Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, pawelgr5 said:

Też się obawiam, że absolutnie nic nie jest blisko premiery (blisko = max rok). Cala nadzieja ze jednak Bethesda wyda tego starfielda i będzie to potężne AAA z fabuła i mechanikami o poziom wyżej niż F4. Chciałbym poczuc w koncu moc XSX jako next gena.

Stalker 2 ma być na UE5

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PanKamil napisał:

Ile można wziąć hajsu za 5-miesięcznego xboxa? w Cexie oferują 1700 zł. Na olx itd. Cena to około dwa koła tylko te wysyłki i yebanie się z tym:frog:

 

Z tego co piszą w necie, co zresztą potwierdzają informację o dostępności w USA, UK i EU, to MS wyłożył grubą kasę, by w 2022 mieć pierwszeństwo do podzespołów, więc już nie sprzedasz za więcej niż 2.000 zł.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SnoD napisał:

 

Z tego co piszą w necie, co zresztą potwierdzają informację o dostępności w USA, UK i EU, to MS wyłożył grubą kasę, by w 2022 mieć pierwszeństwo do podzespołów, więc już nie sprzedasz za więcej niż 2.000 zł.

Za więcej niż 2k to nawet nie liczę. Chyba to 1900 to okazaj. Waham się czy czekać do maja na ten pokaz bo serio oczekuje już jakiś dat dla paru gier.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Jak chcesz sprzedawać bo "na xboxa nie ma gier" to sprzedawaj, na ten rok pewnym exem jest Starfield (chociaż pewnie go przesuną) więc po co masz się męczyć :gayos:

Powiem tak, okazuje się,  że dwa sprzęty dla osoby ktora ma max 1,5 godziny na granie dziennie to trochę za wiele. Moja fanaberia pokonała zdrowy rozsądek :reggie: No starfield z pewnością będzie mega ciekawy. Tak jak tes w ogóle mi nie wchodzi tak naukowe Sience fiction(chyba taki będzie starfield) mi mega pasuje.

Odnośnik do komentarza

Oj tam, lepiej mieć wybór i nie żałować,że nie da się ograć jakiegoś sztosa tylko dlatego, że nie posiada się odpowiedniego sprzętu. Ja mam po 2h z 3 razy w tygodniu  i ewentualnie jeden dzien w weekend żeby dłużej popykać. Poza PS5 (jeszcze tak z rok lub dwa) to do grania mam chyba wszystko z kilku generacji. Zaraz dojdzie Steam Deck i jaram się jak mało kiedy. Polecam tak żyć. Chyba, że finanowo kłopociki i te 2k uratują Ci dupe to wiadomo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak masz kupić za rok żeby ograć gry, które zaczną wychodzić, to raczej kiepski deal tracić teraz na sprzedaży ok. 400 zł. A jeśli nie masz zamiaru kupować, to więcej niż te 1900 zł nie dostaniesz, bo MS od grudnia zeszłego roku rzuca na rynek znacznie więcej XsX niż wcześniej.

 

W ogóle sprzedawanie jakiejkolwiek konsoli po to by ją ponownie kupić kilka miesięcy później, to jest jakiś absurd.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Co prawda sprawdziłem to przykładzie PS5, ale kupiłem je ze Spidermanem i dokupiłem Sackboya oraz Ratcheta. Łącznie za całość wydałem około 3 tysięcy. Po sprzedaży konsoli i gier dostałem około 2800. Niedawno kupiłem PS5 ponownie za 3 tysiące z Horizonem i GT7. Gdybym miał konsolę cały czas to kupiłbym je na premierę, więc po 3 paczki za każdą. Jeśli zdarzyła się strata to niewielka. Jeśli konsola ma leżeć pół roku nieużywana to też bym pogonił i kupił później znowu. Jak przejdę te dwie gry na PS5 to pewnie znowu stanę przed wyborem czy wrzucam je do szafy czy na Allegro

Odnośnik do komentarza

Ale XsX w tym roku ma znacznie lepszą dostępność co oznacza, że sprzedaż konsoli i zakup za jakiś czas to zwykła strata pieniędzy, a gry MS są w GP i nie musisz płacić 300 zł za każdą.

 

Natomiast dostępność PS5 była kiepska i w tym roku może być jeszcze gorsza, więc cena sprzedaży/zakupu tak bardzo się nie różnią.

Odnośnik do komentarza

Ten pad to niezła padaka. Każdy przycisk mega głośny - wtf? A ten dpad... Co się dzieje? Dlaczego MS od dwóch dekad nie umie w dpady? Ściągnąłem Dead Cells i gra to KOZAK, ale granie w niego dpdaem to padaka totalna, a gałką jest nieprezycyjnie. 

 

Drugi minus to niezrozumiała dla mnie lista pobierań, nie można ściągać kilka rzeczy naraz? W ogóle dzieją się tam dziwne cuda, ta kolejka ciągle się zmienia, coś się samo odpala do ściągania itd. Bezsensu. No i sam dashboard to dalej ta sama padaka co zawsze. Przywróćcie blade'y X360 bo choć brzydkie, to były chociaż funkcjonalne niż te obrzydliwe, nieintuicyjne kafelki. Tfu.

 

Sama konsola to cudo <3 Przepiękna, mała maszynka, jestem pod wrażeniem obudowy. Spędzimy sporo przyjemnych chwil, ja i ona :) :)

  • Plusik 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...