Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, messer88 napisał:

A ten Raczet przy 40fps to co tam ma, 4K+rt?

 

Cytat

Based on what we're seeing from the game, the standard 4K30 fidelity mode runs at maximum resolution with the full suite of visual effects. The 60fps alternative - performance RT mode - cuts down resolution dramatically, reduces the density of the more packed environments and also tweaks Ratchet's fur simulation. But from what we've seen, it looks like there's a fair amount of GPU and CPU overhead left over at 4K30 - enough actually run the game at 4K40, with only very slight, occasional dips in dynamic resolution that are essentially unnoticeable. In effect, performance is at a mid-point between fidelity and performance RT modes, but you don't lose any of the game's graphical features or much of the resolution if you opt for the 40fps fidelity mode instead. The cost of buy-in is the 120Hz display necessary to ensure consistent delivery of new frames every 25ms.

 

RT i dynamiczne 4K.

Odnośnik do komentarza

Na konsole i tego gówna zamknięte systemy to są kolosalne kasiury XD, co innego w jebanie się w pecetowe tematy i system tego typu, to taniocha, gdzie możesz opierdalać pęto peceta za darmo, bo sobie kontrolujesz sprzęt, a co innego zamknięta konsola i tam nie masz już wpływu na temat kasy, płacisz tyle ile Ci zapodali ot co, z zamkniętym systemem masz chuja do gadania ot co i to jest poniekąd smutne, bo sobie zapłacisz grosze na bundle, gdzie ta gra Ci akurat wylądowała. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Potwierdzone jest MLB nowe ale do bomby to temu daleko chyba, że jarasz sie baseballem.

Nie mylmy GWG z Game Passem. Ta pierwsza "oferta" jest do zaorania już od dłuższego czasu, bo tych śmieci co dają to nawet nie chce się człowiekowi do konta przypisywać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Nie mylmy GWG z Game Passem. Ta pierwsza "oferta" jest do zaorania już od dłuższego czasu, bo tych śmieci co dają to nawet nie chce się człowiekowi do konta przypisywać.

Ja myślałem, że kolega wyzej sugeruje bomby do GP. Na kwiecien na razie nie ma za wiele poza MLB więc myślałem, że ma jakies konkretne info. Dla mnie bomba to byly Guardiansy a nie np. Tunic (fajne ale to nie ten kaliber co AAA). I nie wyskakujcie mi tu z asaxowy "ja tam się cieszę, że dzięki GP mam możliwośc zagrania w mniejsze ambitne produkcje które bez abo mógłbym przegapić". 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Wierzę w przecieki, że pojawi się coś od Activision. Wiem, że przejęcie nie miało jeszcze finału, ale dlaczego nie zacząć wrzucać kilku gier wcześniej?

 

Jeśli wpadną gry Activision (w co średnio wierzę) to dla mnie 2022 zaorany.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Crash 4, Tony Hawki czy Diablo 2 bez dodatkowych opłat to jednak bym przyjął ;)

No ofc, tylko jeszcze chciałbym wymazać z pamięć lub nigdy nie zagrać w smoka, diabła tasmańskiego czy jastrzębia. 
No ale jak ktoś nie ograł takich sztosów to faktycznie może być podjarka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...