiku z df to mówili, za mało ram. Zresztą jakby to miało wyglądać? Konsola do 1440p odpalająca gry w 4k. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ten tydzień chyba się powoli konczy więc jak dziś nic nie wrzuca to troche lipa. W weekendy chyba nie było nigdy zadnych wielkich annoucementów?

no weekendy to zazwyczaj martwy czas jeśli chodzi o ogłoszenia. Więc jeśli dzisiaj czegoś nie ogłoszą to raczej przyjdzie nam objeść się smakiem.

 

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Gdzieś w internecie widziałem plotki jakoby XSS miał odpalać wsteczną jak XOS co nie napawa mnie zbytnio optymizmem, ale zobaczymy.

digital foundry tak spekuluje, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

To słabiutko szczerze mówiąc. XOS w grach w FHD robi co może aby wyglądały przyzwoicie na TVku 4K, ale nie każda gra ma tyle szczęścia.

Na razie to spekulacje więc zobaczymy jak to będzie wyglądać, może zaimplementują jakieś inne bajery, może jakaś forma rekonstrukcji, kiedyś wspominali o hdr w starych grach. 

W sumie najgorszy ten brak napędu mimo wszystko. 

Odnośnik do komentarza

No cóż, w końcu to XSX jest konsolą premium do 4k, a SS jest kontunuacją linii one S. Bardzo możliwe, że ze względu na ten ram + mały dysk na SS będą gry z one S z boostem do fps i może podwyższoną rozdziałką do 1440p? Przecież w gry X enchanced devi też nie ingerują, a robi to MS. Jak nawet gry z pierwszego xboxa dostają takie patche, to gry z one S na SS też mogą. Pytanie czy będzie im się chciało?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś się martwi o 8gb RAMu Series S przenzczonym na gry. Przypominam o  technologii Sampler Feedback Streaming która będzie działać zarówno w Series S jak i X, a która pozwala optymalizować transfer danych do pamięci pozwalając na znacznie mniejsze jej zużycie

 

pokazywali to nawet na tym demie technologicznym

dMews5A.png

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...