Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, Paolo de Vesir said:

To chociaż jakieś tajne wrzutki do passa, no gurwa albo chociaż jebany UPDATE gier o których od lat wiadomo (Hellblade 2, Everwild) a nic z nich nie pokazano. ;_;

 

P.S. tak, wiem że EW zaliczło restart.

Chłopie z grami wrzucanymi do Gamepassa nie da się nadążyć. Z wielkich gier dopiero co wpadła Forza, zaraz wpadnie Halo. Jak dla mnie mogliby już nic w tym roku nie wrzucić i tak będzie spoko.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Bigby napisał:

Jak dadzą multi Halo + spory wysyp gier BC z odpowiednim boostem, to będę bardzo zadowolony.

 

Identyko. Stąd nawet jeśli przeciek okaże się prawdziwy to dzisiejsza premiera multi Halo byłaby bombą na miarę 20-lecia.

1 minutę temu, MaLeKrSkr napisał:

Wiadomo jak długo ma trwać to dzisiejsze wydarzenie?

 

Wg. tego co pisali koledzy powyżej - 30 minut.

Odnośnik do komentarza

Może będą goście specjalni? Bill opowie, jak pierwszego Xboxa zmajstrował w garażu rodziców, Peter Moore pokaże tatuaż z GTA 6, a Dona Mattricka czeka roast za tv tv tv?

 

Ciekaw jestem co pokażą. Dawka nostalgii mi wystarczy, ale nowe zapowiedzi zawsze byłoby fajnie zobaczyć, a może nawet czekają nas jakieś niespodzianki do passa?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mustang napisał:

Ciekaw jestem co pokażą. Dawka nostalgii mi wystarczy, ale nowe zapowiedzi zawsze byłoby fajnie zobaczyć, a może nawet czekają nas jakieś niespodzianki do passa?

Było wyraźne podkreślone przez MS że tu nie będzie nowych zapowiedzi gier a niektórzy nakręcają się na nie wiem co, to tylko 30minut.

Do gamepassa/wstecznej może wpadnie kilka klasyków, launch trailer Halo, jakiś filmik wspominający o przeszłości, tyle.

 

 

Nie wiem co by miała dać premiera Halo multi 3 tyg. wcześniej przed planem, rozdzielenie gry na pół z dupy i puszczenie jej zaledwie tydzień po FH5 xD

Odnośnik do komentarza

Timing akurat byłby bardzo dobry bo Call of Duty zaliczyło chyba pierwszy wyraźny spadek popularności od lat - sprzedaż o 40% gorsza niż w przypadku poprzedniej części, a nowy Butterfield podobno ma jakieś problemy. Infinite mogłoby w tej chwili mocno zyskać na potknięciach konkurencji.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...