Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, balon napisał:

A co cię tam tak zaorze?

 

27 minut temu, pawelgr5 napisał:

Crash 4, Tony Hawki czy Diablo 2 bez dodatkowych opłat to jednak bym przyjął ;)

 

Może jeszcze jakby w 2022 miało ukazać się coś co zwali mnie z nóg, a tak to zdecydowanie wolę nadrobić sztosy z lat poprzednich niż jarać się byle nowością, bo nowość. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

 

Może jeszcze jakby w 2022 miało ukazać się coś co zwali mnie z nóg, a tak to zdecydowanie wolę nadrobić sztosy z lat poprzednich niż jarać się byle nowością, bo nowość. :lapka: 

No jak nie ograłeś jeszcze takich kozak gierek to spoko. 
Ja tam jednak czekam na „byle jakie” nowości typu Ragnarok, Starfield, FM7 itd… :) 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

No jak nie ograłeś jeszcze takich kozak gierek to spoko. 
Ja tam jednak czekam na „byle jakie” nowości typu Ragnarok, Starfield, FM7 itd… :) 

 

No, na SF też czekam, ale to jeszcze 7 miesięcy. Chciałbym ograć coś ciekawego do tego czasu. xdd

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Czoperrr napisał:

Crash 4 też by mnie zadowolił :sonkassie:

Dawno przemielony. Zajebista gra i godna starej trylogii. 

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

No, na SF też czekam, ale to jeszcze 7 miesięcy. Chciałbym ograć coś ciekawego do tego czasu. xdd

Ty to masz biedny ciężkie życie. Ciagle nie masz w co grać ciekawego. Chyba takiego drugiego pechowca nie ma na tym forum xdd

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

To nie szukaj nowych doświadczeń, a dobrych i ciekawych.

Tego jest dużo na rynku i ciagle wychodzi coś nowego.

 

Ostatnio naprawdę wciągnął mnie, i to tak całym sercem na pełnej, Returnal. Obecnie Control, bo niesamowicie odpowiada mi ten klimat, ale tak poza tym? Nic szczególnego mnie nie kręci. Odpaliłem Horizona FW i mnie skręciło w brzuchu, wszystko co najgorsze w grach. :bad: Na liście jednak wciąż Ghostwire które być może zaskoczy, no zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

I do tego właśnie prowadzi posiadanie "eklektycznego i wyjątkowego gustu" połączone z szopenhałeryzmem gamingu - zamiast cieszyć się gierkami człowiek szuka NOWYCH, ŚWIEŻYCH, PRZEŁOMOWYCH doświadczeń, których obecnie jak na lekarstwo i gdzieś ta cała radocha z gierek się ulatnia, bo zamiast funu dostaje się niespełnione oczekiwania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Ostatnio naprawdę wciągnął mnie, i to tak całym sercem na pełnej, Returnal. Obecnie Control, bo niesamowicie odpowiada mi ten klimat, ale tak poza tym? Nic szczególnego mnie nie kręci. Odpaliłem Horizona FW i mnie skręciło w brzuchu, wszystko co najgorsze w grach. :bad: Na liście jednak wciąż Ghostwire które być może zaskoczy, no zobaczymy.


Twój problem. Tak samo w Kenę czy Sacboya nie zagrasz nawet nie sprawdzając, gdzie te gierki to czysty fun i mają same bardzo dobre lub dobre opinie i oceny. Sam się ograniczasz i podkręcasz. 
 

Właśnie co skończyłem Strażników, teraz Cyberek, potem Eleden, Horizon 2, Ragnarok, Starfield. Do tego pewno coś jeszcze fajnego, o czym nie wiem (FH7?), albo nie pamiętam. 

Na przegryzkę mniejsze gierki (indyki/AA) z passa, pss czy od Nintendo (najlepiej pnc lub platformówki). No byłbym pojebany jakby narzekał na brak nowych gier. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, balon napisał:

No byłbym pojebany jakby narzekał na brak nowych gier. 

 

U mnie doba jest za krótka żeby tyle nowości i staroci ograć.

 

Skończony Elden Ring, teraz na tapecie Horizon i dokańczanie remake'u Demon's Souls, na Switchu Fire Emblem i nowe Poksy, na Xboxie Gearsy 3 i przypomnienie Plague Tale przed dwójką.

 

Gdzieś tam w kolejce czekają m.in. Triangle Strategy, Kirby, Returnal, potem nadejdzie Ragnarok, Starfield, Hogwarts Legacy. 

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...