Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak się zastanawiam czy teraz dalej będę słuchał, że narzekam dla narzekania i jest d o b r z e  w największym, najbogatszym 1st party na rynku. XDDDDDDDDDddd

a kto pisze, że jest dobrze?

 

bo ja tu widzę tylko krytyke i jebanie Spencera i spółki za przełożenie dwóch jedynych zapowiedzianych gier na ten rok i słusznie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

a kto pisze, że jest dobrze?

 

bo ja tu widzę tylko krytyke i jebanie Spencera i spółki za przełożenie dwóch jedynych zapowiedzianych gier na ten rok i słusznie.

 

Chodzi o to, że sytuacje w których MS jedyne co dostarcza to mela na ryj to nie jest żadna nowość. Tylko wcześniej mi się obrywało JUŻ MIAŁO BYĆ DOBRZE.

 

No ale nie jest, Microsoft at its finest. :szopenhauer:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

edit: w razie w Sony ma już kilka kozackich gier na swoim koncie, w tym exy na PS5 oraz jeszcze kilka gier na ten rok zapowiadających się przynajmniej bardzo dobrze. Polecam taki styl bycia. :lapka:  

na switcha tez kalendarz premier niezle zapchany :lapka: sonka i switch dobre combo na ten rok

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Chodzi o to, że sytuacje w których MS jedyne co dostarcza to mela na ryj to nie jest żadna nowość. Tylko wcześniej mi się obrywało JUŻ MIAŁO BYĆ DOBRZE.

 

No ale nie jest, Microsoft at its finest. :szopenhauer:

aż przypomnę ci co pisałeś jeszcze kilka miesięcy temu:

W dniu 29.03.2022 o 15:46, Paolo de Vesir napisał:

2021 u MSu? Najwyższej jakości strategie, racery, symulatory, niezłe indory i wyśmienite platformówki oraz FPSy.

W dniu 13.06.2021 o 20:25, Paolo de Vesir napisał:

Mają gry na 2021, mnóstwo sztosu na 2022 i jako jedyni moce przerobowe 1st party aby dostarczać dużo i regularnie.

 

Jestem zdecydowanie pod wrażeniem tego co zobaczyłem, świetna robota MS. 

czasami zastanawiam się czy masz jakieś rozdwojenie jaźni czy o co chodzi?

  • Lubię! 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Myślę że sporo jeszcze niezdecydowanych osób odpływa powoli do obozu Sony. 

Jak dla mnie to zjebali po całości. Nie dlatego że ten Starfield czy Redfall miały zrewolucjonizowac branżę, ale miały pokazać że MS ma gry na wyłączność i wynagrodzić ludziom np kupno ich konsoli czy opłacanie abonamentu. 

Odnośnik do komentarza

E tam, co tam Starfield? Przejmują się  jego brakiem, chyba tylko ludzie, co nie lubią gier video!

Wiele ciekawych gier się zapowiada w usłudze. Skillowych, różnorodnych, na myszkę i klawiaturę, gdzie można myśleć. Do tego napewno jakieś świetne dodatki i wyjścia z bety!

Jak chcecie takie duże komercyjne gierki to uciekać do obozu Sony casuale!

 

Spoiler

Tak serio to faktycznie patrząc na ich gierki na premierę, to niech dopieszczą temat. Gier i tak nie zabraknie, jest i będzie w co grać. Zarówno pod kątem większych jak i mniejszych gierek. Oby tylko mój GPU do 2025 doczekał tych bomb :) 


Gardło pewno podjarka. Skilla poćwiczy w jakimś looterze, grze w grze.

 

No ale niektóre doopska niesamowicie się rozerwały. Setki postów w cw dla „beki”, bezmyślnej propagandy w  normalnych tematach  itd. a tu taki sztylet w plecy od idola. 

  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, drozdu7 napisał:

Myślę że sporo jeszcze niezdecydowanych osób odpływa powoli do obozu Sony. 

Jak dla mnie to zjebali po całości. Nie dlatego że ten Starfield czy Redfall miały zrewolucjonizowac branżę, ale miały pokazać że MS ma gry na wyłączność i wynagrodzić ludziom np kupno ich konsoli czy opłacanie abonamentu. 

 

Mniej więcej powód mojego rozgoryczenia. Jakby nie patrzeć zaufałem im w generacji poprzedniej, w dużej mierze jako kontynuacja świetnej generacji siódmej z X360. Chociaż pierwsze dwa lata zapowiadały, że MS ma zamiar podjąć rękawice to jednak tendencja była zdecydowanie spadkowa i zwyczajnie od kilku dobrze bywa, aniżeli jest. Do poziomu z X360 lata świetlne.

 

Nim się tutaj zaraz odezwą obrońcy Knura, konsoli i gier nie dostaję od sponsora albo pracodawcy tylko wykładam pieniądze. Gry to nie jest łaska pana tylko transakcja obustronna - ja inwestuję w sprzęt, producent w gry które mogę mieć na swoim sprzęcie. No i jak widać Sony się taki układ udaje, Nintendo się udaje tylko MS od pięciu lat pierdoli, że już za pięć lat.

 

A NA E3 CO BĘDZIE? JUŻ WAM POKAZUJĘ CO BĘDZIE? JUŻ WAM MÓWIĘ, ZAPISZCIE SOBIE TEN POST

  

W dniu 11.05.2022 o 13:16, Paolo de Vesir napisał:

zapewnienia, że Spencer jest "podekscytowany tym co robią ich studia", chwaleniem się, że warunki pracy w XGS są bardzo na rękę pracownikom oraz, że "nie skończyli z zakupami"

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

edit: Tak czy inaczej, kończę moje żale. Wszystko zostało powiedziane. Koń jaki jest każdy widzi, być może w 2024 MS w końcu dotrzyma swoich obietnic. Ja już się dałem nabrać zbyt wiele razy. 

Muszę przyznać, że jednak miałeś rację. Wykrakałeś :) 

 

Chociaż dalej złego słowa na passa nie powiem. No ale jakby to była moja podstawowa/jedyna platforma do grania, to pewno bym już rozglądał się za Sonką. 

Odnośnik do komentarza

Ja tak rozkminiam czy np. możliwy jest scenariusz, że specjalnie wywalili grę o parę miesięcy aby np. zebrać hajs z subskrypcji game pass na jej dopieszczenie? Policzyli, że np. potrzebują hajs za miesiące czerwiec 2022- marzec 2023 bo przypływ gotówki za czerwiec 2022-listopad 2022 to za mało? Ponoć Pass jest rentowny i "zrównoważony" więc może to ma jakiś wpływ, że muszą mieć zwyczajnie większy dopływ gotówki?

Odnośnik do komentarza

Na ten moment to np ja raczej zrezygnuje jak nie wrzucą potęznych AAA w zamian. Lubie czasem male gierki odpalic ale nie opłacam tego zeby grac w Trek to Yomi. Konkurencja rosnie. Jak tylko w 400 starociach sony będzie z 5 co naprawde będę miał ochotę ograć to zmieniam abo na to od Sony i jednoczesnia backlog pocisne bo nadal jest tam dokładnie 199 giereczek. Poza tym no umówmy sie... MS nie musi sie martwic o kase na tyle zeby "dozbierac" z abonamentu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...