Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Figuś napisał:

Piękna hiperbola, polecam wyjść poza bańkę CW. Ciach bajera

Polecam moderować użytkowników łażących po innych działach niż jedyny słuszny w trójcy przenajświętszy tylko po to, żeby robić gnój. I teraz ciacham.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Porównanie czytania recenzji z czasopisma, do 2022 roku, gdzie można obejrzeć x recenzji, gameplayów, opinii, porównań :kekw:

 

Ja nie wiem jak posiadający tylko konsole Playstation albo Switch grają w te gry wszystkie, cholera! Chyba co chwile muszą się R O Z C Z A R O W Y W A Ć, kupując te gry w ciemno :/

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie i pieknie ale pytanie czy wszystkie narzędzia xbox już są gotowe do pracy na UE5 i czy potwierdzono, że sam silnik już jest ukonczony i nie bedzie gównianych wymówek typu: no wiecie chcielibysmy pokazac wam gameplay z naszej gry ale od 10 lat robimy preprodukcję bo wczesniej Figaro nie miał narzedzie do programowania i oskrażył nas o molestowanie poprzez pracę 5 dni w tygodniu.

 

UE5 robi wspaniałe wrażenie ale jarał się będę jak zobaczę ukończoną gierkę a grafiką i efektami mocno zblizonymi do tych tech demek. Trzymam kciuki żeby jeszcze w tym roku jedno z miliona studiów MS coś w koncu pokazało w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

co do tych słynnych xboxowych narzędzi to nie wiem jak sprawa wygląda bo nie jestem developerem

 

ale co do UE5 to wczoraj ogłosili że Unreal Engine 5 jest już dostępny dla wszystkich zainteresowanych i każdy może go ściągnąć i na nim pracować. Czy jest ukończony to podchwytliwe pytanie, bo takie rzeczy jak silnik to trochę usługi, które cały czas są aktualizowane, rozwijane i zmieniane, coś  jak systemy operacyjne jak np. Windows, więc trudno powiedzieć czy "jest skończony", można raczej powiedzieć że jest gotowy do pracy i publicznie dostępny.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, ASX said:

 

XGS będzie chyba jednym z liderów na rynku wykorzystujących Unreal Engine 5 

tutaj krótki fragment z demka Coalition

chętnie przywitałbym gierkę w takich klimatach ;] 

 

No fajnie to wygląda ale z tą niespotykaną dotąd jakością to bym nie przesadzał. Twarze to poziom gier Naughty Dog, otoczenie bez szału.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

No fajnie to wygląda ale z tą niespotykaną dotąd jakością to bym nie przesadzał.

a gdzie ja napisałem coś o niespotykanej dotąd jakości?

 

Napisałem tylko, że XGS może być jednym z liderów w wykorzystaniu UE5 bo aż 8 studiów tego wydawcy będzie pracować na tym silniku (czy to dobrze czy źle niech każdy oceni sam), no i wrzuciłem film do nowego tech dema.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ASX said:

a gdzie ja napisałem coś o niespotykanej dotąd jakości?

 

Napisałem tylko, że XGS może być jednym z liderów w wykorzystaniu UE5 bo aż 8 studiów tego wydawcy będzie pracować na tym silniku (czy to dobrze czy źle niech każdy oceni sam), no i wrzuciłem film do nowego tech dema.

To nie Twoje słowa, ale słowa Coalition :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Michał102 napisał:

Patrząc po tym jak długo teraz robią gry, to pierwszej na UE5 pewno doczekamy się za minimum 5 lat

Też się obawiam, że absolutnie nic nie jest blisko premiery (blisko = max rok). Cala nadzieja ze jednak Bethesda wyda tego starfielda i będzie to potężne AAA z fabuła i mechanikami o poziom wyżej niż F4. Chciałbym poczuc w koncu moc XSX jako next gena.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...