Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, GSPdibbler napisał:

Nie no, ja się boję o jedyną konkurencję dla ps5. Wiadomo że zdrowa rywalizacja daje obopólne korzyści. Ale w tej chwili xbox nie jest rywalem dla sony jesli chodzi o gry.

Niedługo sony też zacznie wydawać gry day one na pc. Kwestia czasu. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Daddy napisał:

 

 

btw. co się stało z nowo zakupionymi studiami? 

Mówili, że tylko na grach się tutaj skupiają. Potem będzie na to czas. 

Co mnie cieszy to, że chyba większość jak nie wszystkie gierki na przyszły rok od XGS miały wpisane xbox series. Z Xboxem będziemy mieć szybciej nową generację niż u sony z ich we believe. xd

Odnośnik do komentarza

Konferencja ok, format "gierka za gierką" jedyny słuszny na tego typu eventach. Zabrakło jakiegoś klasycznego epic E3 momentu, klimaks też taki sobie - ten zwiastun Redfall strasznie się przeciągał i niezbyt pasował na zamknięcie. Cieszy najpiękniejsza Forza w tym roku, niepokoi trochę zachowawcza prezentacja Halo i ogólna data premiery "holiday 2021".

 

Sporo leaków się sprawdziło, ale ze Starfieldem ładna weryfikacja insajderów wyszła - może i mają dostęp do "jakichś tam" informacji, ale o tym jak gry powstają to chuja wiedzą - no może Schreier jedyny wie - i pewnie dlatego to on studził zapał podczas gdy Grubb i spółka S Ł Y S Z E L I że gierka która jeszcze nie weszła w alfę i ma co najmniej 1,5 roku do premiery jest czymś co "Microsoft chciałby wydać w tym roku" xd Nie ma takiego menadżera-garnitura który by tak przestrzelił - no chyba że w cedepie :kaz:

 

Rozczarowanie roku - brak Kodżimbo wchodzącego na scenę w kartonowym pudle. Może za rok.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

zrobiłem krótkie podsumowanie tego co pokazali wczoraj, jeśli o czymś zapomniałem lub się pomyliłem to poprawcie

pogrubiłem gry first party

 

2021

Microsoft Flight Simulator (XSX/S) - premiera 27 lipca 2021

Psychonauts 2 (XSX/S, XBO) - premiera 25 sierpnia 2021

Forza Horizon 5 (XSX/S, XBO) - premiera 9 listopada 2021

Halo Infinite (XSX/S, XBO) - premiera święta 2021

Age of Empires (PC) - premiera 28 października 2021

Sea of Thieves: A Pirate’s Life (XSX/S, XBO) - 22 czerwca 2021

Ascent 29 (XSX/S, XBO) lipca 2021 r.

Hades (XSX/S, XBO) - premiera 13 sierpnia 2021

Twelve Minutes (XSX/S, XBO) - 19 sierpnia 2021

Shredders (XSX/S) - grudzień 2021

 

2022

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl (XSX/S) - premiera 28 kwietnia 2022

Starfield (XSX/S) - premiera 11 listopada 2022

Redfall (XSX/S) - premiera lato 2022

A Plague Tale: Requiem (XSX/S) - premiera 2022

Slime Rancher 2 (XSX/S) - premiera 2022

Sommerville (XSX/S, XBO) - premiera 2022

REPLACED (XSX/S, XBO) - premiera 2022

 

bez daty

Atomic Heart (XSX/S, XBO) - premiery nie podano

The Outer Worlds 2 - premiery nie podano

Contraband - premiery nie podano

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, 20inchDT napisał:

Rozbawiło mnie jak podkreślali, ze gry bethesdy są eksami "to jest nasze, nie bedzie u innych!!!" i to duze czerwone pole z napisem exlusive na koniec trailera redfall XD Chcieli juz calkowicie pogrzebać wszelkie nadzieje.

 

Co?! Przecież mieli wydawać na wszystko, bo w przeciewnym wypadku "I Am Never Gonna Financially Recover From This"!

 

@ASX bardzo ładna lista - Halo, Forza, The Ascent, Psychonauts 2 i Hades wjadą jak miło. Mam nadzieję, że te dwie pierwsze już chociaż na XSS, bo aż boję się jak wyglądać to będzie na XOS. :yao:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, eskopado napisał:

Zabrakło jakiegoś klasycznego epic E3 momentu

 

Czy ja wiem.. Chociaż pewnie wszyscy się tego spodziewali, tak dla mnie Forza była takim epic momentem: graficznie skopało jajca i był to czysty gameplay, nie CGI. Co do Starfield, to nie wierzyłem w grę w tym roku, ale faktycznie mogliby pokazać coś więcej. Nie mniej konferencja złoto, 9.5/10.

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, tylko trzeba będzie opłacić kolejny rok gamepassa bo kończy mi się w styczniu 2023 kiedy największe sztosy zaczną wychodzić :)

 

W tym roku kilka świetnych tytułów ma nadejść, w tym pochłaniacz czasu w postaci Forzy+ dalsze ogrywanie backlogu. Jest dobrze, kiedy znaleźć na to wszystko czas.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Widzę, że FH5 wychodzi też na Xbox One, jak długo tamta generacja będzie jeszcze podtrzymywana przy życiu?

Matt Booty mówił przed premierą konsol że zamierzają wspierać stare sprzęty przez rok lub dwa. Forza Horizon 5 wyjdzie niemal dokładnie rok po premierze XSX/S

Odnośnik do komentarza

Stalker, Redfall i Starfield zostały zapowiedziane jako next gen only, bez wersji na bonka

 

szefowie Playstation gratulują Spencerowi i reszcie zespołu świetnego pokazu na E3, fajny widok

 

Mam czasami wrażenie że fani korporacji są bardziej zacietrzewieni na punkcie rywalizacji i walki niż sami pracownicy tychże firm xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...