Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Złoślie powiem, że to wsparcie wynika raczej z próby zalatania dziury wydawniczej, a nie chęci zaplusowania u graczy.

Ale pierdolenie

 

Żadna wsteczna nie jest w stanie załatać braków wydawniczych, to dwie zupełnie niezależne kwestie

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Zgadzam się, gdyby nie bardzo dobra wsteczna XSX nie miałby racji bytu przez kolejny rok czy dwa.

 

No nie popisali się, chociaż jak obiektywnie spojrzeć to 3rd party uratowało dupę Seriesy jeśli chodzi o nowe gry + XGP. No o włos, ale uratowało.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Ale pierdolenie

 

Żadna wsteczna nie jest w stanie załatać braków wydawniczych, to dwie zupełnie niezależne kwestie

 

 

Wyobraź sobie teraz scenariusz, że Xbox porzuca wsparcie dla starszych gier: nie ma FPS boosta ani patchy i powiedz mi: co wtedy pokazywałby Microsoft od premiery Seriesów do dzisiaj?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmmm no nie wiem,  np. nowe gry... Te które wychodzą niemal codziennie 

 

Wsteczna kompatybilność to tylko dodatek, który zachęca cię do inwestowania i kupowania gier na konkretny ekosystem, bo masz świadomość że gry na które wydajesz pieniądze nie przepadną w przyszłości.

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic dużego od 1st party nie wyszło, takie są fakty. Jest dużo konwersji z poprzednich generacji i/lub PC, ale jeśli mówimy o autorskich pomysłach faktycznie wartościowych gier to jest uuuu bida bida kolego bida.

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, ASX said:

Hmmm no nie wiem,  np. nowe gry... Te które wychodzą niemal codziennie 

 

Wsteczna kompatybilność to tylko dodatek, który zachęca cię do inwestowania i kupowania gier na konkretny ekosystem, bo masz świadomość że gry na które wydajesz pieniądze nie przepadną w przyszłości.

 

Uważasz, że Narita Boy albo Outriders skłoniłyby ludzi do zakupu nowej generacji? Microsoft musi polegać na wydawcach 3rd Party bo sami nic nie zaoferowali póki co.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Uważam że sama specyfikacja techniczna nowej konsoli + gwarancja gier od Xbox Game Studios i Bethesdy + Gamepass miały i mają znacznie większą rolę w zachęceniu nowych klientów.

 

Wsteczna kompatybilność to raczej argument do pozostania w jakimś ekostemie (nikt nie chcę stracić gier które przez lata zbierał i kupował) niż coś co zachęca nowych

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem, więc z czasem opiszę w stosownym temacie. Na początek powiem, że nie lubię gier które wprowadzają w fabułę ścianą tekstu, gdzie w dodatku rzucane są na lewo i prawo imiona postaci ważnych dla fabuły, a to wszystko nie ma jakiegoś kontekstu i gubi się gdzieś w próbie streszczenia lore w kilku(nastu) dymkach.

 

no ale styl graficzny jest DO YE BA NY :obama: 

Narita Boy Review - IGN

Narita Boy is a Lovably Self-Aware if Occasionally Clumsy Trip into  Cyberspace - Hardcore Gamer

Narita Boy Looks 80's in Every Good Possible Way | Cyberpunkery

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Czoperrr napisał:

Uważasz, że Narita Boy albo Outriders skłoniłyby ludzi do zakupu nowej generacji? Microsoft musi polegać na wydawcach 3rd Party bo sami nic nie zaoferowali póki co.

Mnie jak najbardziej, sam bawię się na laptoku w dooma 2, potem odpalam sobie go jak chcę na xsx, potem outriders, dooma 3 bfg czy yakuze 6. Może jak ktoś napierdala 24/7 to nie ma w co grać i czeka tych mitycznych eksów ale tak jak ASX napisał ciągle wychodzą nowe gierki. Chyba, że ktoś liczy na te mityczne duchowe doznania to pozostaje w takim razie konkurencja. Oczywiście nie twierdzę też, że Xbox nie potrzebuje gier first ale czy te 4 gierki rocznie są w stanie tak zmienić nastawienie do konsoli, no chyba tylko w cw. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...