Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W leakach Grubbego najgorsze jest to, że bardzo często myli się w bardzo istotnych kwestiach, tzn. coś wie, ale nie do końca.

 

Najlepiej poinformowany jest Jez, a jak o czymś pisze, to jak już jest pewny na 100% swoich informacji.

 

Natomiast Klobrille to nie wiem po co w ogóle wrzucać jego wpisy, bo on praktycznie nie ma żadnych pozakulisowych informacji i wszystko co pisze, to są jego przemyślenia takie same jak innych randomów w sieci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Klobrille na pewno ma swoje znajomości (nawet wśród ludzi z Microsoftu) i informacje. Kto go obserwuje na Twitterze, Xbox Era i Reseterze ten wie. Potrafi jednak zachować to dla siebie lub ubrać w ramy "spekulacji".

 

Poza tym ma większą wiedzę na temat Xboxa od wszystkich tych dziennikarzyn (nie licząc Jeza) przez co zwyczajnie lepiej się go czyta i warto przeklejać jego wpisy.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Klobrille na pewno ma dostęp do poufnych informacji, przecież swego czasu leaknął całą xboxową konferencje na E3 czy zakup Obsidianu, gdy jeszcze nikomu to nie przyszło na myśl. Od niego wyszły też pierwsze informacje o istnieniu Series S, za co był wyśmiewany na początku.

 

Od jakiegoś jednak unika podawania wycieków, bo jak sam mówi woli zostawić niespodzianki dla graczy.

 

Jez to również solidne źródło informacji, zwłaszcza jego artykuły. Ponieważ w Windows Central gdzie pracuje mają taką zasadę że nie piszą o nieoficjalnych informacjach jeśli nie posiadają fizycznego dowodu na jego istnienie (w PPE przydałaby się taka zasada) więc jeśli pisał tak jak ostatnio gameplayu Avowed czy nowej Compulsion to znaczy że faktycznie widział poufną dokumentację na temat tych gier 

 

Jeff Grubb ma z kolei chyba największe kontakty z nich wszystkich i prawdopobnie wie najwięcej o tym co dzieje się za kulisami. Jego wadą jest to że dosyć często streamuje i dużo gada na tych swoich streamach, a ludzie, w związku z tym że jest dość znany, bardzo często nadinterpretują jego słowa. Nagrabil sobie też u psychofanow Sony bo śmiał się z teorii spiskowych jakoby Abandoned miałoby być grą Kojimy, za co ci wzięli go na celownik. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem Grubba jest to, że boi się, że ktoś mu zgarnie scoopa sprzed nosa i od razu gada wszystko co słyszy. Jakiś czas temu mówił o ekskluzywnym MMO od Mainframe, a w tym tygodniu co powiedział? Że gra już nie jest eksem, bo deal jednak nie był przypieczętowany, przyszedł ktos inny, zaproponował więcej kasy i gra już jest multiplatformą :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Faka said:

Też tak macie z tym gównojaraniem hellblade 2 przez ludzi, gdzie jedynka była totalnym badziewiem, że już ma się dosyć czytania o tej gierce? Dajcie spokój z tą grą. Lepiej żeby inne gry pokazali.

To Twoja subiektywna opinia. Dla mnie to tytuł 8/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jedynką się nie jaram w ogóle, ale budżet MSu sprawić może, że wyjdzie z tego coś naprawdę dopieszczonego. Przypomnę tylko, że tym tytułem MS pokazał światu seriesa, więc i liczę, że bedzie to właśnie pokaz mocy sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Plauge tale było dla mnie lepszym przeżyciem niż tlou2 (którego nadal nie skończyłem). Co do hellblade.. 

 

Najarałem się plotami o dwójce i dałem grze trzecią szansę i właśnie skończyłem. No i cofam słowa, że to badziewie. Może musiało wejść w odpowiedni czas i klimat, ale było to mega ciekawe przeżycie. Nawet mnie tym razem walka nie wkurzała.

 

Ale co oni mogą wymyśleć w sequelu to nie wiem. Co nie zmienia faktu, że to pół indor/AA.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2021 o 13:00, SnoD napisał:

Już chyba większość gier chodzi w wyższej natywnej rozdzielczości na XsX i z biegiem czasu będzie to coraz bardziej widoczne, ostatni Hitman miał chyba nawet 40% więcej pikseli na ekranie. Bym nie patrzył na From, bo to zwykli partacze jeśli chodzi o optymalizację, a PS5 jest pewnie dla nich wiodącą platformą.

 

XsX jest najmocniejszą konsolą na rynku i to jest fakt. Lepsze wersje gier na XsX to będzie po prostu zasadą, a gorsze wyjątkiem.

 

No na razie jest na odwrót i wychodzi na to, że nie teraflopy, a lepsze przemyślenie całości współgrania różnych podzespołów sprawiają, że multiplatformy wyglądają/działają lepiej na PS5.
Ja wiem, że The Medium, The Elden Ring czy ostatnio SKYRIM Anniversary to nie są gry od tuzów developerki, ale jednak.
Jeszcze niedawno zasłaniano się tym mitycznym brakiem narzędzi, ale teraz już chyba nie wypada :philosoraptor:

 

11 godzin temu, Faka napisał:

Też tak macie z tym gównojaraniem hellblade 2 przez ludzi, gdzie jedynka była totalnym badziewiem, że już ma się dosyć czytania o tej gierce? Dajcie spokój z tą grą. Lepiej żeby inne gry pokazali.


No ja chciałbym, żeby pokazali, właśnie dlatego, żeby się przekonać, czy nadal jest takim gównem, czy może tym razem zaimplementowali gameplay :reggie:

Odnośnik do komentarza

Inaczej, tam przynajmniej jest jakiś gameplay. Senua umie tylko machać mieczem na dwa sposoby i szukać mefedronu. Grafika, motion capture twarzy i klimatyczne lokacje — Tyle dobrego mogę tylko napisać o tym tworze, bo o całej reszcie tych dwudziestu developerów, czy ile ich tam było zapomniało.

 

Amicia potrafi się skradać, zabić z procy, ulepszać ekwipunek, bawić się w alchemię i wytwarzać szereg gadżetów. Zagadki nie polegają tylko na szukaniu pojebanych znaków w dziwnych miejscach ustawiając kamerę. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...