Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft zrobił update stronki

https://www.xbox.com/en-US/consoles/xbox-series-x

 

Ciekawa jest sekcja z BC, bo na obrazku, który jest tłem, są gry obecnie nie działające na one. Czy stażysta się pomylił i wkleił złe okładki gier czy jedna będą kontynuować dodawanie kolejnych gier po premierze nowych konsol? Gry o których piszę to: Wolfenstein, Worms 2 i Dark souls 2 (na XO działa jedynie scholar).

Spoiler

2393fbce-9086-4f19-ba34-6b05bc2b289b.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Na pewno będą dodawać nowe gry we wstecznej. Już sprzedają informację, że na ich sprzęt jest najwięcej gier, a będzie jeszcze więcej ;)

 

Zastanawia mnie z tej stronki informacja "Komora parowa w konsoli Xbox Series X umożliwia zrównoważenie temperatur we wnętrzu urządzenia." na tle obrazka z radiatorem. Jaka komora parowa? Skąd tam ma być para wodna? Położenie radiatora sugeruje, że preferowana pozycja konsoli będzie w pionie. (?) Radiator wygląda na taki, na którym obieg powietrza w innej pozycji byłby utrudniony, a w przypadku pary wodnej mogłaby się tam przecież skraplać woda (?). Nie kumam tego. Chyba, że ten obieg powietrza ma być wymuszony przez wentylator . 

Odnośnik do komentarza

Ktoś z Was planuje ustawić XSX poziomo? Przyznam, że tak bym preferował ze względu na meble, ale nie wiem czy będzie to miało wpływ na pracę konsoli.

 

Edit: Jednak poziomo nie wejdzie, zostanie jakieś 2 cm luzu nad konsolą :reggie:

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Nie będzie miało żadnego wpływu, bylebyś wywiewów nie blokował. XSX niby duży się nie wydaje, ale jednak u mnie gabaryty mocno kłopotliwe i muszę półkę zdemontować, aby go zmieścić.

 

Co do wstecznej, mnie ciągle ciekawi co z tym automatycznym podnoszeniem rozdzielczości w grach, skromnie zaczeli temat z Gearsami Ultimate i tyle informacji, mogliby coś więcej w końcu.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Daddy napisał:

wsteczna x360 to już zamknięty temat

Może tak, może nie.

 

W tym roku było takie info https://news.xbox.com/en-us/2020/05/28/xbox-series-x-next-generation-backward-compatibility/

Cytat

The team also continues to listen to feedback from the community on additional titles you would like to see added to the compatibility program. Resurrecting titles from history often presents a complex mix of technical and licensing challenges, but the team is committed to doing everything we can to continue to preserve our collective gaming legacy.

Przerwali program, żeby przygotować series S|X do odtwarzania tego, co jest na one, ale nie jest powiedziane, że nigdy nie wrócą. Według mnie ta grafika nie jest przypadkowa. Zresztą jak wrzucą więcej gier do BC, to będą mieli większą pulę gier, które mogą trafić do GP tanim kosztem. Wydawcy im pewnie za grosze dadzą te starocie z x360 do GP.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daddy napisał:

wsteczna x360 to już zamknięty temat, mi tylko brakuje tylko pgr4 w 4K

Jeszcze max payne 3, najlepiej wersja enhanced. 

1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Pewnie S będzie korzystać z różnych dobrodziejstw ML, skoro nie ma patchy X enhanced.

 

Ja stawiam X pionowo. Poziomo słabo wygląda, zwłaszcza, że podstawki nie można usunąć.

Jak pionowo to będzie musiał stać na podłodze, jak jakiś tfu pecet. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...