Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Q: What platforms will I be able to play Forza Motorsport on?
A: Forza Motorsport will be available on Xbox Series X, Windows 10 PC and on Xbox Game Pass.

 

O tym jest mowa od początku zapowiedzi gry. Jakiekolwiek branie pod uwagę Szrota XONE oznacza że gra będzie wyglądać jak gówno.

 

 

Odnośnik do komentarza

Maty Booty powiedział w 2020 r.

Cytat

So, if you're an Xbox One owner who doesn't intend to immediately upgrade to new hardware, you're going to be covered as the next two years of games will still be playable on your Xbox One. Xbox Series X is set to release in the holiday period later this year, with Halo Infinite launching alongside it.

 

 

https://www.windowscentral.com/matt-booty-xbox-cross-gen

 

Cytat

As our content comes out over the next year, two years, all of our games, sort of like PC, will play up and down that family of devices,” Booty explains. “We want to make sure that if someone invests in Xbox between now and (Series X) that they feel that they made a good investment and that we’re committed to them with content.”

 

Czyli to że Halo Infinite  było ostatnim crossgenem to tylko forumowe domysły.

6 minut temu, 20inchDT napisał:

Nawet nie chciało im zaktualizować tego opisu o Series S, więc nie wiem czy można mu ufać w 100% xd

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

i-dont-believe-you-lies.gif

 

Nowy silnik, grę klepią od tylu lat i robią z tego gaas. No nie widze tego. Tylko 343 jest na tyle pojebane, zeby wspierac konsole z 2013 przez kolejne kilka lat.

 

btw. Jez mowil w ostatnim podcascie, ze 343i robi nowa gierke halo. Czy to sequel czy cos w stylu halo wars to nie wiadomo. Boze chron nas.

 

Edit: pojedyncze trailery nie maja platform, ale jak przeskipowalem show z 2020, to forza ma podane xbox series i pc

Odnośnik do komentarza

To że 343 pracuje już nad nowym Halo, to akurat normalne. 

 

Gdyby skupili się tylko na wspieraniu Infinite to część zespołu, odpowiedzialna głównie za pracę kreatywne, musiałaby odejść. A tak mają zajęcie i mogą zająć się już preprodukcją nowej odsłony.

Odnośnik do komentarza

Jest trochę glosnych narzekaczy, ale z drugiej strony gierka zdobyła drugie miejsce w rankingu GOTY na forumku i może pochwalić się bardzo dobrymi ocenami i nagrodami. 

 

Mnie gra mimo kilku oczywistych bolączek na które sporo narzekałem, bardzo się podobała i uważam że to zmiana formuły bezwzględnie wyszła serii na dobrze i to najlepsze Halo od czasów Halo 3. 

 

No ale najlepiej zagrać i wyrobić sobie opinię samemu.

Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią zobaczył kolejną część ODST i bardziej przyziemna i mroczniejsza  historie w stylu tej z 2008 r.

 

Albo RTSa w stylu serii Total War z bitwami kosmicznymi, starciami na lądzie i w skali strategicznej kierowali byśmy UNSC w walce z przymierzem i potopem.

 

Albo RPGa w stylu Mass Effecta w którym kierowalibyśmy młodym Kapitanem Keyes-em.

 

To uniwersum ma olbrzymi potencjał na przeróżne typy gier.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czeeeeemu nagle ten jebany xbox co włączenie konsoli prosi mnie przy zalogowaniu do konta abym wchodził na stronę microsoftu, podał kod, a potem podał drugi kod na mailu aby zweryfikować że to ja xd czemu ta konsola ma tyle IRYTUJĄCYCH głupich dupereli przeszkadzających w normalnym użytkowaniu konsoli? Czasem chcę odpalić grę i nie mogę i chuj, po prostu, bez żadnego wyjaśnienia klikam i klikam, potem próbuję inną i to samo, a po 15 sekundach nagle obie się włączają.

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figaro napisał:

czeeeeemu nagle ten jebany xbox co włączenie konsoli prosi mnie przy zalogowaniu do konta abym wchodził na stronę microsoftu, podał kod, a potem podał drugi kod na mailu aby zweryfikować że to ja xd czemu ta konsola ma tyle IRYTUJĄCYCH głupich dupereli przeszkadzających w normalnym użytkowaniu konsoli? Czasem chcę odpalić grę i nie mogę i chuj, po prostu, bez żadnego wyjaśnienia klikam i klikam, potem próbuję inną i to samo, a po 15 sekundach nagle obie się włączają.

 

Nie wiem ocb. Może masz ustawione aby do konta każdorazowo logować cię za pośrednictwem MFA? U mnie wciskam przycisk na padzie, w ciągu 5s jestem zalogowany w menu.

 

To twoja konsola czy ktoś Ci ją pożyczył?

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Figaro napisał:

czeeeeemu nagle ten jebany xbox co włączenie konsoli prosi mnie przy zalogowaniu do konta abym wchodził na stronę microsoftu, podał kod, a potem podał drugi kod na mailu aby zweryfikować że to ja xd czemu ta konsola ma tyle IRYTUJĄCYCH głupich dupereli przeszkadzających w normalnym użytkowaniu konsoli? Czasem chcę odpalić grę i nie mogę i chuj, po prostu, bez żadnego wyjaśnienia klikam i klikam, potem próbuję inną i to samo, a po 15 sekundach nagle obie się włączają.

 

 

 

To nie wina konsoli, że w opcjach logowania do konta masz ustawione każdorazowe logowanie i pewnie tego nawet nie sprawdziłeś.

Odnośnik do komentarza

z tą sprzedażą to nie jest zbyt duże osiągnięcie bo poprzednia ich najlepiej sprzedająca się gra zaliczyła wynik tylko 1,7 mln egzemplarzy. 

 

Co innego oceny, tutaj faktycznie nalezą się szczere gratulacje, bo Psychonauts 2 to po prostu świetna gra, jedna z najlepszych w poprzednim roku. Oby więcej takich perełek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...