Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ASX napisał:

 

Mogliby to już ujawnić bo tak to co tydzień jakieś plotki są wrzucane. 

Z takich większych to najbardziej prawdopodobnym imo wydaje się taki Warner bo tam nawet te gierki profilowo by pasowały tj. zawsze tonę dlc do nich wydają, więc podstawa do gpu a z dlc można mocno doić też kasę dodatkowo. Ale nie wiem jaka to niby miałaby być gierka od nich bo tam tylko ten Gotham knights ma być. 

A z moich marzeń to io interactive, ale ci dopiero co się wydostali od Square więc raczej odpada. Chociaż to pewnie kwestia kasy jak zawsze zresztą. 

Odnośnik do komentarza

Przez jakiś czas nie będę miał dostępu do konsoli i pytanko takie - jak mam dodać do biblioteki te gierki z golda, bo tam na stronie MS nie ma takiego samego sposobu jak na PS, bo tam przez stronę mogłeś dodać do biblioteki i gra zapisana na swoim koncie, a tutaj w XSX w jaki sposób można? 

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze dodaję przez stronę sklepu MS. Szukasz danej gry i masz tam przycisk Pobierz. Klikasz go a strona pyta czy chcewz zainstalować na którymś ze swoich urządzeń zdalnie. Jeśli nie chcesz to klikasz anuluj. Po tym odświeża mi stronę i informuje że gra należy do mnie i mogę w nią grać jeśli tylko mam golda (przy grach z s/x).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jakieś zapowiedzi konkretne z datami to mogłyby się już pojawić. 

Bo naprawdę będzie już trochę bekowe, 143studia i kolejne przejęcia w drodze a gier brak. 

Wiem wiem że wyszedł Medium, ale to już było wcześniej wiadome. A wraz ze zniknięciem H:I, nie ma żadnego konkretu. 

Na miejscu MS myślę że warto by było nakreślić mniej więcej co pojawi się w tym roku, żeby jeszcze ludzi zachęcić. Ps5 też wolno się rozkręca, dodatkowo braki w konsolach i taki Xbox mógłby skorzystać powiększając bazę użytkowników 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, lpcl napisał:

Mogliby to już ujawnić bo tak to co tydzień jakieś plotki są wrzucane. 

Z takich większych to najbardziej prawdopodobnym imo wydaje się taki Warner bo tam nawet te gierki profilowo by pasowały tj. zawsze tonę dlc do nich wydają, więc podstawa do gpu a z dlc można mocno doić też kasę dodatkowo. Ale nie wiem jaka to niby miałaby być gierka od nich bo tam tylko ten Gotham knights ma być. 

A z moich marzeń to io interactive, ale ci dopiero co się wydostali od Square więc raczej odpada. Chociaż to pewnie kwestia kasy jak zawsze zresztą. 

ale co mają ogłosić? MS: Hej, planujemy kupić studio XXX później no sorry nie dogadaliśmy się

 

Jak obie strony klepną już ostateczne decyzje i Spencer wjedzie na pełnej to będzie ogłoszenie. Kilka miesięcy temu MS próbował dogadać się z Platinium Games ale nie wyszło, podobnie Sony z Sumo Digital, tak więc nie ma co strzelać przedwcześnie.

 

btw. google stadia zamyka swoje studia i mocno zmienia profil

 

Excellent wrok, 47

EtKmDOMVEAAh6eF?format=jpg&name=900x900

Odnośnik do komentarza

Tak to jest jak się za gaming bierze XD. Dlatego takie bolki jak Amazon, czy Apple lub podobne korpo jestem przeciwny temu, żeby się brali za kupowanie studiów, bo prędzej zaorają niż wypuszczą jakąś grę lol. Sony, MS i Nintendo w takie klocki to się mogą bawić. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Daddy napisał:

ale co mają ogłosić? MS: Hej, planujemy kupić studio XXX później no sorry nie dogadaliśmy się

 

Jak obie strony klepną już ostateczne decyzje i Spencer wjedzie na pełnej to będzie ogłoszenie. Kilka miesięcy temu MS próbował dogadać się z Platinium Games ale nie wyszło, podobnie Sony z Sumo Digital, tak więc nie ma co strzelać przedwcześnie.

 

btw. google stadia zamyka swoje studia i mocno zmienia profil

 

Excellent wrok, 47

EtKmDOMVEAAh6eF?format=jpg&name=900x900

Chodziło mi o tą gierkę bo co chwila jest o tym mowa więc albo to lipa albo ms każe czekać nam nie wiadomo na co bo chyba każdy posiadacz xboxa tylko by się upewnił w słuszności zakupu i posiadania konsoli i abo gdyby miał coś namacalnego, jakąś perspektywę grubych aaa a nie gierek za x lat. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lpcl napisał:

W sumie to nie wiem po co ta eu tutaj jeszcze potrzebna tj. w Japonii też muszą to akceptować? W razie czego mogę korzystać z gpu przez Brazylię. 

 

Przepisy antymonopolowe. MS już dostał kilka razy od UE karami finansowymi, w sumie jak większość większych graczy na rynku xD Teraz chyba Nintendo jest na tapecie z tymi analogami z gownolitu. 

3 minuty temu, Faka napisał:

Tak to jest jak się za gaming bierze XD. Dlatego takie bolki jak Amazon, czy Apple lub podobne korpo jestem przeciwny temu, żeby się brali za kupowanie studiów, bo prędzej zaorają niż wypuszczą jakąś grę lol. Sony, MS i Nintendo w takie klocki to się mogą bawić. 

 O Sony pewnie też tak mówili w 94 xD

 

Ja bym chętni zobaczył nowego gracza na rynku który trochę by poustawiał starych graczy po kątach. Jednak nie ma na to szans, dzisiaj dobrą gierkę robi sié 5 lat i więcej. Nie ma tak łatwo jak kiedyś, 100 ludzi 2 lata i masz hit.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...