Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To, że nie będzie "X enhanced" wersji nie oznacza, że nie będzie "series S" enhanced.



Tylko ktoś będzie musiał to robić od nowa, więc nie ma co liczyć na wysyp gier z poprzednich i jeszcze obecnej generacji. A szkoda, bo mogło to działać na zasadzie super samplingu. Taka niby nowa generacja, a nie poradzi sobie z grami z one x, kompletnie bez sensu jak dla mnie, ale na szczęście S mnie kompletnie nie interesuje.

Może jeszcze te inne ulepszenia coś zrobią, zobaczymy co tam mają w zanadrzu jeszcze.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Daddy napisał:

KOXa na XSS? Nie lepiej XSX za 900zł więcej.

Przejscie z KOXa na XSS to dodatkowe 4-5 stowek. Z XSS na XSX kolejne 900-1000., takze wywalac 1,5 klocka na dzien dobry to tak srednio dla mnie, gdy posiadalem juz KOXa i bylem w miare na biezaco z grami :reggie: Aktualnie zadna z konsol nie przekonuje mnie na tyle, by wywalac na premiere ok. 2,5 tys, ale te 5 stowek jestem w stanie dolozyc do XSS za dysk SSD i skrocone czasy wczytywania oraz namiastke nextgena. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Moldar napisał:

Tylko ktoś będzie musiał to robić od nowa, więc nie ma co liczyć na wysyp gier z poprzednich i jeszcze obecnej generacji.

Niekoniecznie, pokazywali przecież technologie na przykładzie Gearsow UE która pozwala ulepszać gry, pobijać rozdzialke, zwiększyć framerate a nawet dodać HDR bez potrzeby dodatkowych patchu. Więc poczekalbym na więcej informacji

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ten briefing miał zapowiedzieć XSS to XD

 

Lepiej wyszło z tym "wyciekiem" nocnym na tt - zrobił jakiś szum w sieci, ludzie czekali na nowe oficjalne informacje. A ten briefing pokazuje że dalej nie potrafią w zapowiedzi. Takie pierdololo to się nadaje na GDC jak ten nieszczęsny briefing Cernego w lutym

Odnośnik do komentarza

no wygląda na to że to nagranie to coś w stylu filmiku informacyjnego które dostają media żeby wiedzieli o co chodzi i mogli napisać artykuły, a nie publiczna prezentacja którąmieli zobaczyć gracze w stylu Inside Xbox czy lipcowego pokazu. 

 

nie zmienia to faktu że całośc jest strasznie sztywna, dużo tu pustej koropogadki i po prostu nie da  się tego oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Bo korpopracje takie jak M$ powinny skupić się na finansowaniu własnych twórców i własnych projektów, a nie blokować za grube pieniądze wydanie jakieś gry na innym sprzęcie. To szkodzi konsumentom.

Ale to nie jest tak, że jakieś korpo wprowadza przepisy zabraniające wydawania gry. 

Po prostu 2 firmy się dogadują, to prywatne przedsiębiorstwa są, jeśli im to pasuje to co za problem. 

Za czasów starych konsol takich eksów 3rd było o wiele więcej niż teraz. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Może naprawdę Sony miało zamiar dać konsolę za 599EUR? :obama: 

No wcale bym się nie zdziwił, przecież te SSD z NASA kosztuje.  Samo rozszerzenie do x niby 219 USD, a w ps dwa razy szybszy co za tym idzie droższy dysk.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, ASX napisał:

No jasne to biznes i korporacje mogą co chca, blokować gry na inne platformy, wprowadzać płatny multiplayer, blokować crossplay i używane wersję gier. Co nie oznacza że to dobre dla konsumentów

Nie ma co demonizować. Na razie piszemy o czasowych eksach. Mnie to osobiście wisi. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Może naprawdę Sony miało zamiar dać konsolę za 599EUR? :obama: 

Bardzo możliwe, ale wtedy MS wyszedł cały na biało i powiedział 499 oraz 299 za konsole więc teraz Sony kalkuluje ile będą tracić jak rzucą 499 za konsolę z napędem i 399 za digitala. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...