Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Daddy napisał:

To propaganda w CW piszą że w Polkowicach był XSX na regale.


Dlatego napisałem "w cywilizowanych krajach".
Możliwe, że u nas, dzięki głęboko zakorzenionej miłości do PlayStation, ten obojętny większości XBOX faktycznie wala się na półkach, choć też nie wydaje mi się, bo w polskiej grupie XBOX Series S|X na facebooku dość często przewijają się posty typu "Aktualnie nigdzie nie ma XSX, więc czy dużo stracę, jak kupię XSS".

Odnośnik do komentarza

lepiej nie wywoływać tych odklejeńcówz CW z lasu, bo jeszcze się tu zlecą

 

Ja osobiście patrząc na te wszystkie problemy z dostępnością, upychaniem konsol w przeróżne niepotrzebne zestawy byle podbić cenę, cieszę się kupiłem konsole na premierę w cenie sugerowanej przez producenta i mam to wszystko z głowy.  Wiadomo, że XSX rozkręcał się bardzo powoli pod względem gier i dopiero teraz (w drugiej połowie 2021) sytuacja się poprawia. ale i tak nie żałuje tej decyzji. 

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Paolo de Vesir said:

Odwiedzam elektromarkety przynajmniej kilka razy w miesiącu i nigdy nie widziałem XSX na półce, za to od groma XSS-ów.

No description available.

 

XSS jest wszedzie, XSX znajdzie się w MM i ME , PS5 nigdy nie widziałem tutaj w Opolu, nawet czerwonego pada do PS5 musiałem zamawiać do sklepu

Odnośnik do komentarza

Przyszedł Xboxik Serie X. Bardzo fajnie zapakowane no i konsola wydaje się taka malutka przy PS5. Padzik szorstki z tyłu, fajnie. Cichutko, szybko no i na razie ściągam tylko FH4 bo i tak zagram około północy chwilkę, ale jest już kilka gierek z GP, które trzeba będzie nadrobić. Elegancka konsola, chociaż i tak z wyglądu preferu bardziej PS5. 

No cóź XoX bye bye.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shago napisał:

Cokolwiek na temat Perfect Dark, bądź Gears 6 poproszę. 

Zapomnij, nie ten kaliber imprezy już od dawna.

 

Dostaniesz coś z gier mających zaraz premierę jak Psychonauts 2 czy H:I FH5, gameplaye z już zapowiedzianych gier do GP i może parę nowych gierek do subskrypcji które wylądują Day One zapowiedzą. Większy kaliber pewnie na tą swoje XO zostawią

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Figuś napisał:

tempo jest od dekad takie samo, terminy imprez branżowych się nie zmieniły :)

Terminy może się nie zmieniły (chociaż Gamescom na pewnie nie istnieje od dekad ;) ) ale nie wszyscy w nich uczestniczą.

 

Moim zdaniem tempo mają dobre, bo doskonale pamiętam suche lata Xboxa, kiedy robili pokaz tylko na jednej imprezie w ciągu roku.

 

Teraz mają o wiele więcej gier w produkcji i do pokazania, więc w porównaniu do tych czasów teraz jest niebo i ziemia, są obecni na E3 i gamescomie, zapowiadają gry na TGA, a jeśli pandemia pozwoli pewnie jeszcze zorganizują X021. Co daje nam 3-4 imprezy w ciągu roku, gdzie pokazują swoje gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...