Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
25 minut temu, Jordanensis napisał:

Wychodzi na to, że umowa ma dopiero zostać zawarta - i bardzo możliwe, że Hideo nawet tej gry nie zaczął jeszcze robić. Sekrety BlueBox sięgają do 2015 roku, więc nie wyklucza to plotek które dotyczą nowego Silenta czy innego horroru na PS5.

Czyli zacznął robić tego sh dla sonki jeszcze w konami? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że zaraz po skasowaniu P.T - coś planował. Wiadomo, Death Stranding, ale nie wyklucza to nadzorowaniu czegoś przy Abandoned. 

W tweecie jest napisane, że ''jego następna gra to projekt dla Microsoftu...'', ale co innego ktoś może napisać jak przyjmijmy sytuacja z Silent Hill to plotka i jeśli nawet prawdziwa to nadal utrzymywana w tajemnicy :)

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
16 minut temu, Jordanensis napisał:

Wydaje mi się, że zaraz po skasowaniu P.T - coś planował. Wiadomo, Death Stranding, ale nie wyklucza to nadzorowaniu czegoś przy Abandoned. 

W tweecie jest napisane, że ''jego następna gra to projekt dla Microsoftu...'', ale co innego ktoś może napisać jak przyjmijmy sytuacja z Silent Hill to plotka i jeśli nawet prawdziwa to nadal utrzymywana w tajemnicy :)

Czyli po pokazowym odejściu z Konami i zostawieniu mgs 5, nadal pracował nad sh, utrzymując to w tajemnicy przed światem by teraz udawać hasana? No ma to sens. xd

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie

 

Swoją drogą Kojima od lat wspominał że chciałby zrobić grę wykorzystującą moc chmury, a po tym jak Google zamknęło wszystkie swoje projekty first party (w tym podobno właśnie epizodyczny horror od Kojimy), najbardziej logicznym wyjściem było nawiązanie współpracy z Micro$oftem bo tylko on ma chyba technologie i środki aby japoński twórca mógł zrealizować swoją wizję.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Niech chińczyk sobie robi te filmy gdzie indziej. Może Universal ma wolną posadę na stanowisku reżysera? Już remedy zrobił filmo grę i średnio to im wyszło. Z drugiej strony nie moja kasa więc jak ms chce bulić za te przegadane gierki to spoko. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Zero podjarki. Tzn. klimat będzie na pewno, ale nie wiem czy grałem kiedyś w jakąś grę Kojimy i było potężne W O W i niemożność oderwania się od gry.

U mnie tylko to było przy MgS SE. Również mam zero podjarki. No ale marketingowo to będzie strzał w 10tke. 

Odnośnik do komentarza

Po tym tweecie Kojimy to niech on do Abandoned się nie zbliża, a Hasan niech będzie prawdziwym Hasanem. 

Ten gość by zepsuł Silent Hilla. Te jego nowe pomysły są słabe. Gość chce robić horror, ale nie straszny...

 

Przypomniał mi się jego wpis po Death Stranding - ''Normally there’s only Easy Mode, but we added Very Easy Mode for movie fans since we have real actors like Norman, Mads, Lea starred in. Even Yano-san who never completed the 1st stage of PAC-MAN, was able to complete the game on Very Easy Mode'' :laugh:

 

Niech nie bawi się chłopczyk w horrory.

 
Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza

Ten trend "odstraszania" horrorów robi się niestety coraz bardziej wkurwiający.

Najpierw EA uśmierciło Dead Space, bo jednym z powodów słabej sprzedaży było to, że ludzie nie lubią się bać w gierkach (oby ten remake DS nie okazał się zwykłym shooterem), później po klimatycznym RE7 wychodzi Village, które mimo bycia fajnym szpilem, horrorem jest żadnym, a teraz jakieś wizje Kojimy. 

Oby Schofield dowiózł z Calisto Protocol.

Odnośnik do komentarza

Jak od jakiś 10 lat nie oglądam horrorów i niezbyt lubię się bać, tak seria deadspace, resident 7, czy takie Alien isolation uwielbiam i chciałbym aby gra horror była tym horrorem i aby czasem podskoczył z fotela. Ale znając kojime z tym jego pogmatwanym podejściem do gier może wyjść coś ciekawego i nietuzinkowego. Ja tam czekam co on znowu wysmaruje bo death streanding było świetne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...