Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu macie kontrast z praktycznie niesłyszalną konsolą. Jakikolwiek dźwięk napędu (w tym wypadku dość mocno słyszalny) wydaje się przez to jeszcze głośniejszy. Coś za coś, w sumie bardziej chyba przeszkadza mi to, że z minutę po wyłączeniu konsoli ta na chwilę zaczyna mielić napędem w sumie nie wiadomo po co. Ziomuś, jesteś na shut down, daj już sobie spokój xd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

nie, płyta kręci się tylko przez chwile po włożeniu, potem cisza

 

No to nie widzę żadnego problemu, nawet, jeśli napęd jest głośny.

Grę instalujemy raz, a ta praca przez powiedzmy minutę po odpaleniu gry jest niczym w porownaniu do wycia wentylatora czy pierdzących cewek, które to słychać przez cały czas. 

 

Jedyny problem z napędem jest taki, że trzeba ruszyć dupsko z kanapy by zmienić grę na inną, i dlatego wolę cyfry :laugh:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Michał102 napisał:

Jedyny problem z napędem jest taki, że trzeba ruszyć dupsko z kanapy by zmienić grę na inną, i dlatego wolę cyfry :laugh:

XSX + GamePass, to czas kiedy gwałtownie przeszedłem na cyfrę. Wcześniej wszystkie duże gry tylko z płyty. Dziś trudno byłoby mi wrócić do starych przyzwyczajeń. Dopuszczam możliwość grania tylko w jedną grę na fizycznym nośniku (do jej skończenia). Dodając do tego szybkie wczytywanie i QR - witamy w przyszłości. Dziś, to wygląda tak - kilka wyścigów w Forze, rozdział w Alan Wake, jakieś mecz multi ze znajomymi, chwila w Celeste. Kiedyś nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2021 o 11:08, Hum napisał:

To jest ujęcie z gry? Bo mi to wygląda na zwykłe CGI w tym trailerze

 

 

sorry za tak późną odpowiedź ale mam nowe informacje,

 

otóż wszystko na to wskazuje, ponieważ:

 

- widać wyraźne przejście pomiędzy fragmentem ze strzałą, a pierwszoosobowym ujęciem

- te końcowe ujęcie z pierwszej osobry ma animacje i ruch kamery żywo przypominający grę

 

więc jest to albo cgi mające udawać grę (coś w stylu słynnego trailera Killzone 2) albo jest to rzeczywiste ujęcie z gry

 

do tego mam jeszcze jeden dowód na to że to fragment z gry:

https://axisstudiosgroup.com/work/avowed/

na stronie studia które zrobiło CGI do tego trailera jest napisane:

Cytat

We created this 45-second teaser trailer for the brand new Avowed game, a 3D RPG originally to be launched at the Xbox Games Showcase.

45 sekund trwa właśnie ujęcie z lecąca strzałą, więc albo na tym zwiastunem pracowały 2 oddzielne studia CGI (raczej mało prawdopodobne), albo końcowe ujęcie to po prostu nie CGI ;)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ASX napisał:

sorry za tak późną odpowiedź ale mam nowe informacje,

 

otóż wszystko na to wskazuje, ponieważ:

 

- widać wyraźne przejście pomiędzy fragmentem ze strzałą, a pierwszoosobowym ujęciem

- te końcowe ujęcie z pierwszej osobry ma animacje i ruch kamery żywo przypominający grę

 

więc jest to albo cgi mające udawać grę (coś w stylu słynnego trailera Killzone 2) albo jest to rzeczywiste ujęcie z gry

 

do tego mam jeszcze jeden dowód na to że to fragment z gry:

https://axisstudiosgroup.com/work/avowed/

na stronie studia które zrobiło CGI do tego trailera jest napisane:

45 sekund trwa właśnie ujęcie z lecąca strzałą, więc albo na tym zwiastunem pracowały 2 oddzielne studia CGI (raczej mało prawdopodobne), albo końcowe ujęcie to po prostu nie CGI ;)

Albo CGI na silniku z gry. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...