Opublikowano 6 maja 20213 l On od samego początku utrzymuje stanowisko, że w czasach Covidu żadna premiera nie jest pewna, nawet w przypadku gier wychodzących za 2-4 tygodni. Dobre podejście. Co nie znaczy, że się sprawdzi. A o Forze 5 jestem spokojny. 3 lata developingu zamiast dotychczasowych 2 powinny zapewnić premierę w tym roku. Stawiam zapowiedź na E3 i wrześniowy debiut.
Opublikowano 6 maja 20213 l Obojętnie czy Forza czy starfield Phill powinien doprowadzić chodź by do wyjścia jeden dużej gry w tym roku obok Halo.
Opublikowano 6 maja 20213 l Autor też myśle że Startfield może nie wyjść w tym roku, jeśli rzeczywiście w tym roku mamy dostać Godrizona w Meksyku to drugiej połowie robi się ciasno (MFS, Forza, Halo + AoE4 na PC to 4 gry AAA w ciągu 6 miesięcy, więc jedna gra przypada na półtora miesiąca), a M$ będzie chciał jednak żeby jesienią wszystkie oczy były zwrócone na Halo.
Opublikowano 6 maja 20213 l Nie zależy mi tak bardzo na tym, żeby Starfield był pod koniec roku razem z FH5 i Halo, ale wciąż wierzę, że to zrobią. Mogą wywalić go do Q1 2022, bo inaczej będę miał problem z wyborem w co grać, a i Halo i forza starcza spokojnie na jakies 100h każda
Opublikowano 6 maja 20213 l Forza, Halo, Age 4 i Battlefield jako duża, premierowa gra 3rd party w Game Passie. Tak bym to widział.
Opublikowano 6 maja 20213 l Realnie zostaje nam Halo i Forza, czyli bez zaskoczenia. Liczę raczej że sytuację podratują mniejsze tytuły jak The Gunk czy Psychonauts 2.
Opublikowano 6 maja 20213 l Nowego BF nie będzie na premierę w XGP, MS ma HI na jesień, po co im dodatkowo BF
Opublikowano 6 maja 20213 l Nie wrzucą BF6 obok HI, bo nie ma sensu podbierać (i tak już przetrzebionej) fanbasy Halo na rzecz BFa.
Opublikowano 6 maja 20213 l To zajebiście, ale MS-owi zależeć na odbudowaniu pozycji Halo. Oczami wyobraźni widzę analogiczny scenariusz jak z premierą TytanowegoJanusza2, gdzie ta perełka wrzucona między CoDa i BFa została pominięta przez wielu graczy.
Opublikowano 6 maja 20213 l Jakiś duży tytuł 3rd party ma jeszcze w tym roku trafić do GP. Patrząc na ten przetrzebiony kalendarz zbyt wiele opcji nie ma. Call of Duty odpada, może ewentualnie Back 4 Blood.
Opublikowano 6 maja 20213 l Byłoby spoko, czekam. Tylko czy to wysokobudżetowy tytuł lub ogólnie gra, której pojawienie się w GP wywołałobyy większe poruszenie/zaskoczenie niż takie MLB The Show? Edytowane 6 maja 20213 l przez Bigby
Opublikowano 6 maja 20213 l Battlefielda w GP bym przytulil, to jedyna gra która planuje kupić na premierę, uwielbiam ta serie, ale od czasów „jedynki” zbłądziła i licze na wielki come back z rozgrywka na poziomie BF3/BF4
Opublikowano 6 maja 20213 l Tego Starfielda to by mogli pokazać o co cho, bo po F4 i F76 to tak średnio się hajpuje na gry beci. Skyrim za to nadal w kurwe miodny i TES6 troche sie jaram, bo w sumie innych tego typu gierek rpg gdzie czuc przygodowość to nie ma
Opublikowano 6 maja 20213 l 38 minut temu, PanKamil napisał: Jakby ktoś był ciekawy to game pass ciągle na etapie inwestycji. Ciekaw jestem na jakiej zasadzie to liczą, to nie usługa która ma zarabiać na siebie tylko to usługa która ma przyciągać do systemu.
Opublikowano 6 maja 20213 l Wiadomo, że póki co GP to inwestycja na lata, kiedyś przyjdzie taki dzień, że zaczną z tego mieć już tylko zielone
Opublikowano 6 maja 20213 l Wiadomix, ale to jak kiedyś napisał schabek - cena nie może wynosić 40zł w nieskończoność. Lepiej żeby podrożała, były z tego jakieś wyniki, a to przekładało się na budżety dla faktycznie mocnych gier.
Opublikowano 6 maja 20213 l Samo gpu z abo pewnie nie ale tam i dlc i jakieś dodatki schodzą przecież a i same gry też bo ktoś spróbował w gpu i potem nie odnawia i kupuje gierkę.
Opublikowano 6 maja 20213 l 27 minut temu, eX4cT_PL napisał: Ciekaw jestem na jakiej zasadzie to liczą, to nie usługa która ma zarabiać na siebie tylko to usługa która ma przyciągać do systemu. Według mnie jest zupełnie odwrotnie. Usluga ma zacząć zarabiać i stać się filarem xboxa a system to już nie jest istotny dlatego dają przeglądarki, tel itd. BTW. Kiedy zaczną zarabiać? Według mnie to musi być min 200 mln do 300 mln abonentów. Nie wiem jak ma się produkcją gry do produkcji serialu(patrząc na ich produkcję to muszą być grosze) ale Netflix jeśli nic nie pokickalem to ma około 230 mln subskrypcji a ciagle jest na minusie. Edytowane 6 maja 20213 l przez PanKamil
Opublikowano 6 maja 20213 l 5 minut temu, PanKamil napisał: Według mnie to musi być min 200 mln do 300 mln abonentów. Czyli nigdy? xdd No trzymam kciuki za MS, bo pomysł jest fantastyczny, ale przecież nie będą dokładać wiecznie do interesu.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.