Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Hum napisał:

Gdyby tylko były jakieś sposoby na takie typy... 

@Colin myślę, że może coś na to poradzić 

:kaz:


Mam nadzieje ze najpierw wezma sie za was bo to co tu sie niektorzy naczytali o pizdach, smieciach i wypierdalaniach od wczoraj to najgorszory rynsztok jakiego forum nie znalo.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hum napisał:

Liczyłem tez na cos więcej ze Starfield 

 

W sumie jakiś tam fragment silnika już więc jest progres. Jednak jak to Bethesda ze swoimi open-worldami gotowe będzie kiedy będzie gotowe. W świadomości umieściłem Starfield na tej samej półce co TES VI, czyli nie czekam, bo wyjdzie jak wyjdzie.

 

O wiele bardziej podjarałem się pokazem TOW2, bo jedynka była cymesik i przy lepszym budżetowaniu dostaniemy Fallouta na miarę New Vegas.

1 minutę temu, schabek napisał:


Mam nadzieje ze najpierw wezma sie za was bo to co tu sie niektorzy naczytali o pizdach, smieciach i wypierdalaniach od wczoraj to najgorszory rynsztok jakiego forum nie znalo.

 

To był mniej więcej poziom tego co sobą reprezentujesz, więc odpowiedzi odtrzymałeś do niego adekwatne. Teraz szoruj płakać do CW.  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schabek napisał:


Mam nadzieje ze najpierw wezma sie za was bo to co tu sie niektorzy naczytali o pizdach, smieciach i wypierdalaniach od wczoraj to najgorszory rynsztok jakiego forum nie znalo.

Nie pchaj się tam, gdzie Cię nie lubią. 

A jeżeli nadal masz silną potrzebę uzewnętrzniać swoje przemyślenia, to ponownie, sugerują udać się do CW, tam jest cała gromadka podobnych do Ciebie odklejeńców. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schabek napisał:


Mam nadzieje ze najpierw wezma sie za was bo to co tu sie niektorzy naczytali o pizdach, smieciach i wypierdalaniach od wczoraj to najgorszory rynsztok jakiego forum nie znalo.

 

Z pizdami to ty wyskoczyłeś w CW w moim kierunku i MaZZeo, tutaj nikt nie użył tego określenia. :lapka:

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Cedric napisał:

Bo to nie chodzi o to, żeby twój obóz miał się dobrze, ale żeby ten drugi się na głupi ryj wypierdzielił. 

 

I generalnie uważam, że przed rejestracją na forum powinny być testy psychologiczne. :D

 

 

coś w tym jest, ludzie nie potrafią cieszyć się z sukcesów innych, takie trochę polaczkowe myślenie, no i ludzie bardzo emocjonalnie podchodzą tych kwestii

Odnośnik do komentarza

no niestety, ale tutaj i w jednym, i w drugim obozie jest kilka typów, którym cw wchodzi za mocno 

 

ja się tam cieszę, że za 4 zł ogram sobie forze i halo w dniu premiery (i psychonauts 2, bo bardzo elegancko wygląda)

 

w dalszym ciągu jest to dla mnie jakaś abstrakcja, że każda swoją grę wydają w dniu premiery w game passie za, w najgorszym wypadku, 55 zł za miesiąc

 

co za czas, żeby być graczem - dzięki, microsoft

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

alez to wczoraj bylo dobre :banderas:jesne ze zawsze mogloby byc lepiej i jakies duze niespodziewane pyerdolniecie.

Widac ze skupili sie na tym na czym im zalezy. GP i gry day one. Mnie chyba najbardziej cieszy port Hadesa. Forza wyglada jak zycko. Alez bedzie jezdzone. A pozniej multi z Halo. W sumie to co miesiac bedzie cos fajnego do ogrania. Dzieki Ci panie Spencer za GP :lapka: 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to wracając do tematu E3... jestem zadowolony. Wiadomo, że na sporą część tych gierek trzeba poczekać - z tym się liczyłem. Z tej całej listy śmiało kilkanaście tytułów z chęcią sprawdzę, przy czym trailery FH5 i Halo podobały mi się opór, więc czkam na kolejne filmiki z gameplayów. Podobnie jak kolega wyżej cały czas oswajam się z tym, że to wszystko ogram w ramach GPU, a przecież jeszcze kolejne gierki będą wpadać. Nawet jeśli część gier mi się nie podoba, to cieszy mnie spore zróżnicowanie tego, co prezentują. Są fajne indyki, są szuterki, są wyścigi, są RPG, są platformery i jakieś pierdółki dla młodszych. Jedna subskrypcja starczy do tego, żeby cała rodzinka znalazła coś dla siebie :)

 

Spoiler

MIKROSOFT WYSYŁAJCIE MI NOWEGO PADA, BO DŻAKUZI CHCĘ OGRAĆ ASAP

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurła plusiki mi się pokończyły a chciałem zaplusować, moze jakieś zwiększenie limitu reakcji z okazji E3? (żartuje ofc)

 

tak jak Ludwes pisze to piękny czas żeby być graczem i to nie tylko z powodu ofensywy Xboxa, ale każdy z wielkiej trójcy, czyli Sony i Nintendo radzi sobie bardzo dobrze, chociaż każdy idzie nieco inną ścieżką. Ludzie powinni zrozumieć że sukces Xboxa nie oznacza porażki Sony i na odwrót.

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, ProstyHeker napisał:

[...] Wiadomo, że na sporą część tych gierek trzeba poczekać - z tym się liczyłem. Z tej całej listy śmiało kilkanaście tytułów z chęcią sprawdzę, przy czym trailery FH5 i Halo podobały mi się opór, więc czkam na kolejne filmiki z gameplayów. Podobnie jak kolega wyżej cały czas oswajam się z tym, że to wszystko ogram w ramach GPU, a przecież jeszcze kolejne gierki będą wpadać. Nawet jeśli część gier mi się nie podoba, to cieszy mnie spore zróżnicowanie tego, co prezentują [..]

  Ukryj zawartość

MIKROSOFT WYSYŁAJCIE MI NOWEGO PADA, BO DŻAKUZI CHCĘ OGRAĆ ASAP

 

 

Mnie najbardziej jara to, że dzięki XGP większość tych gier z pokazu, na które bym raczej się nie zdecydował wydać hajs bezkarnie wypróbuję nie tracąc hajsu w razie czego :obama:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shago napisał:

 

 

Mnie najbardziej jara to, że dzięki XGP większość tych gier z pokazu, na które bym raczej się nie zdecydował wydać hajs bezkarnie wypróbuję nie tracąc hajsu w razie czego :obama:

Stary, to jest najlepsza rzecz w GP. Bo niby bym se w coś zagrał, ale nie wiem, czy mi się spodoba, czy będzie spoko, a może jakaś inna gierka w to miejsce (sprawdzona marka), a może poczekam aż stanieje. A tak to się nie martwię, tylko włączam ściąganie i elo. Najwyżej gierka wyląduje w worku o nazwie "fajne, fajne, wyj*bałem" :)

Odnośnik do komentarza

No niestety fanboys gonna fanboys, nie wiem też jak można powiedzieć, że MS miał złą konferencję - to, że dominował konkretny typ gier, które, z jakiegoś powodu, tobie nie pasują - nie oznacza, że pokaz jest zły. Ale no patrząc po wszystkich tematach growych, to nie dziwię się, że na forum jest jak jest :v

Nie pisałem nic podczas konferencji, bo tutaj było delikatnie mówiąc CW, gdzie obie strony zamieniały mózg na plastik z logo wybranej firmy.

Moje podsumowanie więc: świetne tempo, jasny przekaz co jest w gamepassie, co jest timed exem, co nie. Sekcja Bethesdy trochę zawiodła (ale Eternala na XSX się ogra wreszcie :v) - trailer (równie wiele mówiący, co CGI teaser z przed paru lat) był imo niepotrzebny, ale rozumiem, że głównie chodziło o oficjalnie potwierdzenie, że teraz jest exem na XSX/PC.

Środkowa sekcja poświęcona partnerom były dobra, ze szczególnym uwzględnieniem BF2042, Stalker 2... no tutaj jestem super zachowawczy, nie bez powodu w GSC nie ma w zasadzie już ludzi, którzy zrobili oryginalnego Stalkera (tam było wszystko, wew. konflikty, kłótnie o IP, licencje etc.)

Sekcja MS była mocna. Playground jest bardzo dobrą ekipą i chociaż podseria Horizon nie jest dla mnie, to zawsze miło się patrzy na ich gry. Prawdę mówiąc XBOX powraca trochę do źródła i nie mówię tu o X360, tylko o pierwszym Xboxie. W tych czasach wyróżniali się zachodnimi rpgami i nastawieniem na online. W przypadku XSX, mamy podobnie (Co-op shootery i RPG), z bonusem w postaci gamepassa.

Mimo utyskiwań fanboyów, wszystkie trzy firmy: MS, Sony i Nintendo - robią trochę inne rzeczy, na szczęście, dodam. Dobra konferencja.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hendrix napisał:

Nie pisałem nic podczas konferencji, bo tutaj było delikatnie mówiąc CW, gdzie obie strony zamieniały mózg na plastik z logo wybranej firmy.

 

zrobiło się cw bo paru dzbanów przyleciało tu z właściwego tematu, chyba nie wytrzymali że pisali tam sami ze sobą xd 

Odnośnik do komentarza

Jakby komuś było mało, to niedługo dokładka do wczorajszego dania głównego

Cytat

The event takes place 10am PT, 1pm ET, 6pm UK. So far, Microsoft confirmed attendance of Hellblade maker Ninja Theory, Psychonauts’ Double Fine, Sea of Thieves creator Rare, as well as The Outer Worlds/Avowed developer Obsidian. More partners will also be part of this showcase.

https://www.vg247.com/2021/06/14/xbox-games-showcase-extended-hellblade/

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Szymek napisał:

...jesne ze zawsze mogloby byc lepiej i jakies duze niespodziewane pyerdolniecie.

Ja się z tych niespodzianek wyleczyłem. Dziś trudno dotrzymać w tajemnicy większość tego co jest na takich pokazach. Gdyby nie było tych ploteczek przed, to ten Horizon 5 z premiera za kilka miesięcy byłby zaskoczeniem największego kalibru. A tak? No ok, świetnie, potwierdzili to o czym 'wszyscy' mówili.

Odnośnik do komentarza
Cytat

W przypadku XSX, mamy podobnie (Co-op shootery i RPG), z bonusem w postaci gamepassa.

+ racery i dużo ciekawych indyków.

Na pleju gracze mają swoje cinematiki i trochę japońszczyzny, na switchu zatrzęsienie platformówek

 

Każdy coś znajdzie dla siebie, Xboxowi brakuje tylko jakiegoś uderzenia w platformówki, wielka szkoda bo MS ma sporo zakurzonych IP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...