Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, GSPdibbler napisał:

W sumie to jak ktoś ma kompa to wyjebka na Xklocka. Dziwna polityka. Ani jedna gra to nie eksklusive. Ja mając kompa nie czuję potrzeby kupienia xboxa zeby ograć gry ktore mogę pyknąc na kompie. Jedynie wygoda może być brana pod uwagę, bo nie mam kompa podłaczonego do tv, tylko monitor 22".

 

Bo PC = Windows = Microsoft? Jak nie można pojąć tak prostej rzeczy, to ja nie rozumiem... Mam wywalone na PC, a XSX oferuje bez konkurencyjny stosunek cena/wydajność. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shago napisał:

 

Bo PC = Windows = Microsoft? Jak nie można pojąć tak prostej rzeczy, to ja nie rozumiem... Mam wywalone na PC, a XSX oferuje bez konkurencyjny stosunek cena/wydajność. 

No jakoś mu to nie dało przewagi do tej pory. Mimo gierek za pół darmo. Jak ktoś nie jest wybredny, typowy każual to xbox jest dla niego. Ale jak ktoś oczekuje czegoś więcej od gierek to tylko sony na chwilę obecną. Może to się zmieni w tej generacji , ale patrząc przez pryzmat konfy to tak srednio.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, GSPdibbler napisał:

W sumie to jak ktoś ma kompa to wyjebka na Xklocka. Dziwna polityka. Ani jedna gra to nie eksklusive. Ja mając kompa nie czuję potrzeby kupienia xboxa zeby ograć gry ktore mogę pyknąc na kompie. Jedynie wygoda może być brana pod uwagę, bo nie mam kompa podłaczonego do tv, tylko monitor 22".

 

Ja mając dostęp do internetu 5G, też nie czuję potrzeby kupowania PS4/5 bo sobie ogram exy od Sony w PS Now. Tym bardziej, że to nie są gierki które są rozwijane, czy żyją własnym życiem w raz z społeczeństwem fanowskim, tylko tytuł do przejścia na raz.

 

Tak można w kółko wymieniać, naprawdę dzisiaj ograniczanie się względem grania na jednej konkretnej maszynce jest totalnie bez sensu i tak zwyczajnie głupie. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

No jakoś mu to nie dało przewagi do tej pory. Mimo gierek za pół darmo. Jak ktoś nie jest wybredny, typowy każual to xbox jest dla niego. Ale jak ktoś oczekuje czegoś więcej od gierek to tylko sony na chwilę obecną. Może to się zmieni w tej generacji , ale patrząc przez pryzmat konfy to tak srednio.

 

Mam gdzieś, co kto traktuje jako przewagę. Jak będę chciał samograjow "Press X to boy", albo gier, gdzie na 60 min gry 30 to filmiki, to się zgłoszę gdzie indziej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyne co Sony w tej chwili oferuje więcej to gry cross genowe za 3 bomby. Wpierw reklamuje sprzed rakietowym SSD niedostępnym u konkurencji, po czym taki God of War Ragnarok, GT7 i Forbidden West wyjdą też na 8 letni sprzęt. Albo najnowszy przykład - Godfall który był na premierę konsoli reklamowany, nagle został wyczarowany też na PS4.

 

Żadna to przewaga PS5, nie muszę kupować sprzętu po zawyżonej przez fanbojów cenie by ograć te sztosy skoro wystarczy slimka za parę stów.

Odnośnik do komentarza

Po prezentacji MS

 

Na plus

- gry, gry i jeszcze raz GRY

- konkretne daty premier wielu gier

- gamepass pęka w ilości dobra jakie tam wrzuca MS

- nowe zapowiedzi

- fh5 i mfs to miazga, świetnie wyglądający stalker 2 i kilka innych gier

- forma prezentacji, mało gadania, dużo pokazywania

- MS daj jasno do zrozumienia że nie potrzebuje kasy z plejsztejszon o czym dużo niebieskich płakało na forum

 

Na minus

- brak hellblade 2 czy everwild

- starfield liczyłem na większy pokaz

- XGS publishing, poza Stalkerem 2 reszta czasowych exów no coś nie tego

 

9-/10

 

btw. co się stało z nowo zakupionymi studiami? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaZZeo napisał:

Jedyne co Sony w tej chwili oferuje więcej to gry cross genowe za 3 bomby. Wpierw reklamuje sprzed rakietowym SSD niedostępnym u konkurencji, po czym taki God of War Ragnarok, GT7 i Forbidden West wyjdą też na 8 letni sprzęt. Albo najnowszy przykład - Godfall który był na premierę konsoli reklamowany, nagle został wyczarowany też na PS4.

 

Żadna to przewaga PS5, nie muszę kupować sprzętu po zawyżonej przez fanbojów cenie by ograć te sztosy skoro wystarczy slimka za parę stów.

 

No returnal i ratchet perla w koronie crossgena nie to co ekskluzywnie nextgenowe halo i forza

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, GSPdibbler napisał:

Nie wiem do kogo pijesz, ale ja posiadam konsole z obydwu stajni. Seria Gears of War na zawsze w serduszku.

 

18 minut temu, GSPdibbler napisał:

Ale jak ktoś oczekuje czegoś więcej od gierek to tylko sony na chwilę obecną.

 

Rzeczywiście dostanę więcej..

0 wyścigów

0 dobrych fps 

0 strategii 

0 multiplayer 

Gry "cinematic experience" robione od kalki..

Multiplatformy w gorszej jakości..

Dziękuję, postoję. Cenię swój czas, nie mogę sobie pozwolić na 2 konsole, dlatego wolę Xboxa.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Shago napisał:

 

 

Rzeczywiście dostanę więcej..

0 wyścigów

0 dobrych fps 

0 strategii 

0 multiplayer 

Gry "cinematic experience" robione od kalki..

Dziękuję, postoję. Cenię swój czas, nie mogę sobie pozwolić na 2 konsole, dlatego wolę Xboxa.

Tych na xboxa na razie nie ma kolego, ale spoko marzenia fajna rzecz. Miejmy nadzieję że wszystkie te gry to bedą 10/10 za dwa lata. No a Returnal (zaskakujący mnie pozytywnie ) , Demon's souls, Ratchet to samograje rozumiem? Nie wspomnę o rewolucji w postaci pada i zapowiedzi psvr2. Xbox nie ma argumentów na przyszłość. Trochę srednich zapowiedzi to za mało na bomby sony.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

 

No returnal i ratchet perla w koronie crossgena nie to co ekskluzywnie nextgenowe halo i forza

 

Returnal wygląda jak gówno i jest w 1080p, więc chuj a nie next gen. Gra poszłaby na prostaku. Ratchet ok, jedyna gra poza Spidermanem która jakiekolwiek wrażenie robi.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Powiem tak mam xsx z gp na 2 lata, mam switcha, nie mam ps5. Bądźmy szczerzy i obiektywni ale naprawdę słabiutko z grami ja rozumiem jest gp są gry za darmo na premiera mega opcja ale nie ma killerów , patrząc na niebieski narożnik wydali już demon souls, teraz ratcheta, returnal, nawet ten nieszczęsny spider Man. Zaraz wyjdzie Horizon itp, a my xboty nic nie dostaliśmy jeszcze !!! To mnie boli… konsola chodzi jak złoto ale brak gier…

Banan zależy w co lubisz grać. Jak wolisz gierki sony to opierdol xboxa i kup ps5. Mam nadzieję, że pomogłem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...