Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Czoperrr napisał:

Dlaczego średniej klasy? Poziom Uncharted nie jest nieosiągalny, nie róbmy z tej serii nie wiadomo jakiego mesjasza

 

To co mocno działa na korzyść Uncharted to naturalność - czy to relacji międzyludzkich, animacji czy dialogów. Akurat ten aspekt wyróżnia gry ND i chociaż gameplayowo może być tak samo dobrze albo i lepiej tak ciężko widzę aby Machiehead mieli zbliżyć się do Pisaków pod innymi względami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, dee napisał:

 

 

To ja bym jednak prosił więcej eksploracji i zagadek rodem z TR niż cinematiku i strzelanka z Uncharted

Też bym chciał żeby było bardziej klasycznie, Machine Games to małe studio a jeszcze według plotek robią nowego Wolfa to nie spodziewam się cudów po Indianie.

Odnośnik do komentarza

Indiana Jones to wielka marka, pierwowzór dla wszystkich Tomb Raiderow i Unchartedów, Machinegames nie jest takim małym studiem, a cały projekt nadzoruje Todd Howard.

Nie ma tu miejsca na obniżanie oczekiwań i gadanie "nie spodziewam się cudów", gra musi być tak dobra jak  jak to możliwe bo Indy jako kultowa postać popkultury zasługuje na to by siedzieć w pierwszym rzędzie obok Lary i Drake"a.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, ASX said:

Indiana Jones to wielka marka, pierwowzór dla wszystkich Tomb Raiderow i Unchartedów, Machinegames nie jest takim małym studiem, a cały projekt nadzoruje Todd Howard.

Nie ma tu miejsca na obniżanie oczekiwań i gadanie "nie spodziewam się cudów", gra musi być tak dobra jak  jak to możliwe bo Indy jako kultowa postać popkultury zasługuje na to by siedzieć w pierwszym rzędzie obok Lary i Drake"a.

Wszystko spoko gdyby nie Todd Howard

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Dla mnie pas. Kolorowe kalesony +3 do staminy zbierać mogę w WoWie, a nie w grze która z założenia ma być przygodą single-player. :/ Jeszcze niego k,rwa wprowadzą multiplayer GAAS do Silent Hilla. 

 

Indiana nie będzie gra multiplayerową. 

 

Figuś przeczytał pewnie multiplatformową.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dla mnie pas. Kolorowe kalesony +3 do staminy zbierać mogę w WoWie, a nie w grze która z założenia ma być przygodą single-player. :/ Jeszcze niego k,rwa wprowadzą multiplayer GAAS do Silent Hilla. 

Ty chodzi o multiplatformę nie o multiplayer, kurwa obudź się

 

Jez cały czas mówi o tym że to nie będzie Ex konsolowy dla Xboxa

 

aż nawet wszedłem na ppe czy coś nie popierdolili sprawdzić

Cytat

Indiana Jones ma być grą multiplatformową i trafić także poza Xboksy i Windowsy.

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja wiem, że ppe to żadne źródło informacji, ale ten Indiana ma być grą multiplayer?

 

14 minut temu, Figuś napisał:

Tak, Beta podpisała umowę z Lucasem jeszcze przed przejęciem przez MS

 

2 minuty temu, Figuś napisał:

Ty chodzi o multiplatformę nie o multiplayer, kurwa obudź się

 

:reggie: ok ficuś

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Ukukuki napisał:

Niewydawaniem gry? xd To był pewnie warunek dostania praw do marki. 

 

Tak poza tym nie zgodzę się ,że Indiana Jones to silna marka. Może dla boomerów z lat 80/90. Ostatni dobry film wyszedł kiedy? Od 30 lat nic się nie dzieje sensownego z tą marką. 

Mój stary jest fanem Indiany ale nie gra w gry. Wśród naszych pokoleń to nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że uncharted jest popularniejsze.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Gry są najważniejsze bo na nich zarabiają, sprzęt jest drugorzędny. Im szybciej forumek się z tym pogodzić tym łatwiej zniesiecie fakt, że branża zmierza w kierunku multiplatformowosci


Dlatego mogliby już oficjalnie wyjść i powiedzieć, ok guys listen, we don't give a fuck about the xbox console enjoy your xbox platform i multiplatformowość pełną gębą. Mógłbym zredukować ilość sprzętów w domu do niezbędnego minimum zamiast trzymać PC, Xboxa, PS5 i jeszcze przenośniaka, a teraz to takie nie lubimy exów, ale troszkę lubimy, najważniejsza jest tożsamość, ale przy nowych grach losujemy na jakie platformy wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...