Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wy w 2022 roku nadal dziwicie się że gry są przesuwane? Nadal dziwicie się ze developing trwa mnóstwo czasu i zasobów?

 

Jakiekolwiek hajpowanie się latami i miesiącami na grę to proszenie się o kłopoty. 

 

Może to starość u mnie albo to jebany Cyberpunk odebrał smak życia, ale ja już od dłuższego czasu nie czekam, nie obserwuje i nie mam nic na moim gierkowym radarze, dopóki gra rzeczywiście wyjdzie i okaże się dobra zdaniem graczy - nie recenzentów i influencerów.

 

Polecam taki styl.

  • Plusik 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MaZZeo napisał:

Wy w 2022 roku nadal dziwicie się że gry są przesuwane? Nadal dziwicie się ze developing trwa mnóstwo czasu i zasobów?

 

Jakiekolwiek hajpowanie się latami i miesiącami na grę to proszenie się o kłopoty. 

 

Może to starość u mnie albo to jebany Cyberpunk odebrał smak życia, ale ja już od dłuższego czasu nie czekam, nie obserwuje i nie mam nic na moim gierkowym radarze, dopóki gra rzeczywiście wyjdzie i okaże się dobra zdaniem graczy - nie recenzentów i influencerów.

 

Polecam taki styl.


 

Dokładnie tak. Od dawna nie śledzę newsow. Takie gry jak Np Strażnicy Galaktyki wyłapałem na forum i dużym ruchu w temacie. 
Balon się łatwo dmucha, a potem widać efekty w temacie jak ten. 
Czekam na klasyczna Forze Motorsport, nagłówek ze Horizon 6 jest w produkcji, to było :yao:

 

Tak z drugiej strony, to spoko okres żeby nadrobić zaległości albo sprawdzić co u konkurencji.

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, MaZZeo napisał:

Wy w 2022 roku nadal dziwicie się że gry są przesuwane? Nadal dziwicie się ze developing trwa mnóstwo czasu i zasobów?

 

Jakiekolwiek hajpowanie się latami i miesiącami na grę to proszenie się o kłopoty. 

 

Może to starość u mnie albo to jebany Cyberpunk odebrał smak życia, ale ja już od dłuższego czasu nie czekam, nie obserwuje i nie mam nic na moim gierkowym radarze, dopóki gra rzeczywiście wyjdzie i okaże się dobra zdaniem graczy - nie recenzentów i influencerów.

 

Polecam taki styl.

Fajnie, ale tu nie chodzi o hajp. Redfall mnie odrzucił, ale Arcane to trochę wierzyłem. Starfield niewiadomo mocno i wolę ES6, ale no chciałem zobaczyć co to. Żaden hajp, raz jeszcze. Ciekawość. I jednak coś relanego dla xa. To, że brak materiałów? No ok, a FH5 miała?

 

Obie gry idealnie do budowania na e3, tfu showcase. Zwłaszcza, że jakoś nie było przecieków, że nie będzie. Inna kwestia oprócz osobistego odniesienia do gier, to sytuacja żenady MS. Sorry, ale to oznacza, że na razie nie mają nic na ten rok. Nic. Może mityczna Forza. Ale to żaden seller. Jasne model, modelem, gp to gp. Ale bez exów w gp to tracą istotną składową. Ratuje ich brak komponentów do produkcji konsol. 

 

No i kolejne gry też pewnie są w podobnym piekle. Sorry, ale Sony i Niny mają czym zapalenic lineup. MS nie.

 

A i ja polecam się hajpowac grami, ale bez przesady. Ja się jaram Eiyuden Chronicles, Xeno 3 i Zeldą 2. I wątpię, że się zawiodę na którekolwiek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie polecam przestać się interesować tą całą jebaną branżunią, marketingiem, szeptami na Twitterze.

 

Przypominam że linę up to głównie multiplatformy, 3-4 gierki na krzyż więcej dostępne gdzie indziej w ogólnym rozrachunku nie robią różnicy.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, dee napisał:

Obsuwa jednej gry to nie jest problem.

Problemem jest, gdy Twój cały plan wydawniczy opiera się na jednej grze :reggie:

W punkt, tylko że wyleciały trzy gry SF, RF i Stalker z czego dwie miały dokładną datę premiery co do dnia. Magicznie nic nowego na ten rok nic nie zapowiedzą za miesiąc  :kekw:  

 

 

10 godzin temu, Basior napisał:

No i kolejne gry też pewnie są w podobnym piekle. Sorry, ale Sony i Niny mają czym zapalenic lineup. MS nie.

Przypominam że Sony od czerwca 2021 do lutego 2022 też nic nie miało.

GT, ruda i kratos też wylecieli z 2021 na 2022, beka okrutna była, teraz to samo u a właściwie jeszcze gorzej u MS, bo sony miało chociaż swoje swoje returnal i ratcheta.

 

Widać że w tej generacji daty premier na trailerach są uja warte :sapek:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PanKamil napisał:

Fajne było to, że starfield nie było wiadomo czym dokładnie będzie. To budowało dodatkowa ekscytacje.

dokładnie, zupełnie nie było wiadomo czym będzie ta gra.  Nie wiedzieliśmy jaki gatunek będzie reprezentować, jaki będzie setting, a ekipa odpowiedzialna za grę była kompletną niewiadomą, a nie doświadczonym studiem który od kilkunastu lat robi podobne gry tylko w różnych sceneriach.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bielik napisał:

Kolega Incz i ASX to MS defence force srogi :sick:

a co ja  zrobiłem, że mnie tu z dupy przywolujesz?

Nigdzie ich nie bronie, mało tego w pełni cię popieram w jebaniu Spencera i spółki za brak gier w 2022 r. Masz mój miecz 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, milupl napisał:

Ale w co ma grać, jak już wszystko ograł z gp i czeka na nowości, ktorych nie ma :reggie:

mozna grac tez w gry spoza gp, ale cebulactwo nie pozwala. Wielkie pany, naładowałi na 3 lata za grosze i nic wiecej nie kupia, bo juz zaplacili xd. Zresztą dlatego pewne jednostki przeniosły się z playstation, a teraz beda narzekac na brak akcyjniakow 3rd person.

 

12 godzin temu, Bielik napisał:

Kolega Incz i ASX to MS defence force srogi

zmien płytę, bo twoje posty to ciagłe narzekanie. Kolejny co nie ma w co grac na wszystkich konsolach?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, 20inchDT napisał:

Zresztą dlatego pewne jednostki przeniosły się z playstation, a teraz beda narzekac na brak akcyjniakow 3rd person

Przy takiej ilości zakupionych studiów zadowolenie fanów wszystkich gatunków nie powinno być problemem, zwłaszcza, że te akcyjniaki 3rd person dla wydawcy są najbardziej opłacalne biznesowo, a przecież wiemy, że MS nie działa charytatywnie. 

 

Ponadto gdyby starfielda nie było na premierę w GP to pewnie i tak bym go kupił, co to za zjebana narracja z cebulactwem xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...