Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, 20inchDT napisał:

Oby nie probowali robic klona oskryptowanego anczartet. W pierwszej osobie tez da sie zrobic ciekawy gameplay z wykorzystaniem bicza

 

Co jest złego w efektownych oskryptowanych akcjach? Pamiętam jak był przesyt skryptów po fali CoDów i naśladowczych tytułów, ale trend się nieco odwrócił. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Oby nie probowali robic klona oskryptowanego anczartet. W pierwszej osobie tez da sie zrobic ciekawy gameplay z wykorzystaniem bicza

 

Przecież to będzie właśnie mix tomb raider i uncharted

 

a w tym roku ''E3'' MS to pierwsze od lat w którym ciężko coś wytypować co zobaczymy poza Starfiledem  :reggie:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Daddy napisał:

Przecież to będzie właśnie mix tomb raider i uncharted

 

a w tym roku ''E3'' MS to pierwsze od lat w którym ciężko coś wytypować co zobaczymy poza Starfiledem  :reggie:

 

 

 

 

Korwa, dajcie już tego nowego Crasha w XGP. :( 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dee napisał:

To ja bym jednak prosił więcej eksploracji i zagadek rodem z TR niż cinematiku i strzelanka z Uncharted

 

Najchętniej to zobaczyłbym coś w stylu rebootu TRa, ale nie wiem czy taka formuła wypali w grze Indianą.

Odnośnik do komentarza

Oby nie.

 

Nie wyobrażam sobie Indiany Jones w półotwartym świecie z elementami metroidvanii jak w reboocie Tomb Raidera.

 

Ja najchętniej zobaczyłbym klasyczną korytarzową przygodowa grę akcji z zagadkami, elementami platformowymi i rozbudowaną walka wręcz z wykorzystaniem elementów otoczenia i mniejszą ilością strzelania. Takiego Indiana Jonesa sobie wymarzyłem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Paolo de Vesir said:

Wiadomo, że styl TRowy nie wypali, ale obawiam się że dostaniemy średniej klasy klona Uncharted. Więc jak nie idzie rywalizować to dobrze jest dywersyfikować.

Dlaczego średniej klasy? Poziom Uncharted nie jest nieosiągalny, nie róbmy z tej serii nie wiadomo jakiego mesjasza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...