Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, SnoD napisał:

Ale FSR to raczej taki odpowiednik upscallingu, który w obecnych grach i tak już jest w różnej formie. Z rozwiązaniami Nvidia ma to chyba mało wspólnego.

 

Zobaczymy jak będzie. Póki co wygląda lepiej niż DLSS 2.3, który jest oversharpened

 

 

 

nMoXj2N.jpg

 

5Da0xpV.jpg

 

https://www.pcgameshardware.de/commoncfm/comparison/clickSwitchNew.cfm?article=1391135&page=1&draft=-1&rank=3

 

 

 

 

Poczytałem na ten temat i na papierze to wygląda zajebiście. Wspomaga nawet DSR (dynamiczne rodziałki), jak już wejdzie to powinno być implementowane do każdej gry, wtedy dopiero zacznie się prawdziwy next gen.

 

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam też 1Gb, jak robię test na konsoli to też tyle pokazuje, nat mam otwarty, a mimo wszystko jak ściągam to pobiera prędkością 300-500Mb, zdażyło się, że szło po ~800Mb ale to chyba raz, pobierałem wtedy RDR2. 

 

20220324_181610.jpg

 

Co nie zmienia faktu, że na plejstejszon to w ogóle działy się cyrki do kwadratu. (Jakieś wstrzymywania, żeby za chwilę włączyć xD) 

Na xboxie działa mi lepiej, ale chyba też trochę brakuje do tego co bym chciał. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
On 3/24/2022 at 6:17 PM, Wooyek said:

Ja mam też 1Gb, jak robię test na konsoli to też tyle pokazuje, nat mam otwarty, a mimo wszystko jak ściągam to pobiera prędkością 300-500Mb, zdażyło się, że szło po ~800Mb ale to chyba raz, pobierałem wtedy RDR2. 

 

20220324_181610.jpg

U mnie podobnie. Światłowód 1 Gb, konsola po kablu, NAT otwarty. Download ponad 900, upload ponad 300, opóźnienie 30, ściąganie leci zwykle koło 300, czasem też do 500. Trochę się zdziwiłem widząc 900 przy grze w tym temacie. Myślałem, że te 300-500 to jest max ograniczony drugą stroną.

Ale generalnie wszystko mi jedno. I tak wszystkie prędkości od 100 Mb/s w górę są w zupełności wystarczające do pobierania ciężkich gier w niedługim czasie, bez planowania czy zostawiania konsoli włączonej przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Boomcio napisał:

Dodam jeszcze, że nie jest połączony przez bt tylko w ten sam sposób co pady. W menu na ekranie z padem są  rózne opcje, a przy tym  zestawie tylko możliwość zmiany profilu:notbad: reset słuchawek nic nie daje.

A pady, to w jaki sposób się łączą z konsolą? 

Przeczytaj w instrukcji obsługi w jaki sposób można odparować słuchawki od urządzenia. Chodzi Ci O Arctis 9X? 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Hubert249 napisał:

A pady, to w jaki sposób się łączą z konsolą? 

Przeczytaj w instrukcji obsługi w jaki sposób można odparować słuchawki od urządzenia. Chodzi Ci O Arctis 9X? 

 

Tak, o arctisy. Grzebałem wczoraj w necie i tyle wyczytałem, że trzeba je sparować z innym urządzeniem typu xbox, żeby nie łączyły się automatycznie z bieżącym. Innego sposobu ponoć nie ma :(

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, wojtas011 napisał:
1 godzinę temu, Boomcio napisał:
 
Tak, o arctisy. Grzebałem wczoraj w necie i tyle wyczytałem, że trzeba je sparować z innym urządzeniem typu xbox, żeby nie łączyły się automatycznie z bieżącym. Innego sposobu ponoć nie ma emoji20.png
 

A spróbować sparowac z telefonem albo Windowsem?

9X można podłączyć do trzech urządzeń jednocześnie. Sam tak korzystam. 

 

 

@Boomcio

 

If you are experiencing pairing issues with the new Xbox, please unpair the Arctis 9X from your old Xbox. With the headset OFF, press and hold the power button for 15-seconds until the LED begins to blink white. It should now be unpaired with your old Xbox and ready for pairing with your new Xbox.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, wojtas011 napisał:

A spróbować sparowac z telefonem albo Windowsem?

 

Poza sparowaniem z xsx jest połączony z dwoma innymi urządzeniami.

8 godzin temu, Hubert249 napisał:

9X można podłączyć do trzech urządzeń jednocześnie. Sam tak korzystam

Ja również. 

Hubert, sprawdzałem te metody z reddita też i raczej tylko sparowaniem z innym xboxem da radę. Ten reset i trzymanie przycisku 15 sekund nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał:

Mogliby w końcu wrzucić Skate 2 do sklepiku - jest już we wstecznej. W Gamepass jest jedynka i trójka, dwójki nie ma nawet do kupienia :(

Zabawne jest, ze jest dostępny na markecie z USA https://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Skate-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024541087f

Tylko nie wiem czy da się go kupić

 

EDIT:

A to jest ciekawe image.png.f98416a2a6200dc5ebd07d085c7f079b.png

Edytowane przez wojtas011
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Theli85 napisał:

Witam wszystkich.

Myślę o zakupie  xboxa i chciałbym się upewnić jak to jest jeśli nie ma się TV 4K (jest w planach). Da się grać normalnie na xbox series x na telewizorze full HD? 

Pozdrawiam. 

 

gierka 4k na tv 4k > gierka 4k (lub jakakolwiek inna gierka w rozdzielczości powyżej 1080p) na tv fullhd > gierka fullhd na tv fullhd

 

To tak łopatologicznie

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...